Передчасна еякуляція - не проблема!

Передчасна еякуляція – не проблема!

Зміст сторінки:

Передчасна еякуляція – це сексуальна дисфункція, при якій чоловік не в змозі контролювати сім’явипорскування. Воно відбувається занадто швидко, заважаючи повноцінному задоволенню обох партнерів.

Швидке сім’явипорскування – це медична проблема, яка може торкнутися будь-якого сексуально активного чоловіка. Є думка, що ризик передчасного сім’явипорскування збільшується в процесі старіння організму, проте це не завжди так. За даними статистики, чоловіки різного віку стикаються з цим явищем в рівній мірі.

Передчасна ерекція – розповсюджена проблема серед чоловіків, але тільки одиниці доходять до лікаря й отримують необхідну допомогу. Варто зрозуміти, що у зверненні до фахівця немає нічого ганебного і незручного.

Адже найбільш базовий інстинкт, котрий забезпечує процвітання виду – інстинкт розмноження. Це основне бажання притаманне всім без винятку живим організмам.

Природа влаштувала людину так, що гармонійне статеве життя є необхідною складовою благополучних відносин. Гармонія передбачає спільну задоволеність сексуальною стороною міжстатевих стосунків.

Трапляється, що через надмірну «квапливість» чоловіка, партнери не здатні щоразу досягати одночасного оргазму. Схильні до такого розладу близько 30% чоловіків по всій планеті.

Тому проблема швидкого сім’явипорскування сприяє певній соціальній кризі особистості, через неї у чоловіків знижується самооцінка і виникає розчарування у сексуальному житті. У деяких випадках сексуальні стосунки можуть навіть розпастися.

Швидка еакуляція народжує цілу «снігову кулю» проблем:

 • знижується задоволеність статевим актом;
 • під час статевого контакту чоловікові все складніше розслабитися;
 • інтимні контакти стають рідше;
 • наростає розчарування в сексуальних стосунках в обох партнерів.

Такий розлад негативно впливає не лише на статеве життя. Він вносить розлад в партнерські відносини, знижує самооцінку пари, провокує депресію, тривожність, сором’язливість.

Загальновизнаний термін «передчасна еакуляція» (ejaculatio praecox), означає не що інше, як сім’явипорскування до початку власне статевого акту. Може відбутися в процесі прелюдії, від поцілунків, пестощів, від контакту з входом до піхви.

Якщо ж введення здійснюється, але тривалість фрикцій не є достатньою для обопільного задоволення, варто говорити про занадто раннє сім’явипорскування (ejaculation premature). Тривалість коїтусу варіюється в такому випадку від декількох секунд до кількох хвилин, але однозначно – до настання оргазму у партнерки. Великою помилкою є твердження про рівнозначність таких станів, як раннє сім’явипорскування та імпотенція.

В середньому, тривалість сексуального контакту складає близько 2-х хвилин. Якщо за цей час жінка отримала свою порцію насолоди, то говорити про раннє сім’явипорскування не варто. Сучасна статистика підказує, що можна вважати нормальним, якщо жінка задоволена в половині випадків контакту. У східних народів на цей рахунок була особлива думка: жінка має бути задоволена завжди.

Ставлення до сексуальної гармонії, як бачите, різниться. Справжній же чоловік не повинен сумніватися в тому, що прагнути слід до реалізації другого принципу. Стосунки між чоловіком і жінкою не повинні будуватися на «природному» обмеженні потреб партнера. Допомогти в досягненні бажаної мети здатне звернення до кваліфікованих фахівців Ужгородської клініки Біляка.

Причини

Процес еякуляції

Процес еякуляції

Викликати ранню еякуляцію можуть безліч причин. Для зручності, їх об’єднують в кілька груп.

 1. Невроз (особливості вищої нервової діяльності). Неврози є найбільш частим приводом. Фізіологічним вважається такий стан у чоловіків, котрі почали статеве життя нещодавно. Це стосується й інтиму після тривалого утримання. Не варто говорити про патологію, якщо коїтус здійснюється не в найкомфортніших умовах. Причинами також можуть стати думки про власну чоловічу неспроможність, психологічний гіперакцент на прагненні «зробити все, як треба» й т.і. Якщо ж раннє сім’явипорскування зберігається після кількох місяців регулярного статевого життя і не залежить від місця зустрічі, то варто говорити про необхідність корекції цього стану.
 2. Захворювання статевих органів. При такому поєднанні відзначаються додаткові симптоми. Найбільш часта причина – простатит (затримка сечовипускання, біль в промежині, порушення ерекції та в’язкості сперми). При запаленні насіннєвого горбка (коллікуліті) будуть турбувати пекучий біль та свербіння в уретрі, особливо наприкінці акту сечовипускання, виділення можуть бути з кров’ю, біль при еякуляції.
 3. Невропатії (порушення фізіологічних процесів в периферичних нервах). Ця група патології об’єднує різні нейропатії, що призводять до підвищеної чутливості головки члена. Це можуть бути вроджені стани, коли шкіра перенасичена чутливими волокнами; застосування деяких лікарських препаратів, котрим властива стимулювальна дія; інколи шкоду провокують розлади з боку спинного мозку.

