Шановні Степан Томович, Степан Степанович, від щирого серця хочу подякувати вам за те, що повернули мене до життя, прооперувавши діафрагмальну килу стравоходу. Ви лікарі з великої літери!!!

Я довго вагалася чи зробила правильний вибір, щоб звернутися до Вас за допомогою. Ми привикли лікуватися в державних лікарнях, але коли я приїхала сюди, то на 100% відсотків зрозуміла, що зробила правильно. Ваша лікарня і державні – це небо і земля. Тут себе почуваєш по-домашньому. Все спокійно, без суєти, але кожен робить свою справу. Також хочу подякувати всім, хто приймав участь у цій складній операції.

Степан Томович, у Вас дуже гарний і фаховий колектив. У всіх завжди на обличчі посмішка. Дякую медичним сестричкам, санітарочці, що піклувалася мною, за їхню увагу і чуйність.

Також дякую кардіологу, Людмилі Тадеївні, за доброзичливість, чуйність.

Степан Томович, Степан Степанович, бажаю Вам та Вашому колективу міцного здоров’я, довголіття, Божої благодаті. Повертайте людям здоров’я, як це Ви вмієте.

Мене до Вас прислав сам Господь Бог. Сьогодні буда на службі, помолилася разом з Вами, отримала Божу благодать. Дякую Вам.

З повагою, Зирянова Валентина Миколаївна.

м. Кременчук, Полтавська обл.

29.10.17р.