Пушкаренко Ольга Анатоліївна
Доцент УжНУ, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії
Записатися на прийом

УЗД, ультразвукове дослідження, міцно закріпилося в медицині у якості інформативної та швидкої діагностики різноманітних патологічних станів. Однак, щоб повністю реалізувати потенціал методики, потрібно два компоненти: досвідчений лікар-діагност і відповідне сучасне обладнання. Ультразвукова діагностика (УЗД) в Ужгороді, у Клініці Біляка, відповідає обидвом критеріям.

Лікар УЗД-діагностики регулярно та безперервно підвищує свій професійний рівень на тренінгах та стажуваннях. А встановлені у клініці апараит експертного класу Toshiba дають змогу розв’язувати найскладніші діагностичні завдання.

Чому ультразвук

Найбільш очевидний чинник – безпека: нечутні звукові хвилі не завдають шкоди внутрішнім органам і тканинам організму. Другий важливий момент – інформативність. За цінністю діагностичної інформації ультразвук нерідко перевершує променеві методи діагностики. До того ж, вартість,ціна УЗД, менша за технологічні рентгенівські методики, не кажучи вже про МРТ.

Третій чинник – доступність. Щоб пройти високопрофесійнеультразвукове обстеження в Ужгороді, достатньо звернутися до нашої клініки.

Завдяки можливостям устаткування та навичкам лікаря-діагноста, Клініка Біляка застосовуєультразвукове обстеженнядуже широко й у різних галузях медицини:

  • гінекологія – оцінювання стану органів малого таза, пошук кіст яєчників, виявлення позаматкової вагітності, міоматозних вузлів у матці;
  • урологія – камені та інші захворювання нирок, наднирників і сечовивідних шляхів у чоловіків і жінок, проблеми із сечостатевими органами та простатою в чоловіків;
  • хірургія – швидка діагностика гострих станів із боку внутрішніх органів (апендицит, апоплексія яєчника й т.і.);
  • онкологія – виявлення доброякісних і злоякісних процесів, режим доплерографії показує особливості кровотоку, характерні для ранніх стадій пухлин, коли їх ще не видно у разі застосування інших методик;
  • судинна хірургія – оцінювання стану кровотоку в підшкірних і глибоких венах нижніх кінцівок за допомогою технології доплерографії;
  • ендокринологія –ультразвукове обстеженнящитоподібної, паращитоподібних і підшлункової залоз.

Сфера застосування УЗД (УЗІ) внутрішніх органів у Клініці Біляка (Ужгород) не обмежується перерахованим вище.

Наприклад, ультразвукове дослідження легень показує ознаки запалення й накопичення рідини в органах дихання без шкідливого ​​променевого навантаження, котре людина дістала б під час традиційного рентгенівського обстеження.

Переваги звернення до клініки

Апарати для УЗД(УЗІ) в Ужгородів нашій клініці за можливостями відповідають експертному класу. Устаткування оснащено всіма необхідними технологіями візуалізації внутрішніх органів. Клініка проводить, як традиційну сонографію, так і доплерографічні дослідження. Повний набір датчиків робить доступними трансвагінальні й трансректальні обстеження.

Застосовуємо УЗ-діагностику із дотриманням індивідуального підходу: кожна людина, котрій планується оперативне втручання в клініці, максимально повно обстежується на апараті УЗД. Це дає нашим хірургам змогу складати оптимальний план лікування для конкретного пацієнта або пацієнтки.

Клініка Біляка пропонує послугиприватного УЗД в Ужгородіусім жителям Закарпаття та гостям з інших регіонів. Зв’яжіться з нами зручним способом і узгодьте час відвідування для процедури, якщо це планове обстеження. Обов’язково зателефонуйте в клініку заздалегідь, якщо ситуація має ознаки невідкладної: сильний біль у попереку (ниркова колька), у животі або в малому тазу, з нудотою, блювотою. У невідкладних випадках професійніультразвукові дослідженняорганізму допомагають швидко прояснити ситуацію, поставити правильний діагноз і, у разі необхідності, – організувати лікування.

Докладніше проціну, як проводиться і якої підготовки потребує те чи інше обстеження методом УЗД в Клініці Біляка, можна прочитати на сайті. Втім, деталі можна з’ясувати і в нашого консультанта телефоном або за допомогою сервісу онлайн-чату.

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів