Біляк Степан Степанович
Головний лікар, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Вартість консультативного прийому 400 грн.
Записатися на прийом

Проктологія

Це галузь медицини, яка займається боротьбою з різноманітними хворобами товстої кишки. Багато людей вважають таку патологію чимось непристойним, ганебним. Чимало хворих також побоюється, що діагностичні та лікувальні процедури будуть болючими, принизливими. І коли з товстим кишківником починаються проблеми, навіть маючи справу з поширеним гемороєм, візит до лікаря відкладають до останнього.

Абсолютно марно. У сучасній проктології, медична апаратура в руках кваліфікованого фахівця дозволяє здійснювати всі процедури та маніпуляції з мінімальним дискомфортом.

Проктологія без ран

Наші пацієнти можуть не сумніватися, що їм буде запропоновано найбільш оптимальний алгоритм лікування, ґрунтований на індивідуальному підході та інноваційних методиках.

Уже тривалий час, у всіх розвинених країнах віддається перевага щадним методикам. Деякі з них навіть хірургічним втручанням назвати складно. Так, на зміну операції при найпоширенішій проктологічній проблемі – геморої – прийшло накладення латексних кілець і лазерна вапорізація геморою. Без болю, крові, анестезії, швів і тривалого відновного періоду. Всього кілька годин в клініці, – і болісна хвороба йде назавжди. Мінімальна шкірна рана або навіть її відсутність, дозволяють організму не витрачати силу на загоєння розрізу, а зосередити їх на загальному відновленні. Наприклад, ми взагалі обходиимося при лікуванні геморою без скальпелю чи уколів.

Наші фахівці можуть пишатися унікальними знаннями, навичками та професійністю. Регулярні закордонні стажування лікарів в клініках розвинених країн Європи, дозволяють нам гарантувати надання медичної допомоги за передовими стандартами.

Тому не варто нехтувати своєчасною і професійною консультацією проктолога: дізнатися певну інформацію завжди можна з будь-якого регіону, зв’язавшись з клінікою Біляка за допомогою розділу сайту «Контакти».

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів