Біляк Степан Томович


Біляк Степан Томович
Біляк Степан Томович

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, уролог, хірург, завідував 20 років урологічним відділенням Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Новака, має 55-річний досвід роботи, виконав більше 14500 оперативних втручань. З них 4000 – лапароскопічних операцій при хірургічній, урологічній та гінекологічній патології.

Після закінчення медичного факультету Ужгородського ДУ в 1967 році, закінчив 10 місячні курси по анестезіології у Львові, три роки навчався в аспірантурі на кафедрі хірургії у проф. Фединця О.В. У 1980 році захистив кандидатську дисертацію.

Покращував свій професійний рівень на курсах спеціалізації та підвищення кваліфікації у Київському НДІ урології та нефрології, Ленінградському ДІДПК у проф. Тіктінського О.Л., академіка Лопаткіна М.О. у Москві, клініках Чехословакії, Венгрії, Австрії, Польщі і США (Чикаго, Лос-Анжелес, Сан-Франциско, Окланд, Монтерей).

Першим в Україні в 1993 році виконав лапароскопічну операцію (холецистектомію – видалення жовчного міхура). Один з перших запровадив лапароскопічну методику в практиці хірургічних, урологічних та гінекологічних операцій, за що було присвоєно звання «Заслужений лікар України». Успішно займається приватною медичною практикою з 1992 року у побудованій ним лікарні, яка входить до комплексу Клініки Біляка з храмами первомученика архідиякона Стефана та першого українського лікаря преподобного Агапіта Печерського.

Постійно приймає участь в медичних конгресах, конференціях в Україні та за її межами. Неодноразово був організатором обласних, республіканських та міжнародних конференцій, а також вперше в Україні провів конференцію «Церква і медицина». Відзначений урядовими та релігійними нагородами.

Засновник та шеф-редактор тижневика «Карпатська Україна. Красне Поле», який висвітлює і медичну та релігійну тематики. Член Національної спілки журналістів України. Ведучий телевізійної програми «Мій Лікарю». Крім того, Степан Томович є автором збірки поезій «Проліски рвуться увись» (2014) , збірки поезій “У полоні щодення” (2016) та пісенника “Благословляю день і час” (музика Петра Матія).

Відео

Дипломи та сертифікати

Біляк Степан Степанович


Клініка Біляка Засновники фото 36Біляк Степан Степанович

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, хірург, уролог, онкохірург, гінеколог.

Закінчив УжНУ в 2003 році та інтернатуру по хірургії в 2005 році. Два роки навчався в клінічній ординатурі та три – в аспірантурі в ДУ «Інститут Урології НАМН України» в Києві (2005-2011). Протягом 7 років опановував технологію оперативних методик лікування урологічних хворих у Президента НАМН України, академіка НАН України, Героя України, директора ДУ «Інститут Урології НАМН України» Олександра Федоровича Возіанова та інших провідних фахівців.

Захистив кандидатську дисертацію в 2011 році на тему: «Обгрунтування лапароскопічного методу високої резекції яєчкової вени при варикоцеле» під керівництвом член-коресподента НАМНУ, директора ДУ «Інститута Урології НАМН України» Сергія Олександровича Возіанова. В тому ж році повернувся на Закарпаття. В 2013 році пройшов спеціалізацію по онкохірургії в Національному Інституті Раку, ДУ «Інституті Урології НАМН України» та в Київському міському клінічному онкодиспансері. В 2014 році – спеціалізація по гінекології.

Проходив стажування в університетській клініці м. Майнц (Німеччина) в Центрі Раку під керівництвом проф. Джона Тюроффа по онкоурології. Освоїв радикальне видалення сечового міхура з приводу раку та формування нового сечового міхура із кишки.

Володіє традиційними та сучасними методами лікування хірургічних, урологічних, гінекологічних та онкологічних хворих із застосуванням лапароскопічної та ендоскопічної апаратури. Бере активну участь в роботі вітчизняних та зарубіжних конференцій.


Дипломи та сертифікати