Прояви

Передчасна еякуляція. Вирішення проблеми

Передчасна еякуляція. Вирішення проблеми

Діагностика проводиться на підставі скарг і сексуального анамнезу пацієнта. Лікар детально його опитує, щоб зрозуміти, чи є розлад постійним або ситуаційним, які чинники на нього впливають, як залежать негаразди від партнера. Від того, наскільки точно визначено причини проблеми, буде залежати успіх її розв’язання.

Діагноз ранньої еякуляції виставляється за кількома критеріями.

Перший – тривалість акту. Якщо фрикції вдається продовжити понад дві хвилини, про патологію говорити не доводиться.

Другий критерій – контрольованість еякуляції. Визначає те, наскільки чоловік може відстежувати пре-еякуляційні відчуття. Ключовою ознакою норми є здатність чоловіка припинити стимуляцію, щоб не допустити сім’явипорскування.

Третій – наявність і частота почуття задоволеності від сексуального контакту у чоловіка і жінки. Про необхідність втручання буде говорити незадоволеність одного (або обох) партнерів значною кількістю сексу. Для кожної пари таке число буде своїм.

Четвертий критерій спирається на досягнення гармонії в статевому життя пари. Якщо тривалість акту не позначається на міжособистісних стосунках, то чи варто вдаватися до корекції? Тут вкрай важлива відвертість і довірливе ставлення між партнерами.

  Корекція

  В жодному разі не рекомендується проводити лікування передчасного сім’явипорскування самостійно, адже це здатне завдати непоправної шкоди здоров’ю. Нерідко передчасне сім’явипорскування провокується психологічними факторами, але тільки обстеження у фахівця може це підтвердити. Адже не менш часто, всьому виною стають органічні захворювання, що викликають небезпечні ускладнення. Наприклад, якщо статева система уражена інфекцією, проблему не вдасться розв’язати за допомогою психології, а вона буде лише прогресувати, аж до безпліддя.

  Обговорювати швидке сім’явипорскування, причини його настання, для чоловічої натури настільки болісно, ​​що багато хто просто вважає за краще мовчати про таке. Тому люди, які страждають на цю патологію, не наважуються звернутися за медичною допомогою. Хоча сучасна медицина має безліч ефективних засобів допомоги: медикаментозні, психологічні та хірургічні методики, завдяки вмілому застосуванню котрих проблема вирішується швидко й абсолютно безпечно для здоров’я.

  Прагнення прикрасити відносини з партнеркою яскравими враженнями від інтимної близькості знаходять відгук в медичній науці, яка іменується сексопатологією. Залежно від причин, лікування передчасної еякуляції має на увазі три підходи: психологічний, терапевтичний і хірургічний.

  Перший реалізується шляхом налаштування стану мислення, усунення комплексів, ліквідації неврозоподібних станів. Вибір методу грунтується на заповненні анкети при зверненні до сексопатолога.

  Другий підхід передбачає лікування основного захворювання у лікаря уролога. Застосовуються, в першу чергу, протимікробні засоби, антибіотики.

  Третій представлений деякими хірургічними техніками, котрі дозволяють лікувати раннє (передчасне) сім’явипорскування в клініці Біляка. Втручання хірурга не здійснюється навмання. Необхідність в оперативному втручанні визначається за результатами ряду тестів (як, наприклад, з лідокаїном). Вид операції, відповідно, підбирається індивідуально.

  Найпопулярнішим є обрізання. Видалення крайньої плоті позитивно відбивається на тривалості коїтусу завдяки зниженню чутливості головки. Вона починає постійно подразнюватися білизною й це формує деяку стійкість при фрикціях.

  Більш дієвою є денервація статевого члена. В цьому випадку ефект можна забезпечити тимчасово, так і довічно. Втручання мікрохірургічне, передбачає перетин і повторне зшивання нервових стовбурів тильної поверхні члена. Виявляють їх прямо в ході операції під мікроскопом.

  Кількість волокон, котрі треба перетнути, визначається в залежності від попереднього обстеження (зазвичай це половина нервових гілок від наявних). Досвідчені хірурги клініки Біляка проводять повторне зшивання великих стовбурів, що забезпечує ефективне зниження чутливості. Дрібні гілочки не зшиваються.

  Ще пропонується введення гіалуронової кислоти в область головки. Завдяки цьому, нервові рецептори поверхні шкіри відокремлюються від власне епідермісу і настає тимчасове (до 12 місяців) зниження чутливості. Потім, за необхідності, процедуру слід повторити.

  Якщо ви вирішуєте, чи додавати кольорів вашим відносинам з партнером, зробити правильний вибір вам допоможе персонал клініки Біляка в Ужгороді на Закарпатті. Насолоджуйтесь і даруйте насолоду, адже це почуття даровано людині самою природою.

  Лікування в клініці Біляка

  Немає нічого ганебного в тому, щоб звернутися до уролога – будь-який чоловік повинен піклуватися про здоров’я своєї статевої сфери. Лікарі клініки Біляка в Ужгороді визначать причини розладів і підкажуть оптимальну тактику і методи лікування передчасної еякуляції. Фахівці мають багаторічний досвід і успішно проводять лікування раннього сім’явипорскування. Вони допомагають вирішити цю делікатну проблему і жити повноцінним сексуальним життям.

  Кожному чоловікові гарантовано успішне лікування передчасного сім’явипорскування, ціна передбачає повне медикаментозне і хірургічне забезпечення пацієнта, перев’язки та всі медсестринські маніпуляції, харчування та перебування в клініці.

  счастье

  Поширені запитання

  Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

  Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів