Біляк Степан Томович
Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Вартість консультативного прийому 300 грн.
Записатися на прийом

У Клініці Біляка судинна хірургія працює одразу у двох напрямах: зберігає естетику ніг і запобігає розвитку важких ускладнень варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Така патологія розвивається як у чоловіків, так і в жінок. І її рідко коли вдається запобігти: значущою причиною варикозу є спадковість. Зокрема – генетично зумовлена слабкість венозних стінок і клапанного апарату вен нижніх кінцівок. Повернути красу ніг та уникнути ризиків з боку серцево-судинної системи допоможе візит до Клініки Біляка.

Коли потрібна допомога судинного хірурга

Варикозне розширення вен нижніх кінцівок розвивається поступово. І пацієнти можуть тривалий час не звертатися по медичну допомогу, поки важкість у ногах, нічні судоми та біль не починають негативно позначатися на якості життя.

Але й тоді необхідність у застосуваннісудинної хірургіївиникає не одразу. Спочатку лікувати судини можна консервативно: мазями й примочками, застосуванням пероральних препаратів. До певного моменту можуть бути ефективними компресійні панчохи.

Однак усі ці заходи здатні лише пригальмувати, уповільнити прогресування судинної патології й відтермінувати хірургічне втручання. Рано чи пізно у пацієнтів починаються ускладнення хвороби.

Потреба у фахівці з хвороб судин стає необхідною у разі появи таких симптомів:

  • різко виражені підшкірні вузли варикозних розширених вен;
  • набряклість нижніх кінцівок, котра зберігається, навіть, після нічного відпочинку;
  • зміна кольору шкіри, поява плям і різко помітної синьої судинної сітки;
  • біль по ходу венозних судин, що може вказувати на розвиток гострого тромбофлебіту;
  • утворення трофічних виразок на стопах і гомілках.

Не можна ігнорувати навіть одну з описаних ознак. Адже внаслідок варикозної хвороби збільшується ризик утворення тромбів у вузлах та патологічно розширених венах. Згустки крові здатні відриватися від місця свого утворення і, потрапивши до кровоносного русла, досягати легенів, серця. А це – ризик розвитку смертельно небезпечних тромбоемболічних ускладнень.

Усунути джерело утворення тромбів якраз і дозволяє операція за профілемсудинної хірургії в Ужгороді, ціна якої набагато менша, ніж вартість лікування ймовірних ускладнень патології вен. Та й ризик тромбоемболії після втручання зменшується на кілька порядків.

Переваги лікування в клініці

Для лікування судинної патології можуть застосовуватися різні варіанти хірургічних втручань: від склерозування до повного видалення підшкірних вен.

Головний принцип, за яким працює Клініка Біляка – індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Підібрати ефективну методику можна лише після обстеження людини, проведення діагностики та виявлення показів до тієї чи іншої методики застосування судинної хірургії.

Який саме оперативний метод застосовувати, як спланувати операцію так, щоби не порушити відтік крові й зберегти лімфатичні судини, – вирішується конкретно щодо кожного хворого. Вартість операції, зазначена на сайті, передбачає повне забезпечення пацієнта всім необхідним: медикаментами й витратними медичними матеріалами, харчуванням та місцем у палаті готельного типу на весь період перебування в стаціонарі.

Відмова від шаблонів – головна особливість судинної хірургії Ужгорода у Клініці Біляка. Зв’яжіться з нашим консультантом, якщо виникли будь-які питання щодо хірургічного лікування судин. Наша клініка готова допомогти не тільки жителям Закарпаття, а й гостям з інших регіонів України.

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів