Лапароскопічний метод лікування

Лапароскопічний метод лікування

Лапароскопія – революційний метод оперативного лікування хірургічних, урологічних та гінекологічних пацієнтів. У цивілізованих країнах досягає 80% оперативних втручань. Вона майже витіснила операції із застосуванням традиційних розрізів.

На сьогодні лапароскопії віддається перевага в більшості ситуацій, що вимагають оперативного лікування. Основними перевагами даного методу для пацієнта є зниження інтенсивності болю після операції, мінімальні розрізи на шкірі, які забезпечують косметичний ефект, швидке загоєння післяопераційної рани, значно прискорене відновлення і повернення до колишнього способу життя та ін. Завдяки нашому багаторічному досвіду (з 1992 року) ми впевнено і ефективно застосовуємо лапароскопічні методи оперативного лікування різноманітних захворювань в урології, хірургії, гінекології та онкології.

Лапароскопія – революційний метод лікування, який використовується для лікування хірургічних, гінекологічних та урологічних захворювань. Після використання лапароскопічного методу операційного втручання відбувається швидке загоєння післяопераційної рани та залишаються мінімальні розрізи на шкірі.


  • Операційний зал для проведення лапароскопії

    Операційний зал для проведення лапароскопії

    Лапароскопічно видаляємо: уражену нирку, пухлини нирок, кісти нирок, камені нирок та сечоводів, наднирники, сечовий міхур, дивертикули сечового міхура, уражену пухлиною простату, варикозні вени сім’яного канатика, апендикс, жовчний міхур, матку, фіброматозні вузли матки, маточні труби, яєчники, кісти яєчників, плід при позаматковій вагітності, лімфатичні вузли.

  • Лапароскопічна пластика: гриж, сечовідно-мискового сегмента нирки, сечоводу, фіксація нирки та матки, лапароскопічна пластика міхурово-вагінальної нориці, ліквідація спайкового процесу черевної порожнини.
  • Лапароскопічно накладаємо кільця на маточні труби з метою запобігання вагітності.
  • Лапароскопічно відновлюємо прохідність маточних труб при безплідді.

Наводимо перелік лапароскопічних операцій, які виконуються в клініці Біляка в Ужгороді: