Біляк Степан Степанович
Головний лікар, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Вартість консультативного прийому 300 грн.
Записатися на прийом

Складно уявити собі, що відчуває людина, почувши діагноз онкологія. Багато хто сприймає це слово як вирок і опускає руки. Однак радикальне хірургічне лікування здатне врятувати сотні людей. А сучасні методики, у тому числі – лапароскопічні, дають змогу ще і зберегти при цьому гідну якість життя на роки.

Важливо виявити рак вчасно, поки злоякісна пухлина не встигла дати метастази. Тоді шанси вилікуватися за допомогою операції досить великі.

У Клініці Біляка проводиться лікування онкологічних захворювань, злоякісних процесів, що розвиваються в різних органах та частинах тіла. У разі можливості, ми застосовуємо лапароскопічні малоінвазивні методики, котрі не поступаються за ефективністю традиційним операціям із широким розрізом. Завдяки таким втручанням, пацієнти зберігають більше сил для боротьби з хворобою, у рази скорочується період післяопераційної реабілітації.

Коли потрібна допомога онколога

Небезпека раку в тому, що він починається з однієї клітини, яка почала неконтрольовано ділитися, розмножуватися. Потім виникають відсіви пухлини в інші органи (метастази).

Процес тривалий час має непомітний перебіг, через що діагностика злоякісних пухлин часто запізнюється. Проблема ускладнюється ще й тим, що існує велика різноманітність форм онкології, серед яких є приховані варіанти, такі як рак кишківника, простати та інших внутрішніх органів.

Сигналами, що існує ризик розвиткуонкологіїв організмі, виступають такі симптоми:

  • втрата маси тіла, схуднення за порівняно короткий проміжок часу, 2–5 місяців;
  • виражена загальна слабкість;
  • недокрів’я (анемія), блідість шкірних покривів;
  • тривалий кашель без підвищення температури та видимих ​​до того причин;
  • зміни сечі, стільця – домішки слизу, крові;
  • поява в будь-якій ділянці тіла припухлості, виразок, котрі довго не загоюються;
  • збільшення підшкірних лімфовузлів – пахових, надключичних, пахвових та інших;
  • зміна кольору шкіри на блідо-сірий, землистий, пожовтіння;
  • утруднення сечовипускання (особливо актуально для чоловіків).

Медицині відомо, що також в онкологічні процеси можуть трансформуватися доброякісні новоутворення, наприклад, папіломи шкіри й шийки матки.

Радимо одразу зв’язатися з нашими ужгородськими фахівцями для діагностики талікування онкологіїу разі появи будь-яких новоутворень. Можливо, буде показано видалення доброякісних новоутворень для попередження їх переродження в злоякісні.

Коли вже встановлено діагноз онкозахворювання, хірургічне лікування проводиться згідно з протоколами, затвердженими у країнах із розвиненою медичною галуззю. Операції потрібні масштабні, з видаленням не тільки пухлинного вузла, але й із захопленням здорових тканин. Часто доводиться видаляти уражені метастазами лімфатичні вузли.

Переваги лікування в клініці

Професійність лікарів та сучасне обладнання дають нам змогу здійснювати навіть масштабні оперативні втручання за малоінвазивною лапароскопічною методикою.

Намагаємося проводити операції органозберігальні, коли результати попередньої діагностики дозволяють скористатися таким методом. Наприклад, якщо у хворого з раком нирки можна видалити тільки саме новоутворення, проводимо часткову резекцію органа, а здорові тканини зберігаємо.

Неінвазивним шляхом вміємо лікувати онкологію прямої кишки, висікаємо уражені тканини через відхідниковий (анальний) отвір. За такої методики уникаємо не тільки розрізів, а і взагалі обходимося без проколів для лапароскопії.

Однак до таких методик ми вдаємося, тільки якщо впевнені, що у хворого немає медичних протипоказань: для нас головний пріоритетним це – збереження здоров’я пацієнтів.

План хірургічного лікування онкології складається індивідуально для кожної людини. Діагностику та операції проводять фахівці клініки, які регулярно проходять стажування за кордоном, привносячи в практику найсучасніші методики, котрі довели свою ефективність.

Кожен пацієнт на час стаціонарного періоду забезпечується всім необхідним: до вартості операцій входить місце в палаті, усі медичні витратні матеріали та ліки. Ціну різних видів втручань за профілемонкологія в Ужгороді, а саме, в Клініці Біляка, можна подивитися на сторінці сайту.

Якщо виникли будь-які питання, зв’яжіться з нашим консультантом зручним для вас способом – і ви отримаєте вичерпні відповіді.

На перших стадіях онкологічні патології можуть розвиватися безсимптомно. Зверніться до лікаря, якщо:

Лікарі рекомендують проходити регулярні комплексні профогляди, а також здавати кров на онкомаркери. Це допоможе виявити рак на ранній стадії.

Курс лікування підбирають індивідуально для кожного пацієнта. Усе залежить від того, який орган уражений, яка стадія раку, в якому стані організм. Обов'язковою є операція з видаленням всіх уражених тканин. Іноді цього достатньо, щоб перемогти рак. На більш важких стадіях лікарі можуть призначити променеву та хімічну терапію.

Цим займається наш головлікар, Степан Степанович Біляк. Він кандидат медичних наук, лікар з 22-річним досвідом, стажувався у Європі, де освоїв прогресивні техніки оперування хворих на рак.