Коротка вуздечка крайньої плоті - не проблема!

Коротка вуздечка крайньої плоті – не проблема!

Зміст сторінки:

Коротка вуздечка статевого члена – це вроджена аномалія, при якій сполучнотканинний тяж між головкою члена і крайньою плоттю має недостатню довжину. Такий стан призводить до больових відчуттів під час ерекції та статевого акту. Вуздечка у чоловіків відіграє роль обмежувача, котрий відповідає за природне положення головки при ерекції, регулює її вигин під час статевого акту. Якщо вона занадто коротка, головка не може повністю оголитися, деформується під час статевого збудження.

Кожен чоловік з досягненням статевої зрілості прагне розкрити для себе чарівний світ інтимних стосунків. Але людина не завжди досконала. Іноді на шляху до щастя виникають проблеми, пов’язані з деякими відхиленнями в нормальному розвитку зовнішніх статевих органів. Такі, як коротка вуздечка крайньої плоті. При подібних вадах розвитку, таблетки, трави та примочки не допоможуть. Але невелике хірургічне втручання в клініці Біляка, в Ужгороді, здатне усунути цей прикрий і неприємний стан.

Причини

Головка пеніса новонародженого хлопчика повністю вкрита крайньою плоттю. У 20% дітей віком до трьох років шкіру вдається зрушити й оголити головку. У віці 17 років це можуть зробити

97% молодих чоловіків. Решта 3%, частіш за все, мають аномалії розвитку статевого члена. Причини – порушення формування крайньої плоті, росту печеристих і губчастого тіл пеніса. Як наслідок, виникають фімоз, парафімоз і коротка вуздечка крайньої плоті.

Коротка вуздечка статевого члена

Коротка вуздечка статевого члена

Причому фімоз інколи може маскувати собою вкорочення вуздечки. Тому, при поєднаній патології, потрібно двоетапне лікування.

Крім вроджених, це можуть бути й надбані стани. Як правило, внаслідок хронічних інфекцій, опіків, травм. До речі, використання незручної білизни, яка постійно натирає місце переходу вуздечки в головку і є не що інше, як хронічна травма. Особливо це стосується юнаків, активно займаються деякими видами спорту. І теж може призводити до вкорочення цієї важливої складки.

Ще одна часта причина – цукровий діабет. Послаблення здатності клітин до нормальної регенерації часто стає причиною рубцевого переродження вуздечки.

Симптоми короткої вуздечки крайньої плоті

Симптоми короткої вуздечки крайньої плоті

Симптоми

Перше, чим проявляється коротка вуздечка – біль при ерекції. Залежно від ступеня вкорочення, біль може як лише турбувати, так і бути дійсно інтенсивним. На відміну від фімозу, головка відкрита, але під час ерекції нахилена вперед і вниз, кут нахилу може досягати 20°. Таке викривлення вже чинить значні перешкоди у здійсненні повноцінного статевого акту, а натягнута шкіра нижньої частини головки призводить до передчасної еякуляції.

Крім цього коротка вуздечка члена дає наступну симптоматику:

 • головка погано наповнюється кров’ю при ерекції;
 • пеніс викривляється, відхиляючись в бік мошонки;
 • головка не здатна оголитися повністю;
 • розвивається передчасна еякуляція;
 • сперма застоюється в препуціальному мішку;
 • може розвинутися запальний процес.

Нерідко трапляється і надрив вуздечки, що призводить до досить сильних кровотеч (у вуздечки є власна артерія). Згодом, в місці хронічного надриву формується груба рубцева тканина, через що вуздечка стає ще більш вразливою перед фізичними контактами. Зростає ризик повторних розривів і приєднання інфекції.

Постійне очікування болю від сексу може сформувати еротофобію (страх перед статевими зносинами). Плюс до всього, порушення нормального оголення головки призводить до скупчення сперми під крайньою плоттю. Це загрожує інфікуванням, формуванням каменів, а супутнє запалення ще більше погіршує наявний стан.

  Діагностика

  Зазвичай діагноз ставлять хлопчикам, починаючи з підліткового віку, коли у них відбувається статеве дозрівання. При виявленні зазначеної вище симптоматики, потрібно записатися до уролога або андролога, аби поставити точний діагноз.

  Отже, якщо ерекція призводить до больових відчуттів – це вже привід отримати консультацію лікаря. Зателефонуйте нам або зв’яжіться з допомогою онлайн чату. Раннє встановлення діагнозу вберігає від подальшого розвитку неприємних симптомів, зменшує ризик додаткового інфікування, запобігає виникненню комплексів і неврозів.

  Фахівці, котрі працюють в клініці Біляка, допоможуть виявити та усунути проблемний стан на самих ранніх етапах його розвитку, що позбавить молодого чоловіка вказаних вище неприємностей.

  Діагноз ставиться на основі опитування та огляду. Жодних інвазивних і болючих методів обстеження не буде потрібно. Діагностика цієї патології проводиться візуальними методами. І якщо діагноз підтверджений, призначається необхідний захід, за допомогою якої коригується коротка вуздечка – операція.

  Лікування

  Пластична операція короткої вуздечки крайньої плоті

  Пластична операція короткої вуздечки крайньої плоті

  Вище було сказано, що допомогу може надати лише хірург, лікування короткої вуздечки крайньої плоті навіть має свою назву – френулотомія. Чим би вона не проводилася (скальпелем або лазером), це є амбулаторна маніпуляція.

  Загальний алгоритм: під місцевою анестезією вуздечку розтинають поперек (артерія перед цим перев’язується), а потім зшивають в поздовжньому напрямку. У разі пізнього звернення, коли нормальна тканина вже замінена рубцевою, використовується техніка Z-подібного шва. Іноді вуздечка видаляється повністю і формується заново з наявної шкіри пеніса, це вже справжня пластична операція.

  При поєднанні з фімозом, звичайне обрізання об’єднують з френулотомією. Як видно, втручання невеликі й не варті того, щоб терпіти біль та дискомфорт, ризикуючи отримати купу додаткових ускладнень.

  Після того, як виправлена ​​коротка вуздечка, лікування додатково не потрібне. Пацієнту рекомендують дотримуватися інтимної гігієни та на 2 тижні відмовитися від сексуальних контактів. В цілому ж, на загальний стан організму і працездатність, операція жодним чином не впливає.

  Якщо втручання провести в юнацькому віці, пластика вуздечки крайньої плоті позбавить від неприємних відчуттів і ризиків, дозволить молодому пацієнтові й надалі насолоджуватися повноцінним сексуальним життям. Тому не варто затягувати з корекцією: чим раніше буде проведено втручання, тим краще. Тоді біль і страх, якими супроводжується ерекція при цій аномалії, забудуться, як страшний сон. Головне – звернутися до професійних виконавців такої операції.

  Лікування в клініці Біляка

  У нашому медичному центрі коригується вуздечка у чоловіків і юнаків. При зверненні пацієнт отримує консультацію досвідченого лікаря, котрий проводить візуальний огляд і відповідає на всі питання, що цікавлять. Якщо людина побоюється хірургічного втручання, лікар докладно пояснює, чому виправити цю аномалію здатна тільки операція. Для наших фахівців важливо, щоб пацієнт йшов в операційну з легким серцем, довіряючи хірургам.

  Наші фахівці стажувалися в США і Європі, володіють прогресивними техніками проведення операції. Тому корекція вуздечки буде виконана з ювелірною акуратністю і без ускладнень. Тому звертаючись до клініки Біляка, пацієнт отримує допомогу професійних хірургів з багаторічним досвідом.

  Після операції, чоловік в той же день виписується й вирушає додому. На загоєння рани потрібно не більше 4 днів, після чого не залишається жодних слідів.

  Для такої операції, як підрізання вуздечки, ціна представлена ​​в розділі “Ціни”.

  Назва послуги Вартість, грн
  Пластика короткої вуздечки (френулотомія) 4000

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Пластика короткої вуздечки (френулотомія) в Клініці Біляка?

  Пластика короткої вуздечки (френулотомія) в Клініці Біляка коштує 4000 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів