Передчасна еякуляція - не проблема!

Передчасна еякуляція – не проблема!

Найбільш базовий інстинкт, що забезпечує процвітання виду, – інстинкт розмноження. Це основне бажання притаманне всім без винятку живим істотам. Природа влаштувала людину так, що гармонійне статеве життя стає невід’ємною складовою гармонії міжстатевих стосунків.

Гармонія передбачає спільну задоволеність сексуальними відносинами. Та деколи трапляється, що одночасний оргазм стає недосяжним для партнерів з причини зайвої «квапливості» чоловіка. Схильні до цього близько 30% чоловіків по всій планеті.


Технічно, загальновизнаний термін “передчасна еякуляція” (ejaculatio praecox), означає не що інше, як сім’явиверження до початку власне статевого акту. Воно може статися в процесі прелюдії, від поцілунків, пестощів, від контакту з входом у піхву.


Якщо ж введення здійснюється, але тривалість фрикцій не достатня для обопільного задоволення, варто говорити про занадто раннє сім’явиверження (ejaculation premature). Тривалість коїтусу варіюється в такому випадку від декількох секунд до кількох хвилин, але однозначно – до настання оргазму у партнерки.

Великою помилкою є думка, що можна ставити знак рівності між раннім сім’явиверженням та імпотенцією.

В середньому, тривалість фізичного злиття триває близько двох хвилин. Якщо за цей час жінка отримала свою порцію насолоди, то говорити про раннє сім’явиверження не варто. Послужлива статистика підказує, що можна вважати нормальним, якщо жінка задоволена в половині випадків контакту. У східних народів на цей рахунок була особлива думка: жінка повинна бути задоволена завжди.

Ставлення до сексуальної гармонії, як бачите, різниться. Справжній же чоловік не повинен сумніватися в тому, що прагнути слід до реалізації східного принципу. Стосунки між чоловіком і жінкою не повинні ґрунтуватися на «природному» обмеженні потреб партнерки. Допомогти в досягненні бажаної мети здатне звернення до кваліфікованих лікарів клініки Біляка, розташованої в м. Ужгород, на Закарпатті.

Причини

Процес еякуляції

Процес еякуляції

Викликати ранню еякуляцію можуть безліч причин. Для зручності їх об’єднують в декілька груп.

  1. Невроз (особливості вищої нервової діяльності).

Неврози є найбільш частим приводом. Фізіологічним вважається такий стан у чоловіків, котрі нещодавно почали статеве життя. Це стосується й інтиму після тривалого утримання. Не варто говорити про патологію, якщо коїтус здійснюється не в найкомфортніших умовах. Причинами також можуть бути думки про власну чоловічу неспроможність, психічний гіперакцент на прагненні «зробити все, як треба» та ін. Якщо ж раннє сім’явивергання тримається після всіх прийнятних термінів і не залежить від місця зустрічі, то варто говорити про необхідність корекції цього стану.

2. Захворювання прилеглих органів.

При такому поєднанні відзначаються додаткові симптоми ураження інших відділів організму. Найбільш часта причина – простатит (затримка сечовипускання, біль в промежині, порушення ерекції та в’язкості сперми). При запаленні насіннєвого горбка (колікуліті) будуть турбувати пекучі болі й свербіння в уретрі, особливо наприкінці акту сечовипускання, виділення можуть бути з кров’ю, біль при сім’явиверганні.

3. Невропатії (порушення процесів в периферичних нервах).

Ця група об’єднує різні нейропатії, що призводять до гіперчутливості головки члена. Це можуть бути вроджені стани, коли шкіра перенасичена чутливими волокнами. Деякі лікарські препарати, котрі стимулюють, призводять до підвищення чутливості та порушення нормальної роботи спинного мозку.

Прояви

Діагноз ранньої еякуляції виставляється за кількома критеріями.

Передчасна еякуляція. Вирішення проблеми

Передчасна еякуляція. Вирішення проблеми

Перший – тривалість акту. Якщо коїтус вдається продовжити понад дві хвилини, про патологію говорити не варто.

Другий критерій – контрольованість еякуляції. Визначає те, наскільки чоловік може відстежувати передеякуляційнні відчуття. Ключовою ознакою норми є здатність чоловіка припинити стимуляцію, щоб не допустити сім’явиверження.

Третій – наявність і частота почуття задоволеності від сексуального контакту у чоловіка і жінки. Про необхідність втручання буде говорити незадоволеність одного (або обох) партнерів значною кількістю статевих актів. Для кожної пари число буде своїм.

Четвертий спирається на досягнення гармонії у статевому житті пари. Якщо тривалість акту не позначається на міжособистісних відносинах, то чи варто вдаватися до корекції? Тут вкрай важлива відвертість і довірчі стосунки між партнерами.

Корекція

Прагнення прикрасити відносини з партнеркою яскравими враженнями від інтимної близькості знаходить відгук у медичній науці, яка іменується сексопатологія. Залежно від причин, лікування передчасної еякуляції передбачає три підходи: психологічний, терапевтичний і хірургічний.

Перший реалізується налаштуванням мислення, усуненням комплексів, ліквідацією неврозоподібних станів. Вибір методу ґрунтується на заповненні анкети при зверненні до сексопатолога.

Другий підхід передбачає лікування основного захворювання в уролога. Застосовуються, в першу чергу, протимікробні засоби, антибіотики.

Третій представлений деякими хірургічними техніками, які дозволяють лікувати в клініці Біляка раннє (передчасне) сім’явиверження. Втручання хірурга не здійснюється навмання. Необхідність оперативного втручання визначається за результатами особливих тестів (як, наприклад, з лідокаїном). Вид операції, відповідно, підбирається індивідуально.

Найбільш популярне обрізання. Видалення крайньої плоті позитивно відбивається на тривалості коїтусу через зниження чутливості головки. Вона починає перебувати в стані постійного подразнення (від білизни) і це формує деяку стійкість при фрикціях.

Більш дієва денервація статевого члену. У цьому випадку ефект можна забезпечити як на деякий час, так і довічно. Мікрохірургічне втручання передбачає перетин і повторне зшивання нервових стовбурів тильної поверхні члена. Виявляють їх у процесі операції, під мікроскопом. Обсяг волокон, котрі перетинаються, визначається залежно від попереднього обстеження (зазвичай це половина нервових гілок від наявних). Досвідчені хірурги клініки Біляка проводять повторне зшивання великих стовбурів, що забезпечує дієве зниження чутливості. Дрібні гілочки не зшиваються.

Пропонується також введення гіалуронової кислоти у ділянку головки. В результаті нервові рецептори поверхні шкіри відокремлюються від власне епідермісу і настає тимчасове (до 12 місяців) зниження чутливості. Потім, якщо виникає необхідність, слід повторити процедуру.

Якщо ви вирішуєте, як додати кольорів вашим стосункам з партнером, зробити правильний вибір вам допоможуть фахівці клініки Біляка в Ужгороді на Закарпатті. Насолоджуйтесь і даруйте насолоду. Це почуття дароване людині самою природою.


счастье