Медична складова

IMG_7228Медична складова ЦЕНТРУ започаткована в 1992 році, коли після відвідування Міжнародних виставок медичної апаратури нами була закуплена лапароскопічна технологія Американської фірми “СТРАЙКЕР”.

Після стажування в основних клініках США (Чикаго, Лос-Анжелеса, Сан-Франциско, Окланда, Монтерея) ми перші в Україні започаткували проведення оперативних втручань пацієнтам з хірургічною, гінекологічною та урологічною патологією без традиційних розрізів, шляхом застосування лапароскопії, яка є мало травматичною і приводить до швидкого одужання, скорочує кількість днів перебування хворих в стаціонарі та період реабілітації, і, що немало важливо, економить кошти.

У 1999 році, тодішня влада високо оцінила наші зусилля, і за втілення в медичну практику новітніх світових технологій та розробку високоефективних методів оперативного лікування і проведення VІІ Конгресу світової федерації українських лікарських товариств в Ужгороді, в якому брали участь 540 делегатів із 16 країн, присвоїла директору клініки Біляку Степану Томовичу звання “Заслужений лікар України”.

В  медичному центрі проводяться оперативні втручання як традиційними так і лапароскопічними та іншими ендо-хірургічними методиками хворим хірургічного, урологічного, онкологічного, гінекологічного та судинного профілів, а також амбулаторне консервативне лікування.

Поруч з операційним залом знаходиться палата інтенсивної терапії.

Використовуємо найсучаснішу лапароскопічну, ендоурологічну та ендогінекологічну апаратуру з найкращою якістю огляду тканин (FULL HD), застосовуємо малотравматичні високоефективні сучасні методики оперативного лікування.

В наявності одно- та двомісні палати. Кожна палата обладнана санвузлом та душовою кабінкою.


Духовна складова

IMG_7244 Духовна складова була включена в лікувальний процес 2 січня 2000 року, після освячення храму святого архідиякона первомученика за Віру Христову Стефана.

Через декілька років поруч з наявним, розпочато і завершено будівництво дзвіниці з літнім варіантом храму преподобного Агапіта Печерського, першого українського лікаря, часточка мощей якого знаходиться в нашому храмі. Поєднання духовного, без якого, ми переконалися, та медичного – високий професіоналізм, неможливо досягти бажаного успішного лікування та швидкого одужання.

Наша місія

Головна мета, яку ставить перед собою Клініка Біляка – допомагати пацієнтам перемогти хворобу й повернутися до активного повноцінного життя. Для нас важливо вилікувати їх з мінімальними наслідками для організму. З моменту свого заснування лікарі клініки успішно доводять на реальних прикладах, що малоінвазивні операції безпечніше та ефективніше за класичні порожнинні. 

Головна цінність для Клініки Біляка – здоров’я та комфорт пацієнтів, їх можливість вести активне багатогранне життя. Саме для цього ми постійно працюємо над своїм розвитком:

  • закуповуємо новітнє обладнання для діагностики, процедур, операцій;
  • вдосконалюємо методики оперування та стандарти лікування;
  • відправляємо наших лікарів на стажування в США та Європу;
  • шукаємо сучасні та ефективні рішення у складних медичних випадках;
  • підбираємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • покращуємо умови проживання у стаціонарі, надаємо цілодобовий нагляд, догляд та харчування;
  • працюємо за системою «усе включено» – весь необхідний пакет послуг вже включений у вартість операції, не потрібно нічого доплачувати окремо.

Лікарі нашої клініки постійно стежать за сучасними досягненнями медицини й технічним прогресом. Це важлива частина нашої місії – давати людям кращу медичну допомогу, яка можлива на сьогоднішній день, і весь час рухатися вперед!

Фотогалерея


IMG_7228Клініка Біляка Про клініку фото 4 IMG_7271 Клініка Біляка Про клініку фото 7 Клініка Біляка Про клініку фото 9 Клініка Біляка Про клініку фото 11 Клініка Біляка Про клініку фото 13 Клініка Біляка Про клініку фото 15 Клініка Біляка Про клініку фото 17 Клініка Біляка Про клініку фото 19 Клініка Біляка Про клініку фото 21 Клініка Біляка Про клініку фото 23 Клініка Біляка Про клініку фото 25 Клініка Біляка Про клініку фото 27 Клініка Біляка Про клініку фото 29 Клініка Біляка Про клініку фото 31 Клініка Біляка Про клініку фото 33 Клініка Біляка Про клініку фото 35 Клініка Біляка Про клініку фото 37 Клініка Біляка Про клініку фото 39 Клініка Біляка Про клініку фото 41 Клініка Біляка Про клініку фото 43 IMG_7239 IMG_7244 IMG_7310_1  IMG_7321Клініка Біляка Про клініку фото 49   IMG_7292 IMG_7288 IMG_7276 3-4kol 3-5kol  IMG_7254  IMG_7338  Portret Mynay2