Біляк Степан Степанович
Головний лікар, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Вартість консультативного прийому 400 грн.
Записатися на прийом

Серед медичних спеціальностей, хірургія є однією з найбільш затребуваних. Лікарі-хірурги рятують життя при настанні невідкладних станів, планові операції повертають пацієнтам здоров’я і якість життя. Хірургічне втручання також здатне усувати косметичні дефекти.

Наразі, завдяки накопиченим знанням та сучасному обладнанню, хірургічна допомога стає справжнім мистецтвом. І таке твердження можна сміливо застосовувати щодо методики лапароскопічної хірургії, коли складні втручання здійснюються без масштабних розрізів тканин тіла.

Коли потрібна допомога хірурга

Потреба в хірургічному лікуванні здатна виникнути в будь-який момент. Ситуації бувають гострими, такими, що потребують невідкладної допомоги, наприклад – апендицит. Або плановими, як ось незащемлені пахові грижі чи грижі передньої черевної стінки.

Приводом звернутися до клініки, котра надає допомогу за профілем хірургія, мають стати такі скарги:

 • біль у животі, навіть періодичний, особливо, якщо больовий синдром супроводжується нудотою і блюванням;
 • поява випинань під шкірою передньої або бічних стінок живота, у паху, у мошонці;
 • блювота з домішками крові, чорний стілець;
 • розлади дихання та серцевої діяльності після їжі (характерно для стравохідних гриж);
 • больовий синдром у ділянці ануса, кровотечі та кровомазання після походу в туалет «по-великому», що може вказувати на геморой;
 • біль у животі й порушення відходження стільця після операцій із відкритим лапаротомічним способом, після яких часто виникає спайкова хвороба.

Обов’язково потрібно проконсультуватися в хірурга, якщо є підозра на онкологічний процес з боку органів черевної порожнини, таза.

У Клініці Біляка лапароскопічна хірургія вирішує більшість із перерахованих проблем.

Без розрізів, через 3–4 проколи черевної стінки, котрі загоюються в рази швидше, ніж рана після традиційного лапаротомічного доступу. Деякі втручання здійснюються взагалі безкровно, як, наприклад, лікування геморою латексними кільцями.

Професійність хірургів, сучасне обладнання для лапароскопічної хірургії та застосування сучасних технік, котрі довели свою ефективність, дають змогу уникнути післяопераційних ускладнень, рецидивів спайкової хвороби, гриж будь-якої локалізації та інших захворювань.

Переваги лікування в клініці

Степан Томович Біляк першим в Україні, в 1993 році, здійснив лапароскопічну операцію з приводу видалення жовчного міхура – холецистектомію. З того часу, малоінвазивна хірургія Ужгорода безперервно удосконалюється й розвивається в заснованій ним клініці.

Лапароскопічні втручання стають більш масштабними, розширюється список патологій, за яких можна ефективно застосовувати лапароскопію. Плюс, малоінвазивна хірургія дає можливість застосовувати м’якші схеми наркозу, що також позитивно позначається на післяопераційному періоді.

Хірурги клініки вдосконалюють свої знання й навички під час регулярних стажувань у країнах із розвиненою медичною галуззю. Для проведення операцій застосовується сучасне медичне обладнання, цифрові технології.

Зображення операційного простору виводиться в режимі реального часу на монітор із високою роздільною здатністю. Так лапароскопічна хірургія дає лікарю змогу візуально контролювати кожний етап втручання.

Вартість операцій, що зазначена на сайті, передбачає повне забезпечення пацієнта всім необхідним. Починаючи від ліків і медичних інструментів, закінчуючи харчуванням й місцем у палаті готельного типу на весь час перебування в стаціонарі.

Усе це, разом з індивідуальним підходом до кожного пацієнта, виводить лапароскопічну хірургію в Клініці Біляка на якісний рівень, який можна порівняти з медициною розвинених країн світу. Якщо виникли запитання щодо втручання – зв’яжіться з нашим консультантом зручним способом і з’ясуйте всі деталі, котрі стосуються лікування хірургічних хвороб.

Це метод хірургічного втручання, при якому хірург отримує доступ до внутрішніх органів через невеликі проколи в передній черевній стінці. Це дозволяє:

 • звести до мінімуму крововтрату;
 • знизити рівень травматизації тканин;
 • зменшити рівень стресу для організму;
 • значно зменшити ризик ускладнень та рецидивів;
 • скоротити реабілітаційний період.

Запишіться на прийом, якщо вас турбують:

 • періодичні тупі або різкі гострі болі в животі;
 • втрата апетиту;
 • нудота, блювання, печія;
 • запори, проноси та інші диспепсичні розлади;
 • загальна слабкість;
 • різке зниження ваги.

Загалом, лікарі рекомендують хоча б 1 раз на рік проходити профілактичне обстеження. Це допоможе виявити й вилікувати захворювання хірургічного профілю на ранній стадії та провести операцію з мінімальними наслідками.

Наша клініка дотримується малоінвазивного підходу – тобто, ми віддаємо перевагу щадним операціями. Золотим стандартом тут вважається лапароскопія – вона дозволяє успішно та безпечно лікувати більшість патологій внутрішніх органів. Також ми застосовуємо ендоскопію, мікрохірургію, радіоніж, лазер та інші методи.