Медична складова

IMG_7228Медична складова ЦЕНТРУ започаткована в 1992 році, коли після відвідування Міжнародних виставок медичної апаратури нами була закуплена лапароскопічна технологія Американської фірми "СТРАЙКЕР".

Після стажування в основних клініках США (Чикаго, Лос-Анжелеса, Сан-Франциско, Окланда, Монтерея) ми перші в Україні започаткували проведення оперативних втручань пацієнтам з хірургічною, гінекологічною та урологічною патологією без традиційних розрізів, шляхом застосування лапароскопії, яка є мало травматичною і приводить до швидкого одужання, скорочує кількість днів перебування хворих в стаціонарі та період реабілітації, і, що немало важливо, економить кошти.

У 1999 році, тодішня влада високо оцінила наші зусилля, і за втілення в медичну практику новітніх світових технологій та розробку високоефективних методів оперативного лікування і проведення VІІ Конгресу світової федерації українських лікарських товариств в Ужгороді, в якому брали участь 540 делегатів із 16 країн, присвоїла директору клініки Біляку Степану Томовичу звання "Заслужений лікар України".

В  медичному центрі проводяться оперативні втручання як традиційними так і лапароскопічними та іншими ендо-хірургічними методиками хворим хірургічного, урологічного, онкологічного, гінекологічного та судинного профілів, а також амбулаторне консервативне лікування.

Поруч з операційним залом знаходиться палата інтенсивної терапії.

Використовуємо найсучаснішу лапароскопічну, ендоурологічну та ендогінекологічну апаратуру з найкращою якістю огляду тканин (FULL HD), застосовуємо малотравматичні високоефективні сучасні методики оперативного лікування.

В наявності одно- та двомісні палати. Кожна палата обладнана санвузлом та душовою кабінкою.

 

Духовна складова

IMG_7244 Духовна складова була включена в лікувальний процес 2 січня 2000 року, після освячення храму святого архідиякона первомученика за Віру Христову Стефана.

Через декілька років поруч з наявним, розпочато і завершено будівництво дзвіниці з літнім варіантом храму преподобного Агапіта Печерського, першого українського лікаря, часточка мощей якого знаходиться в нашому храмі. Поєднання духовного, без якого, ми переконалися, та медичного - високий професіоналізм, неможливо досягти бажаного успішного лікування та швидкого одужання.

Фотогалерея

 

IMG_7228 IMG_7271  IMG_7239 IMG_7244 IMG_7310_1  IMG_7321   IMG_7292 IMG_7288 IMG_7276 3-4kol 3-5kol  IMG_7254  IMG_7338  Portret Mynay2