Передчасна еякуляція лікується раз і назавжди!

Передчасна еякуляція лікується раз і назавжди!

Зміст сторінки:

Денервація головки статевого члена – це сучасне хірургічне лікування передчасного сім’явипорскування. Дана мікрохірургічна операція полягає в розтині частини нервових закінчень на голівці, завдяки цьому зменшується її чутливість. Це дозволяє підвищити якість сексуального життя чоловіка, оскільки після денервації, помітно збільшується тривалість статевого акту.

Передчасна еякуляція (раннє сім’явипорскування) – це справжня проблема для багатьох представників сильної статі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з проблемою швидкісного сім’явипорскування стикаються близько 40 % чоловіків у тому чи іншому віці. Ця хвороба не лише заважає отримати справжнє задоволення від сексуальних стосунків зі своєю «другою половинкою», а й тягне за собою низку психологічних проблем (конфлікти й сварки між партнерами, затяжний стрес у чоловіків, зниження самооцінки, формування комплексів та ін.).

Чому ж тоді чоловіки не поспішають на прийом до лікаря? Це відбувається через малу обізнаність чоловіків про такий сучасний метод лікування, як денервація головки статевого члена. Тому ця стаття, у першу чергу, для тих, хто страждає від швидкого сім’явилиття, а також для їхніх партнерів. Ми хочемо, щоби Ви побороли цю проблему раз і назавжди, а Ви?

Денервації головки статевого члена – сучасний метод лікування прискореного викиду сперми, який практикується в усьому світі й передбачає мінімальне хірургічне втручання. Ця операція вже тривалий час проводиться хірургами клініки Біляка м. Ужгород. Результат – довгі роки щасливого життя й задоволення від сексуальних відносин зі своїм партнером для багатьох пар.

Показання до операції

Основне завдання даного хірургічного втручання – лікування передчасного сім’явипорскування. Ознаки цієї проблеми такі:

 • чоловік не може здійснити статевий акт, оскільки сперма виливається до введення члена в піхву – на етапі попередніх ласк;
 • статевий член спорожняється в процесі введення;
 • викид сперми настає відразу після введення члена в піхву;
 • тривалість статевого акту надто коротка – менш як 2 хвилини.

Усе це негативно відбивається на якості сексуального життя. Причини проблеми можуть бути різноманітними, тому вона потребує серйозної лікарської діагностики. І часто, у процесі обстеження з’ясовується, що причина полягає саме у високій щільності й числі нервових рецепторів головки. Частково їх видаливши, можна домогтися продовження статевого акту.

Підготовка до операції

Нанесення розчину лідокаїну для перевірки схильності до гіперчутливості

Нанесення розчину лідокаїну для перевірки схильності до гіперчутливості

Перед початком лікування необхідно визначити причини розвитку ранньої еякуляції. Від цього буде залежати подальша тактика лікування чоловіка. Схильність до гіперчутливості визначається за допомогою простого лідокаїнового тесту, який прописується лікарем і рекомендується проводити в домашніх умовах.

За 10–15 хвилин до початку статевого акту, на головку пеніса наноситься 10-відсотковий лідокаїновий розчин. У людей, схильних до швидкісного сім’явипорскування через гіперчутливість статевого члена, відзначається збільшення тривалості статевого акту у 2–3 рази. Якщо після проведення тесту Ви не відчули жодних змін, проблеми криються в психологічному стані людини.

Крім тесту, необхідно здати аналізи крові й сечі. З їх допомогою визначають резус-фактор, показники згортання крові, а також з’ясовують, чи немає в організмі гострих інфекційних і запальних процесів. Також перед операцією проводяться консультації анестезіолога й терапевта.

  Хід операції

  Фізіологічні складнощі з надмірною чутливістю пеніса вирішити не важко. Пацієнту призначається малотравматичное хірургічне втручання, яке проводиться під місцевою анестезією і триває 30–50 хвилин. Принцип методу денервації полягає в наступному.

  Після проведення анестезії, на шкірі статевого члена робиться круговий розріз. Лінія проходить по вінцеві його головки, тому буде майже непомітна після загоєння швів. Потім виділяється й перетинається близько половини нервових стовбурів, які відповідають за чутливість головки пеніса.

  Техніка операції з денервації головки члена при передчасній еякуляції

  Техніка операції з денервації головки члена при передчасній еякуляції


  Потім усі або частина нервових стовбурів зшиваються (залежно від тяжкості захворювання). Так забезпечується зниження чутливості головки, але жодним чином не гіршає отримання задоволення від статевого акту. У випадках особливо високої чутливості, нервові стовбури не зшиваються, а тактильні відчуття головки члена забезпечуються за рахунок інших нервових закінчень. Операція закінчується накладанням естетичного шва, людина переводиться в палату.

  Хірургічне лікування передчасного сім’явипорскування методом денервації головки статевого члена може проводитися за різними методиками:

  • повна – нерви перетинаються без зшивання, чутливість при цьому втрачається максимально;
  • часткова – розсічення деяких нервових волокон, після якого вони не зшиваються;
  • звичайна – нерви вибірково перетинаються й потім зшиваються.

  Під час операції з денервації статевого члена, часто здійснюється обрізання крайньої плоті, що також сприяє зниженню його чутливості. Якщо є показання до пластики вуздечки крайньої плоті, її можна об’єднати в одну операцію з денервацією головки пеніса. Таке питання обговорюється індивідуально з пацієнтом на етапі визначення тактики лікування і призначається лише за бажанням хворого та/або при наявності медичних показань.

  Лікарі нашої клініки здатні ефективно провести за час однієї процедури відразу три втручання: денервацію, френулотомію й обрізання.

  Відновлення після денервації головки статевого члена

  Операція проводиться в амбулаторному режимі. Після її завершення лікарі спостерігають чоловіка 3-4 години, потім відпускають додому. Реабілітаційний період триває приблизно 1 місяць, протягом якого рекомендується:

  • утриматися від занять сексом;
  • обмежити фізичну активність;
  • носити вільну білизну з натуральних тканин, уникати вузьких штанів;
  • замість ванни – купатися під душем;
  • не відвідувати сауну та інші види парних;
  • не плавати в басейні та відкритих водоймах.

  Коли проведено денервацію головки, наслідки проявляються у вигляді зниження чутливості пеніса. Спочатку чоловікові під час статевих контактів може здаватися, що він нічого не відчуває. Але ерекція не страждає, поступово повертається й чутливість. Так вдається розв’язати проблему швидкого сім’явипорскування. Загалом, проблема усувається повністю, ризик рецидиву дуже малий.

  Особливості лікування в клініці

  Після операції, чоловік виписується з клініки наступного дня, а з’являється лише на контрольний огляд і перев’язки (які за бажанням можна проводити самостійно в домашніх умовах). Протягом перших двох-трьох місяців після операції відмічається відсутність або сильне зниження чутливості головки статевого члена, яка частково відновлюється після загоєння нервових стовбурів.

  Індивідуальна палата в клініці Біляка

  Індивідуальна палата в клініці Біляка

  Хірурги клініки Біляка мають великий досвід у проведенні таких операцій, як денервація головки статевого члена при передчасній еякуляції. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, курси з підвищення кваліфікації в провідних медичних установах і відвідують міжнародні науково-практичні конференції, тому знають, як застосовувати всі останні досягнення медицини на практиці. Більш того, багаторічний досвід проведення урологічних операцій дозволяє навчати та стажувати молодих докторів і робить наших лікарів провідними фахівцями на території України.

  Якщо у Вас є питання з лікування прискореного сім’явилиття або інших урологічних захворювань, радимо поставити всі свої запитання телефоном або за допомогою форми на сайті. А ще краще – звертайтеся особисто! Фахівці клініки Біляка готові проконсультувати Вас, провести якісну діагностику та розробити індивідуальну тактику лікування з урахуванням всіх особливостей Вашого організму.

  Перед втручанням, лікарі клініки проводять докладне обстеження і призначають операцію лише в тому випадку, коли для неї є показання. Під час денервации всі дії виконуються з ювелірною акуратністю, тому не залишається слідів, немає ризику ускладнень.

  Якщо вас цікавить денервация головки, ціна вказана в спеціальному розділі сайту.


  Назва послуги Вартість, грн
  Денервація головки статевого члена при передчасній еякуляції 21000

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Денервація головки статевого члена при передчасній еякуляції в Клініці Біляка?

  Денервація головки статевого члена при передчасній еякуляції в Клініці Біляка коштує 21000 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів