Ми розуміємо, що коли людина потребує медичної допомоги, її цікавлять багато різноманітних запитань. Щоб зекономити Ваш час, клініка Біляка пропонує заздалегідь ознайомитися з відповідями на ті питання, котрі більш за все хвилюють пацієнтів.

У який час ведуть прийом лікарі?

Якщо ви запишетесь заздалегідь, то лікар обов’язково огляне вас у той час, на який буде призначено візит до клініки. Коли виникне потреба у незапланованому огляді, пацієнта приймає не зайнятий на операції профільний лікар. Загалом консультації проводяться з 8:00 до 16:00.

Скільки коштує та чи ніша операція?

Вартість залежить від складності вручання та інструментарію, котрий доводиться залучати для операції. На нашому сайті є окрема сторінка, на якій представлено перелік всіх операцій та їх вартість. Наша адміністрація ретельно стежить за оновленням інформації, тому вказані на сторінці ціни є завжди актуальними.

Що входить у вартість операцій?

Вказана на сайті вартість лікування патології включає в себе не тільки плату за саме оперативне втручання, але й повне забезпечення всім, що буде потрібно людині: від окремої палати та органічного харчування, до витратних медичних матеріалів у перед та після операційному періоді.

Чи можна одномоментно виконати кілька втручань?

Так. Завдяки використанню малоінвазивних методик, наші фахівці проводять такі операції (вони називаються симультанні). Абсолютно реально під час одного лапароскопічного втручання видалити хворий жовчний міхур та кісту яєчника або виконати лапароскопічну герніопластику з видаленням нирки і тд. При цьому тривалість післяопераційного періоду не збільшується.

Як попасти на консультацію до фахівців клініки (хірурга, гінеколога, уролога, онколога, проктолога, дерматовенеролога)?

Для того, щоб заздалегідь записатися на прийом, можна:

  1. Зателефонувати до реєстратури клініки за телефонами +38 (099) 100-100-3; +38 (073) 303-14-47.
  2. Написати в вайбер за номером +38 (099) 100-100-3.
  3. Або записатися на прийом через спеціальний сервіс на сайті.

Адреса, контактні телефони та форма запису до фахівців доступні на сторінці сайту «Контакти» та за цим посиланням.

Який час реабілітації після лапароскопічного втручання?

Сучасна лапароскопічна методика забезпечує мінімальні пошкодження тканин під час операції. Замість розрізів шкіри та м’язів, робляться кілька проколів. Завдяки цьому наші пацієнти здатні самостійно пересуватись вже в день операції. Виписка здійснюється вже на 2-3 день з дня втручання, після чого пацієнт взмозі самостійно доїхати додому, навіть громадським транспортом в іншу область.

Як підготуватися до консультації?

Щоб пришвидшити отримання висновку фахівця клініки, варто надати лікарям якнайбільше інформації. Тому на прийом слід брати всю медичну документацію, яка стосується лікування:

  1. амбулаторну картку;
  2. виписки, отримані після стаціонарного лікування;
  3. результати всіх попередніх діагностичних обстежень: УЗД, КТ, МРТ;
  4. схеми попереднього медикаментозного лікування.

Загалом, перелік необхідних для лікування в клініці Біляка документів обговорюється заздалегідь, під час запису на прийом до лікаря.

Чи здійснюються в клініці профілактичні огляди?

Так, звичайно. Досвід та кваліфікація наших фахівців дозволяють давати професійні та обґрунтовані висновки про стан здоров’я людини. Якщо потреби в лікуванні на момент звернення немає, надамо професійні поради, як зберегти та примножити здоров’я. Адже ми не ставимо на меті в будь-якому разі провести вартісне втручання тим, хто його не потребує.