Аномалія сечовивідних шляхів (уретероцеле)

Аномалія сечовивідних шляхів (уретероцеле)

Уретероцеле – аномалія сечовивідних шляхів, яка зустрічається досить часто. В більшості випадків ця вада з’являється ще у дитячому віці, однак діагностується вже у дорослих людей. Тоді, коли розвиток хвороби призводить до появи серйозних ускладнень.

Людина починає з’ясовувати в чім річ і на певному етапі виявляється кістоподібне розширення міхурової частини сечоводу – уретероцеле. Усунути прояви та повернути пацієнта до нормального життя здатен достатньо кваліфікований хірург. Звертайтеся за цим до клініки Біляка у м. Ужгороді.

Показання

Самої лише наявності такої аномалії вже достатньо для якнайшвидшого оперативного втручання. Тим більше, що в нашій клініці операція проводиться без розрізів та взагалі будь-яких пошкоджень шкіри. Це втручання здійснюється через уретру та називається ТУР уретероцеле (трансуретральне).

Підготовка до операції

Як і при кожному оперативному втручанню, трансуретральній резекції уретероцеле передує детальне обстеження.

Проводяться лабораторні (сеча, кров) і інструментальні (УЗД, КТ) дослідження. Важливу інформацію надає обов’язковий метод обстеження – цистоскопія.


Варіанти розташування уретероцеле: 1) у шийці сечового міхура; 2) у сечовипускному каналі

Варіанти розташування уретероцеле: 1) у шийці сечового міхура; 2) у сечовипускному каналі

До початку операції хірург має вивчит та брати до уваги ряд важливих факторів, котрі є індивідуальними для кожного пацієнта:

  • кут впадіння сечоводу у міхур;
  • ступінь звуження гирла сечоводу;
  • зменшення товщини м’язового шару сечового міхура у місці аномалії;
  • вкорочення підслизового тунелю сечоводу.

Крім цього, тактику оперативного втручання визначає розмір розширення, наявність супутніх вад.

Лікарі клініки Біляка завжди беруть за основу індивідуальний підхід до проблем окремого пацієнта. Тому підбирається така тактика лікування, при якій вдається до мінімуму звести втручання у нормальне функціонування організму, зберегти якнайбільшу цілісність тканин та органів людини.

Хід операції

В кожному випадку об’єм втручання індивідуальний. Пріоритетами є відновлення нормального пасажу сечі, корекція і профілактика ускладнень, максимальне збереження тканин та функції нирки.


Трансуретральна резекція (ТУР) уретероцеле

Трансуретральна резекція (ТУР) уретероцеле

Методика лікування передбачає ендоскопічне втручання. Через уретру в сечовий міхур заводиться спеціальний інструмент – резектоскоп, котрим проводиться видалення уретероцеле. Завдяки цій малотравматичній операції, яка триває 15-20 хвилин, вдається швидко позбавити людину від серйозної хвороби.

Особливості лікування в клініці

Успішно досягати намічених результатів, хірургам клініки Біляка допомагають власні напрацювання та передовий досвід, котрий вони переймають під час стажувань у найкращих лікарняних закладах США та Європи.

Тривалість післяопераційного періоду залежить від обсягу втручання, однак рідко становить більше, ніж 1 день.


Вартість операції: 6900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.