Розташування простати у чоловічому організмі

Розташування простати у чоловічому організмі

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози дуже часто зустрічається у літніх чоловіків. У народі навіть сформувався стереотип щодо того, що часті та неефективні сечовипускання – неминуча проблема, і з нею треба миритися.

Але це далеко не так. Прогрес медичної науки дозволяє усувати порушення сечовиділення без застосування скальпелю. Трансуретральний доступ не потребує здійснення розрізу або будь-яких інших отворів. В клініці Біляка, м. Ужгород, резекція збільшеної простати проводиться через сечовивідний канал.

Показання до проведення

Ця методика застосовується в розвинених країнах вже кілька десятиліть і стала «золотим» стандартом у лікуванні доброякісної гіперплазії передміхурової залози.

Раніше показання до ТУР передміхурової залози обмежувалися її розмірами. Зараз розроблено інструменти та методики, що дозволяють видаляти через сечовивідний канал простату об’ємом більше за 60 см3.


Порівняння здорової простати та гіперплазії простати

Порівняння здорової простати та гіперплазії простати

Переваги трансуретральної резекції очевидні:

  • повна відсутність травм шкіри та м’яких тканин;
  • адекватний контроль гемостазу під час процедури;
  • швидке відновлення пацієнтів;
  • можливість лікування у хворих з серйозними супутніми захворюваннями.

Особливо корисна ця операція при гострій затримці сечі.

Техніка проведення

Успішний результат ТУР простати гарантується поєднанням професіоналізму лікаря і висококласного обладнання для ендоскопічних втручань.

Лікарі нашої клініки регулярно стажуються у провідних клініках Європи та США, а сучасне оснащення дозволяє застосовувати на практиці отриманий досвід. Крім того, висока кваліфікація фахівців дає можливість удосконалювати закордонний досвід та впроваджувати в медичну практику власні напрацювання.


Трансуретральна резекція простати

Трансуретральна резекція простати

Тепер в Україні, на Закарпатті можна реалізувати «золотий» стандарт лікування доброякісної гіперплазії простати.

Перебіг операції відбувається таким чином: в уретру вводиться спеціальний інструмент (резектоскоп). З його допомогою оглядається сечовий міхур і визначається майбутній обсяг операції. Потім відбувається власне резекція збільшених ділянок простати.

На решту тканини накладається гемостаз, видалені фрагменти витягуються через сечовивідний канал.

Пропонуємо Вашій увазі сюжет, в якому показано, як саме проводиться лікування гіперплазії простати в клініці Біляка, відео операції (ТУР простати) та відгуки пролікованих пацієнтів:

Післяопераційний період

Після операції в сечовід встановлюється катетер або стент. Тривалість носіння близько трьох днів, обумовлюється ступенем втручання і вирішується індивідуально.

У післяопераційному періоді в клініці Біляка використовуються терапевтичні дози іонізованого кисню, які позитивно впливають на відновлення організму після хірургічного втручання. Озонотерапія запобігає інфекційним ускладненням, скорочує термін, необхідний для повного відновлення сил і здоров’я.


Вартість операції: 8900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.