Аномалія сечовивідних шляхів (уретероцеле)

Аномалія сечовивідних шляхів (уретероцеле)

Уретероцеле – аномалія сечовивідних шляхів, яка зустрічається досить часто. В більшості випадків, ця вада з’являється ще у дитячому віці, однак діагностується вже у дорослих людей. Тоді, коли розвиток хвороби призводить до появи серйозних ускладнень.

Людина починає з’ясовувати в чім річ і на певному етапі виявляється кістоподібне розширення міхурової частини сечоводу – уретероцеле. Усунути прояви та повернути пацієнта до нормального життя здатен лише достатньо кваліфікований хірург.

Показання

Самої лише наявності цієї аномалії вже достатньо для якнайшвидшого оперативного втручання. Тим більше, що в клініці Біляка операція проводиться без розрізів та взагалі будь-яких пошкоджень шкіри. Це втручання проводиться через уретру та називається ТУР уретероцеле.

Підготовка до операції

Як і при кожному оперативному втручанню, трансуретральній резекції уретероцеле передує детальне обстеження.

Проводяться лабораторні (сеча, кров) і інструментальні (УЗД, КТ) дослідження. Важливу інформацію надає обов’язковий метод обстеження – цистоскопія.

.

Варіанти розташування уретероцеле: 1) у шийці сечового міхура; 2) у сечовипускному каналі

Варіанти розташування уретероцеле: 1) у шийці сечового міхура; 2) у сечовипускному каналі

До початку операції, хірург має брати до уваги ряд важливих факторів, котрі є індивідуальними для кожного пацієнта:

  • кут впадіння сечоводу у міхур;
  • звуження гирла сечоводу;
  • зменшення товщини м’язового шару сечового міхура у місці аномалії;
  • вкорочення підслизового тунелю сечоводу.

Крім цього, тактику оперативного втручання визначає розмір розширення, наявність супутніх вад.

Лікарі Ужгородського Духовно-медичного центру завжди беруть за основу індивідуальний підхід до проблем окремого пацієнта. Тому підбирається така тактика лікування, при якій вдається до мінімуму звести втручання у нормальне функціонування організму, зберегти якнайбільшу цілісність тканин та органів людини.

Хід операції

В кожному випадку об’єм втручання індивідуальний. Пріоритетами є відновлення нормального пасажу сечі, корекція і профілактика ускладнень, максимальне збереження тканин та функції нирки.

.

Трансуретральна резекція (ТУР) уретероцеле

Трансуретральна резекція (ТУР) уретероцеле

Методика лікування передбачає ендоскопічне втручання. Через уретру в сечовий міхур заводиться спеціальний інструмент – резектоскоп, котрим проводиться видалення уретероцеле. Завдяки цій малотравматичній операції, яка триває 15-20 хвилин, вдається швидко позбавити людину серйозної хвороби.

Особливості лікування в клініці

Успішно досягати намічених результатів, хірургам клініки Біляка допомагають власні напрацювання та передовий досвід, котрий вони переймають під час стажувань у найкращих лікарняних закладах США та Європи.      

Тривалість післяопераційного періоду залежить від обсягу втручання, однак рідко становить більше, ніж 1 день.

.

Вартість операції: 6900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення
  • цілодобовий нагляд лікаря
  • індивідуальний медсестринський пост
  • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
  • перебування в клініці
  • харчування

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції,  а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми і тд.