Біляк Степан Степанович
Головний лікар, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Вартість консультативного прийому 400 грн.
Записатися на прийом

Проктологія

Це галузь медицини, яка займається боротьбою з різноманітними хворобами товстої кишки. Багато людей вважають таку патологію чимось непристойним, ганебним. Чимало хворих також побоюється, що діагностичні та лікувальні процедури будуть болючими, принизливими. І коли з товстим кишківником починаються проблеми, навіть маючи справу з поширеним гемороєм, візит до лікаря відкладають до останнього.

Абсолютно марно. У сучасній проктології, медична апаратура в руках кваліфікованого фахівця дозволяє здійснювати всі процедури та маніпуляції з мінімальним дискомфортом.

Проктолог – фахівець, що лікує захворювання різних ділянок товстої кишки. Зокрема, основною його спеціалізацією є лікування геморою. Дане захворювання виникає внаслідок сидячого способу життя, неправильного харчування та інших причин. І чим раніше пацієнт звертається за допомогою до лікаря, тим вище його шанси на повне одужання.

У клініці Біляка пропонується консультація проктолога в Ужгороді, яка допоможе визначити стан товстої кишки, діагностувати її захворювання та призначити ефективне лікування. Тут працюють досвідчені лікарі, які дотримуються індивідуального підходу до пацієнта.

Кому необхідно звернутися до проктолога за консультацією?

Існує ряд симптомів, з якими слід записатися на огляд у проктолога:

 • Біль в процесі дефекації
 • Наявність тріщин, гемороїдальних вузлів, виразок в анальному отворі
 • Присутність в калі крові
 • Часті запори і складності з випорожненням кишківника
 • Хронічна діарея
 • Свербіж та почервоніння анального отвору
 • Складнощі з утриманням калових мас

Будь-який з цих симптомів вказує на наявність захворювань, якими займається проктолог (Ужгород). Чим раніше пацієнт звертається до лікаря, тим вище ймовірність вилікувати їх шляхом консервативної терапії. У запущених випадках доводиться вдаватися до хірургічних методів лікування.

У повноваження проктолога входить лікування таких хвороб:

 • Геморой
 • Поліпи в анальному проході та кишківнику
 • Анальні тріщини
 • Запальні процеси в анальному проході
 • Новоутворення доброякісного та ракового характеру

Якщо вам потрібен хороший проктолог в Ужгороді, вдалим рішенням буде звернутися до клініки Біляка. Тут застосовуються сучасні методи діагностики, які дозволяють максимально точно виявити захворювання. За результатами обстеження досвідчений фахівець запропонує ефективні заходи лікування.

Як проходить консультація проктолога в клініці?

Перед оглядом у цього фахівця потрібна деяка підготовка. 2 дня до цього бажано дотримуватися полегшеної дієти, з вечора перед консультацією виключити прийом їжі та зробити очисну клізму. За 2 години до огляду клізму потрібно повторити.

Коли в клініці Біляка надається консультація проктолога, ціна включає в себе:

 • Опитування пацієнта на предмет скарг, збір анамнезу
 • Візуальний огляд та пальпацію
 • Консультування за результатами огляду та видачу рекомендацій для діагностики
 • Консультацію за підсумками діагностичних процедур

За результатами обстеження лікар призначає пацієнтові ефективне лікування. Якщо можна обійтися консервативною терапією, прописуються препарати та фізіотерапевтичні процедури. Якщо ж хвороба в запущеній стадії, буде потрібно хірургічне втручання.

У клініці Біляка проктологічні операції виконуються максимально щадними методами. Однією з найбільш популярних методик тут є накладення латексних кілець. Це сучасна техніка, що дозволяє без крові та розрізів позбавити пацієнта геморою. При інших захворюваннях лікар призначає ендоскопічну або лапароскопічну операцію.

Не варто відкладати лікування захворювань товстої кишки! Чим раніше ви звернетеся, тим результативніше буде лікування й коротший реабілітаційний період.

Проктологія без ран

Наші пацієнти можуть не сумніватися, що їм буде запропоновано найбільш оптимальний алгоритм лікування, ґрунтований на індивідуальному підході та інноваційних методиках.

Уже тривалий час, у всіх розвинених країнах віддається перевага щадним методикам. Деякі з них навіть хірургічним втручанням назвати складно. Так, на зміну операції при найпоширенішій проктологічній проблемі – геморої – прийшло накладення латексних кілець і лазерна вапорізація геморою. Без болю, крові, анестезії, швів і тривалого відновного періоду. Всього кілька годин в клініці, – і болісна хвороба йде назавжди. Мінімальна шкірна рана або навіть її відсутність, дозволяють організму не витрачати силу на загоєння розрізу, а зосередити їх на загальному відновленні. Наприклад, ми взагалі обходиимося при лікуванні геморою без скальпелю чи уколів.

Наші фахівці можуть пишатися унікальними знаннями, навичками та професійністю. Регулярні закордонні стажування лікарів в клініках розвинених країн Європи, дозволяють нам гарантувати надання медичної допомоги за передовими стандартами.

Тому не варто нехтувати своєчасною і професійною консультацією проктолога: дізнатися певну інформацію завжди можна з будь-якого регіону, зв’язавшись з клінікою Біляка за допомогою розділу сайту «Контакти».

Цікавить хороший проктолог (Ужгород)? Відгуки про фахівців можна почитати в нас на сайті. А для запису на прийом досить лише заповнити форму нижче!

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів