Християнські цінності.

На території клініки розміщено два храми: святого архідиякона первомученика за Віру Христову Стефана та храму преподобного Агапіта Печерського.

Високий професіоналізм та досвідченість лікарів.

Спеціалісти центру пройшли стажування у великих клініках США, Німеччини, Австрії, Польщі, Угорщини, Чехії, Білорусі, Росії, де придбали багатющий досвід, який в сукупності з великим багажем теоретичних і практичних знань та навичок дозволяє допомагати пацієнтам навіть в найскладніших ситуаціях.

Багаторічний досвід

Існування клініки і досвід виконання лапароскопічних та ендоскопічних оперативних втручань в урології, хірургії, гінекології – з 1992 року.

Сучасні методи лікування

Лікування проводимо згідно з українськими, європейськими і американськими медичними стандартами.

Ми не стоїмо на місці, постійно вдосконалюємось і розвиваємося

Щороку наші фахівці беруть участь у вітчизняних та міжнародних науково-практичних семінарах та конференціях. Ми впроваджуємо і застосовуємо сучасні методи лікування, як оперативного, так і консервативного характеру. Купуємо найкраще устаткування. Саме завдяки цьому навіть «безнадійно» хворі мають шанс на одужання.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта

Професійні лікарі нашого центру проводять комплексну роботу з кожним пацієнтом, що включає співбесіду і консультацію, діагностику у лікарів різних спеціалізацій і на сучасному обладнанні. Це дозволяє правильно підібрати підходи для подальшого ефективного лікування.

Комфортні умови і високий рівень обслуговування

Наш центр мало чим відрізняється від перебування в будинку відпочинку: одномісні палати з усіма зручностями, розвинена інфраструктура, приміське розташування, паркова зона, наявність двох храмів з часткою мощей першого українського лікаря-цілителя, препадобного Агапіта Печерського, ввічливий і співчутливий медперсонал – все це сприяє швидкому одужанню.

Харчування екологічно чистими продуктами

Всі пацієнти нашого медичного центру отримують якісне і різноманітне харчування, основу якого складають тільки добірні екологічно чисті продукти. Це сприяє швидкому відновленню здоров’я.

Доступні ціни

Всі послуги нашого центру обходяться дешевше, ніж «безкоштовна» допомога в державних медичних установах. Ми проводимо необхідні дії в рамках не тільки лікування основного захворювання, але і його ускладнень і супутніх патологій, тобто, лікуємо хворого, а не тільки хворобу. Це економить кошти, скорочує тривалість лікування і реабілітації.

Гарантії

Ми впевнені у якості своєї роботи і в тому, що після лікування наші пацієнти почуватимуться чудово. Хоч, безперечно, стан здоров’я і вік індивідуальні, тож ризик, хай і мінімальний, буде завжди. Та в разі будь-яких ускладнень упродовж місяця після операції, візьмемо на себе всі витрати з їх усунення.