Олександру Васильовичу було виконано лапароскопічне видалення гігантської кісти печінки!

Олександр Васильович повірив своїй інтуїції і приїхав на операцію в нашу клініку з Краматорська! Було виконано високотехнологічне оперативне втручання лапароскопічним методом (без розрізу) – видалено гігантську кісту печінки! Дякуємо за довіру!

Читать далее

Марія Миколаївна після лапароскопічної операції висловлює свої враження від лікування

Коли бачиш це відео, з’являється відчуття радості, як за пацієнта, так і за лікаря! Ці усміхнені обличчя, після проведеної лапароскопічної операції з приводу каменів у жовчному міхурі, свідчать про взаємну симпатію двох людей. Один радіє чудовому результату своєї роботи та професійному рівню, що дозволяє рятувати людей, інший – поверненому здоров’ю і відсутністю хвороби! Не хворійте,…

Читать далее

Відгук Ганни Михайлівни після лапароскопічної операції з приводу каменів у жовчному міхурі

Ганна Михайлівна ділиться враженнями після проведеної операції (без розрізу, лапароскопічно) з приводу каменів у жовчному міхурі. Лапароскопічні операцї – це те, на чому спеціалізується наша клініка і має неабиякий досвід, так як засновник клініки, Біляк Степан Томович, першим в Україні почав їх виконувати ще у 1993 році, за що йому було присвоєно звання «Заслужений лікар…

Читать далее

06.2021р. Головний лікар Клініки Біляка, Степан Біляк, спілкується з Галиною Миколаївною з Руського Поля після виконаної лапароскопічної холецистектомії

Головний лікар Клініки Біляка, Степан Біляк, спілкується з Галиною Миколаївною з Руського Поля після виконаної лапароскопічної холецистектомії (видалення жовчного міхура з камінням без розрізу, через маленькі отвори). Це те, на чому ми спеціалізуємся (лапароскопічні операції в хірургії, урології, гінекології, онкології). Дуже приємно, що люди, котрі пройшли лікування в клініці, висловлюють свою вдячність не тільки хірургу,…

Читать далее

05.2021р. Дякуємо за відгук, Василь Васильович! Ваші слова допоможуть іншим людям прийняти правильне рішення щодо лапароскопічних операцій в Клініці Біляка!

Дякуємо за відгук, Василь Васильович! Ваші слова допоможуть іншим людям прийняти правильне рішення щодо лапароскопічних операцій в клініці Біляка! В даному випадку ми виконали симультанне лапароскопічне втручання! За одне знеболення виконали пластику пахової кили та видалили жовчний міхур з камінням! Хоч операції і дві, але за рахунок того, що вони виконані лапароскопічно, за одне знеболення…

Читать далее

05.2021р. Відгук пані Анни після лапароскопічної операції з приводу міоми матки

Відгук пані Анни після лапароскопічної операції з приводу міоми матки. Розмову веде заслужений лікар України, засновник Клініки Біляка, Степан Томович! Пані Анні, і всім Вам, бажаємо міцного здоров’я та довгих років щасливого життя!

Читать далее

04.2021р. Дякуємо Олександру Григоровичу, з Херсонської області, що обрав нашу клініку з поміж інших і довірив своє здоров’я!

Дякуємо Олександру Григоровичу, з Херсонської області, що обрав нашу клініку з поміж інших і довірив своє здоров’я! Хай Господь Бог благословить Вам довгі роки життя! 🙏

Читать далее

04.2021р. Відгук Марії Михайлівни після лапароскопічної операції. Важливим моментом було те, що пацієнтка у вірі Свідків Єгови, а їм не можна переливати кров!

Відгук Марії Михайлівни після лапароскопічної операції. Важливим моментом було те, що пацієнтка у вірі Свідків Єгови, а їм не можна переливати кров! Не кожен хірург візьметься за складну операцію при такій умові! Але це не про нас!!! Не хворійте, а якщо, не дай Бог, захворіли, лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів!

Читать далее

03.2021р. Слова вдячності від Галини Миколаївни з Вінницької області адресовані Степану Степановичу, Степану Томовичу та всьому колективу Клініки Біляка! 👏

Виконано лапароскопічну пластику кили стравохідного отвору діафрагми (без розрізу, через маленькі проколи по 0,5-1 см). Відео записане через два дні після операції, перед випискою. Не хворійте, а якщо, не дай Бог, захворіли – лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів!

Читать далее

03.2021р.14 років Олені Василівні заважав конкремент жовчного міхура, а спеціалісти Клініки Біляка, за 20 хвилин, позбавили її цієї проблеми!

14 років Олені Василівні заважав конкремент жовчного міхура – ниючі болі, вздуття живота, гіркота у роті, розлади травлення. Завдяки малоінвазивному лапароскопічному втручанню, спеціалісти Клініки Біляка, за 20 хвилин позбавили її цієї проблеми та надали можливість жити повноцінним життям без болей та дискомфорту. Не хворійте, а якщо захворіли – лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів.

Читать далее

03.2021р. Не словом, а ділом!👍💪 Відгук пацієнта після дроблення каменя в нирці лазером!

Відгук Віталія Івановича про проведену операцію (дроблення каменя в нирці). Лікуйтесь сучасними методиками у професіоналів!

Читать далее

02.2021р. П.Ігорю пробували дробити камінь в іншій клініці, але допомогли, без розрізу, тільки в Клініці Біляка!

Пацієнту вже пробували дробити камінь в іншій клініці, але це не допомогло. В Клініці Біляка проведено перкутанне без розрізу дроблення коралового каменя нирки лазером.

Читать далее