Проктологія

Це галузь медицини, яка займається боротьбою з різноманітними хворобами товстої кишки. Багато людей вважають таку патологію чимось непристойним, ганебним. Чимало хворих також побоюється, що діагностичні та лікувальні процедури будуть болючими, принизливими.

І коли з товстим кишківником починаються проблеми, навіть маючи справу з поширеним гемороєм, візит до лікаря відкладають до останнього.

Абсолютно марно. У сучасній проктології, медична апаратура в руках кваліфікованого фахівця дозволяє здійснювати всі процедури та маніпуляції з мінімальним дискомфортом.

Для наших відвідувачів

В клініці Біляка, м. Ужгород, для надання допомоги пацієнтам, широко використовуються передові досягнення світової медицини.

Кожному втручанню передує ретельне і детальне обстеження: тільки так можна скласти алгоритм операції з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта і спланувати її так, щоб завдати мінімальної шкоди.

Сучасне обладнання та техніка, які дозволяють безперервно контролювати хід операції на екрані монітора з зображенням HD-класу.

В післяопераційному періоді широко використовуються сеанси озонотерапії. Активний кисень є гарним і безпечним стимулятором відновлювальних процесів.

Мало які з закладів Закарпаття здатні забезпечити такі можливості, які мають фахівці клініки Біляка. Тому не дивно, що в нас пацієнтів консультують одні з кращих лікарів проктологів Ужгорода, Закарпаття та України.

Нашим клієнтам ми гарантуємо якість і високий рівень лікування.

Проктологія без ран

Наші пацієнти можуть не сумніватися, що їм буде запропоновано найбільш оптимальний алгоритм лікування, ґрунтований на індивідуальному підході та інноваційних методиках.

Уже тривалий час, у всіх розвинених країнах віддається перевага щадним методикам. Деякі з них навіть хірургічним втручанням назвати складно.

Так, на зміну операції при найпоширенішій проктологічній проблемі – геморої – прийшло накладення латексних кілець. Без болю, крові, анестезії, швів і тривалого відновного періоду. Всього кілька годин в клініці, – і болісна хвороба йде назавжди.

При виявленні більш серйозних проблем, сучасна проктологія пропонує різноманітні малоінвазивні методики, такі як лапароскопія, а ендовтручання взагалі без травми шкіри робляться.

За своєю суттю, це – повноцінні, ефективні операції, котрі гарантують позбавлення від певних проктологічних проблем. Фахівці нашої клініки володіють сучасним та де в чому й унікальним практичним досвідом по лапароскопічній проктології.

А якщо потрібне втручання на прямій кишці, то сучасна техніка дозволяє взагалі обійтися без травмування шкіри й здійснити трансректальне лікування. Наприклад, ми взагалі обходиимося при лікуванні геморою без скальпелю чи уколів.

Мінімальна шкірна рана або навіть її відсутність, дозволяють організму не витрачати силу на загоєння розрізу, а зосередити їх на загальному відновленні.

Наші фахівці можуть пишатися унікальними знаннями, навичками та професійністю. Регулярні закордонні стажування лікарів в клініках розвинених країн Європи, дозволяють нам гарантувати надання медичної допомоги за передовими стандартами.

Тому не варто нехтувати своєчасною і професійною консультацією проктолога: дізнатися певну інформацію завжди можна з будь-якого регіону, зв’язавшись з клінікою Біляка за допомогою розділу сайту «Контакти».