Передчасна еякуляція лікується раз і назавжди!

Передчасна еякуляція лікується раз і назавжди!

Передчасна еякуляція (передчасне сім’явипорскування) – це справжня проблема для багатьох представників «сильної» статі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), з проблемою передчасної еякуляції стикається близько 40% чоловіків у тому чи іншому віці. Ця хвороба не тільки заважає отримати справжнє задоволення від сексуальних відносин зі своєю «другою половинкою», але і тягне за собою ряд психологічних проблем (конфлікти й сварки між партнерами, затяжний стрес у чоловіка, зниження самооцінки, поява комплексів та ін.).

Чому ж тоді чоловіки не квапляться на прийом до лікаря? Це трапляється через малу обізнаність чоловіків із таким сучасним методом лікування, як денервація головки статевого члена. Тому ця стаття, в першу чергу, для тих, хто страждає від передчасної еякуляції, а також для їхніх партнерів. Ми хочемо, щоб Ви подолали цю проблему раз і назавжди, а Ви?

Денервація головки статевого члена – сучасний метод лікування передчасної еякуляції, який практикується в усьому світі та передбачає мінімальне хірургічне втручання. Ця операція вже багато років практикується провідними хірургами клініки Біляка м. Ужгорода. Результат – довгі роки щасливого життя та задоволення від сексуальних відносин зі своїм партнером для багатьох пар.


Підготовка до операції

Нанесення розчину лідокаїну для перевірки схильності до гіперчутливості

Нанесення розчину лідокаїну для перевірки схильності до гіперчутливості

На початку лікування необхідно визначити причини передчасної еякуляції у чоловіка. Від цього буде залежати подальша тактика лікування пацієнта. Схильність до гіперчутливості виявляється за допомогою простого лідокаїнового тесту, який приписується лікарем і рекомендується проводити в домашніх умовах.

За 10-15 хвилин до початку статевого акту на головку пеніса наноситься 10-відсотковий лідокаїновий розчин. У людей, які схильні до передчасної еякуляції через гіперчутливість статевого члена, відзначається збільшення тривалості статевого акту (у 2-3 рази). Якщо ж після проведення тесту Ви не відчули жодних змін, проблеми криються у психологічному стані пацієнта.

Хід операції

Фізіологічні проблеми із підвищеною чутливістю пеніса вирішити не складно. Пацієнту призначається малотравматичне хірургічне втручання, яке проводиться під місцевою анестезією і триває 30-50 хвилин. Суть методу денервації полягає у наступному.

Після введення анестезії, на шкірі статевого члена пацієнта робиться круговий розріз. Розріз знаходиться під вінцем головки пеніса, а тому буде майже непомітний після загоєння швів. Затим виділяється та пересікається близько половини нервових стовбурів, які відповідають за чутливість головки пеніса.

Техніка операції з денервації головки члена при передчасній еякуляції

Техніка операції з денервації головки члена при передчасній еякуляції

Потім усі або частина нервових стовбурів зшивається (залежно від тяжкості захворювання). Це забезпечує зниження чутливості головки, але в жодній мірі не впливає на отримання задоволення від статевого акту. В особливо тяжких випадках нервові стовбури не зшиваються, а чутливість головки члена забезпечується за рахунок решти нервових закінчень. Операція закінчується накладенням естетичного шва, хворий переводиться до палати.

Під час операції денервації статевого члена часто здійснюється обрізання крайньої плоті, що також впливає на зниження його чутливості. Якщо є показання до пластики вуздечки крайньої плоті, її також можна об’єднати в одну операцію із денервацією головки пеніса. Це питання обговорюється окремо із пацієнтом під час визначення тактики лікування та призначається лише за бажанням хворого та/або при наявності медичних показань.

Фахівці нашої клініки цілком здатні провести кілька таких втручань (денервація, френулотомія та обрізання) під час однієї процедури.


Особливості лікування в клініці

Після операції пацієнт виписується із клініки наступного дня, а з’являється лише на контрольний огляд та перев’язки (які за бажанням можна здійснювати самостійно в домашніх умовах). Протягом перших двох-трьох місяців після операції спостерігається відсутність або зниження чутливості головки статевого члена, яка частково відновлюється після зростання нервових стовбурів.

Індивідуальна палата в клініці Біляка

Індивідуальна палата в клініці Біляка

Хірурги клініки Біляка мають великий досвід у проведенні таких операцій, як денервація головки статевого члена при передчасній еякуляції. Вони регулярно проходять стажування за кордоном, курси із підвищення кваліфікації у провідних медичних закладах та відвідують міжнародні науково-практичні конференції, а тому знають, як застосовувати всі останні досягнення медицини на практиці. Більш того, багаторічний досвід проведення урологічних операцій дозволяє їм навчати та стажувати молодих спеціалістів та робить їх провідними фахівцями на теренах України.

Якщо Ви маєте додаткові питання щодо лікування передчасної еякуляції чи інших урологічних захворювань, радимо задати всі свої питання за телефоном або за допомогою форми на сайті. А ще краще – звертайтеся особисто! Спеціалісти клініки Біляка готові компетентно проконсультувати Вас, провести якісну діагностику та розробити індивідуальну тактику лікування з урахуванням усіх особливостей Вашого організму.

Ми чекаємо на Вас!

Вартість операції: 14800 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.