Лапароскопічний метод лікування

Лапароскопічний метод лікування

Лапароскопія – сучасний революційний метод оперативного лікування хірургічних, урологічних та гінекологічних пацієнтів. У цивілізованих країнах досягає 80% оперативних втручань. Вона майже витіснила операції із застосуванням традиційних розрізів. Також лапароскопія використовується як діагностичний метод, коли треба більш детально дослідити внутрішні органи.

На сьогодні лапароскопії віддається перевага в більшості ситуацій, що вимагають оперативного лікування. Основними перевагами даного методу для пацієнта є зниження інтенсивності болю після операції, мінімальні розрізи на шкірі, які забезпечують косметичний ефект, швидке загоєння післяопераційної рани, значно прискорене відновлення і повернення до колишнього способу життя та ін. Клініка Біляка почала застосовувати цей метод не тільки першою в Ужгороді та на Закарпатті, але й в Україні. Завдяки нашому багаторічному досвіду (з 1993 року) ми впевнено і ефективно застосовуємо лапароскопічні методи оперативного лікування різноманітних захворювань в урології, хірургії, гінекології та онкології.

Лапароскопія – революційний метод лікування, який використовується для лікування хірургічних, гінекологічних та урологічних захворювань. Після використання лапароскопічного методу операційного втручання відбувається швидке загоєння післяопераційної рани та залишаються мінімальні розрізи на шкірі.

Операційний зал для проведення лапароскопії

Операційний зал для проведення лапароскопії

Наводимо перелік лапароскопічних операцій, які виконуються в Клініці Біляка в Ужгороді:

  • Лапароскопічно видаляємо: уражену нирку, пухлини нирок, кісти нирок, камені нирок та сечоводів, наднирники, сечовий міхур, дивертикули сечового міхура, уражену пухлиною простату, варикозні вени сім’яного канатика, апендикс, жовчний міхур, матку, фіброматозні вузли матки, маточні труби, яєчники, кісти яєчників, плід при позаматковій вагітності, лімфатичні вузли.
  • Лапароскопічна пластика: гриж, сечовідно-мискового сегмента нирки, сечоводу, фіксація нирки та матки, лапароскопічна пластика міхурово-вагінальної нориці, ліквідація спайкового процесу черевної порожнини.
  • Лапароскопічно накладаємо кільця на маточні труби з метою запобігання вагітності.
  • Лапароскопічно відновлюємо прохідність маточних труб при безплідді.

В Ужгороді якісні лапароскопічні операції доступні у Клініці Біляка. Її засновник – Степан Томович Біляк, медичний досвід якого перевищує 55 років. Він Заслужений лікар України, що врятував життя тисячам пацієнтів. Сьогодні разом з ним у клініці в Ужгороді практикує його син Степан – головний лікар клініки та основний оперуючий хірург, що стажувався у Німеччині та інших країнах Європи.

Кожна лапароскопічна операція в нашій ужгородський клініці проводиться за міжнародними стандартами доказової медицині. Операційна клініки оздоблена надсучасною технікою екстра класу. Нам довіряють пацієнти не тільки з Закарпаття, але й з усієї України, які звертаються до нас за порадами знайомих. 

Для кожного, хто звертається сюди по допомогу, ми підбираємо індивідуальний спосіб лікування. Перед тим, як призначити операцію, наш лікар ретельно вивчає особисту справу пацієнта. За необхідності – просить надіслати результати додаткових обстежень, або проводить діагностику у клініці. Після цього проводиться лапароскопія в Ужгороді.

Щоб дізнатися подробиці, зв’яжіться з нами зручним способом. Якщо вас цікавить, у скільки обійдеться лапароскопія, ціна представлена у розділі сайта з прайсом.

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів