До Клініки Біляка пацієнти їдуть з усієї України. І багатьох, звичайно, турбують організаційні питання: як дістатися, де мешкати, що їсти, який буде догляд? Будьте впевнені: серед пріоритетів нашого закладу – комфорт пацієнтів. Тож ми забезпечимо Вас усім, що потребуватимете, – не хвилюйтеся про дрібниці. Оплативши операцію, Ви дістанете повний пакет послуг, ще й 30 днів гарантії. Такого обслуговування, запевняємо, не надає жодна з клінік в Україні!

ЯК МИ ФОРМУЄМО ДОСЬЄ ПАЦІЄНТІВ

Після звернення до клініки ми одразу ж приставимо до Вас медичного координатора. Він відповість на будь-які запитання, погодить організаційні моменти й повністю супроводжуватиме впродовж усього лікування. Наш заклад робить усе можливе, аби якомога швидше прийняти пацієнта, адже розуміємо, наскільки важливо вчасно надати допомогу.

Координатор завжди на зв’язку – телефоном або електронною поштою.

Клініка Біляка Супровід пацієнта фото 1

На кожного пацієнта Клініки Біляка формується медичне досьє. Для цього закріплений за Вами працівник робить запити на результати обстежень, історію хвороби, інші потрібні документи. Все можна надіслати в електронному вигляді – на вайбер або e-mail. Досьє допомагає фахівцям зібрати анамнез, встановити попередній діагноз і скласти собі уявлення про загальний стан пацієнта. Якщо інформації недостатньо, просимо пройти додаткові обстеження або проведемо їх на базі клініки.

Після остаточного формування досьє головний лікар Медичного центру Степан Біляк особисто проконсультує кожного пацієнта й визначить, яким має бути шлях до одужання.

ТРАНСФЕР

Наша клініка розмістилася в мальовничому передмісті Ужгорода – у с. Минай на вулиці Короткій, 1. Це екологічно чистий куточок за якихось 3 кілометри до залізничного вокзалу обласного центру Закарпаття та за 5 км від летовища.

Клініка Біляка Супровід пацієнта фото 3

Для пацієнтів з інших регіонів ми організуємо трансфер. Координатор зустріне на вокзалі або в аеропорті, привезе до клініки, поселить у відведену палату, відповість на всі запитання. Все, що треба від Вас, – назвати дату й час рейсу. Ця послуга також входить до загальної вартості лікування.

УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

У Клініці Біляка все продумано для максимально комфортного перебування пацієнтів. Наші одномісні палати не схожі на лікарняні, а  радше нагадують номери в готелі чи будинку відпочинку. Вони обладнані всім, чого потребуватимете:

 • сучасними меблями – зручними ліжками, тумбочками, шафами для одягу тощо;
 • санвузлом;
 • телевізором;
 • кнопкою виклику медперсоналу;
 • бездротовим інтернетом Wi-Fi.

Клініка Біляка Супровід пацієнта фото 5

У відділенні – цілодобовий медсестринський пост. Пацієнти мають кваліфіковану допомогу і догляд у режимі 24/7.

Напевно, Вас передусім цікавить вартість медичних послуг і проживання в Клініці Біляка. Приємна новина в тому, що все це входить у фіксовану ціну лікування впродовж стандартного періоду перебування в нашому Центрі. Додатково Ви розраховуєтеся хіба що за діагностику, решту – мешкання, догляд і навіть харчування – вже включено в пакет. У більшості приватних клінік за кожну з цих послуг доводиться платити окремо. Ми цінуємо своїх пацієнтів і вважаємо комфортні умови для них базовою потребою, що повинна бути в медзакладі за промовчанням.

Якщо Ви з родичами, поселимо їх в умебльовані апартаменти з сучасною технікою, кухнею та іншими виго́дами в пішій доступності від клініки.

ЧИМ У НАС ГОДУЮТЬ

Кожен пацієнт забезпечений триразовим збалансованим харчуванням на основі екологічно чистих продуктів. Ми розробили добре продуманий раціон, який допоможе організмові швидше відновитися після операції й наситить поживними речовинами. Дієтичне харчування в Клініці Біляка не тільки корисне, а й смачне. І за нього не доведеться нічого доплачувати – все входить у вартість лікування.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ВАРТІСТЬ

Ви вносите тільки заздалегідь обговорену фіксовану плату. Ціни кожного хірургічного втручання різні й наведені на спеціальній сторінці сайту. Крім самої операції, до цієї вартості входить:

 • супровід медичного координатора;
 • трансфер від вокзалу чи аеропорту в Ужгороді;
 • перебування в стаціонарі;
 • допомога при поселенні родичів;
 • консультації й спостереження лікарів;
 • цілодобовий медсестринський пост;
 • післяопераційний догляд – перев’язки, уколи, крапельниці та інші процедури;
 • забезпечення медикаментами;
 • збалансоване харчування.

ГАРАНТІЇ

Ми впевнені у якості своєї роботи і в тому, що після лікування наші пацієнти почуватимуться чудово. Хоч, безперечно, стан здоров’я і вік індивідуальні, тож ризик, хай і мінімальний, буде завжди. Та в разі будь-яких ускладнень упродовж місяця після операції, візьмемо на себе всі витрати з їх усунення.

Зв’яжіться з нами, щоб докладно обговорити деталі Вашого перебування в Клініці Біляка, домовитися про трансфер, консультування та варіанти допомоги!