Чоловіки, хоча і вважаються сильною статтю, мають багато «слабких» місць. Проблеми із чоловічим здоров’ям зустрічаються частіше, ніж хотілося б і пацієнтам і лікарям.

Крім безпосередніх проявів хвороби, людині дошкуляє і те, що часто доводиться зберігати конфіденційність. Адже чоловічі розлади мають різне підґрунтя. Інколи таке, про яке не хочеться широко повідомляти оточуючим та навіть найближчим людям.

Які б негаразди не сталися б на життєвому шляху, не можна робити дві речі: опускати руки та лікуватися самостійно за допомогою рекомендацій друзів або Інтернету.

Альтернативою має стати використання сучасних засобів телекомунікації. Наприклад – консультація уролога по телефону. Зателефонувавши до клініки Біляка, будьте впевнені у професійності порад з боку свого співбесідника. Адже це  буде лікар із освітою європейського рівня.

Ґрунтуючись на отриманій інформації, спеціаліст як мінімум надасть необхідні рекомендації стосовно подальших дій. Однак самого опитування для визначення найкращого шляху подолання проблеми, може бути недостатньо.

Тому під час бесіди можна одразу й узгодити план подальшого обстеження та лікування. І ні в якому разі не варто залишатися на самоті зі своїми проблемами, у якому віці вони б не виникли.

Індивідуальний підхід, найвищого рівня кваліфікація лікарів та сучасне устаткування дають можливість швидко та без ускладнень допомогти багатьом людям.

Задайте питання урологу: