Коротка вуздечка крайньої плоті - не проблема!

Коротка вуздечка крайньої плоті – не проблема!

Кожен чоловік після досягнення статевої зрілості прагне розкрити для себе чарівний світ інтимних стосунків. Але людина не завжди досконала. Іноді на цьому шляху з’являється проблема, пов’язана з деякими відхиленнями в нормальному розвитку зовнішніх статевих органів, така, як коротка вуздечка крайньої плоті. При таких вадах розвитку пігулки, трави і примочки не допоможуть. Тільки невелике хірургічне втручання здатне усунути цей прикрий і неприємний стан.

Причини

У новонародженого хлопчика головка пенісу повністю покрита крайньою плоттю. У 20% дітей віком до трьох років її вдається зрушити і оголити головку. У віці 17 років – це можна зробити у 97% молодих чоловіків. Решта 3%, найчастіше, мають аномалії розвитку статевого члена. Причини – порушення формування крайньої плоті і ріст печеристих і губчастого тіла пеніса. Сюди відносять фімоз, парафімоз і коротку вуздечку крайньої плоті.


Коротка вуздечка статевого члену

Коротка вуздечка статевого члену

Причому фімоз може маскувати вкорочення вуздечки. Тому при поєднаній патології потрібно двоетапне лікування.

Крім вроджених, це можуть побути і надбані стани. Як правило, внаслідок хронічних інфекцій, опіків, травм. До речі, використання незручної білизни, яка постійно натирає місце переходу вуздечки в головку, – хронічна травма. Вона також може призводити до вкорочення цієї шкірної складки.

Ще одна нерідка причина – цукровий діабет. Зниження здатності клітин до нормальної регенерації може призводити до формування рубцевого переродження вуздечки.

Симптоми короткої вуздечки крайньої плоті

Симптоми короткої вуздечки крайньої плоті

Симптоми

Проявляється коротка вуздечка болем при ерекції. Залежно від ступеня укорочення, біль може бути від турбуючого до інтенсивного. На відміну від фімозу, головка відкрита, але нахилена вперед і вниз. Кут нахилу може досягати 20?. Такий нахил вже значно ускладнює проведення повноцінного статевого акту, а натягнута шкіра нижньої частині головки призводить до передчасної еякуляції.

В особливих випадках трапляється і надрив вуздечки, що призводить до досить сильних кровотеч (є власна артерія).

Постійне очікування болю може сформувати еротофобію (страх перед зносинами). Плюс до всього, порушення нормального оголення головки призводить до скупчення смегми під крайньою плоттю. Це загрожує інфікуванням, формуванням камінчиків, а супутнє запалення ще більше посилює прояви патології.

Діагностика

Отже, якщо ерекція болюча – це вже привід отримати консультацію лікаря. Раннє встановлення діагнозу вбереже від подальшого розвитку неприємних симптомів, зніме ризик додаткового інфікування, запобігне виникненню комплексів і неврозів.


Фахівці, що працюють в клініці Біляка, допоможуть виявити стан, який потребує корекції, на самих ранніх стадіях, що позбавить молодого чоловіка від вищеперерахованих неприємностей. Діагноз ставиться на основі опитування та огляду. Ніяких інвазивних і болючих методів обстеження потрібно не буде.

Лікування

Пластична операція короткої вуздечки крайньої плоті

Пластична операція короткої вуздечки крайньої плоті

Вище було сказано, що допомогу може надати тільки хірург, лікування короткої вуздечки крайньої плоті навіть має свою назву – френулотомія. Чим би вона не проводилася (скальпелем або лазером), це амбулаторна маніпуляція.

У двох словах – під місцевою анестезією вуздечка розтинається впоперек (артерія перед цим перев’язується), а потім ушивається у поздовжньому напрямку. У разі пізнього звернення, коли нормальна тканина замінена рубцевою, використовується техніка Z – подібного шву. Іноді вуздечка видаляється повністю.

При поєднанні з фімозом, звичайне обрізання супроводжує френулотомія. Як видно, втручання невеликі і не варті того, щоб терпіти біль і дискомфорт, ризикуючи отримати купу додаткових ускладнень.

Вартість операції: 2700 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення
  • цілодобовий нагляд лікаря
  • індивідуальний медсестринський пост
  • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
  • перебування в клініці
  • харчування

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми і тд.