Анатомічне розташування сечового міхура в організмі людини

Анатомічне розташування сечового міхура в організмі людини


Зміст сторінки:

Є такі форми раку сечового міхура, при яких ріст пухлини обмежений порівняно невеликою ділянкою. Підозра на нем’язово-інвазивний рак є підставою для проведення ендоскопічного втручання – трансуретральної резекції (ТУР) сечового міхура, котру досконало здійснюють в клініці Біляка, м. Ужгороді.

Показання до проведення

Ця ендоскопічна процедура має неперевершену клінічну цінність. Її проводять, щоб:

  • визначити наявність або відсутність пухлини;
  • візуально оцінити обсяг ураження сечового міхура пухлиною, ступінь інвазії;
  • отримати морфологічні дані про пухлину (конфігурацію, кількість вузлів, рухливість і консистенцію);
  • взяти матеріал для гістологічного дослідження.

Вивчення фрагмента тканини ураженого органу дає точну форму захворювання, що дозволяє спрогнозувати успіх трансуретральної резекції сечового міхура при раку.


Дослідження пухлини сечового міхура

Дослідження пухлини сечового міхура

У разі проростання пухлини в м’язовий шар сечового міхура, операція має важливе діагностичне значення і називається ТУР-біопсія пухлини сечового міхура. Завдяки маніпуляції отримують матеріал для гістологічного дослідження (біоптат). Після цього потрібно вирішити питання щодо подальшого оперативного лікування пацієнта – радикальної цистектомії з різними видами деривації сечі.

Техніка проведення

Трансуретральна резекція проводиться без розрізів і проколів. Доступ до уражених ділянок внутрішньої поверхні міхура здійснюється через уретру. Для успішного результату велике значення має професіоналізм лікаря і рівень технічного оснащення операційної.


Трансуретральна резекція сечового міхура при пухлині

Трансуретральна резекція сечового міхура при пухлині

Мала інвазивність втручання допускає спинномозкову анестезію, однак загальний наркоз теж застосовується. Для маніпуляції використовується спеціальний інструмент – резектоскоп. Його будова дозволяє досягти порожнини сечового міхура через уретру, ретельно оглянути його внутрішню поверхню, здійснити видалення виявлених пухлинних утворень.

Кваліфікація лікарів клініки Біляка та першокласне обладнання дають можливість одночасно з діагностичною частиною процедури провести видалення виявлених вузлів і коагулювати дрібні ділянки онкогенезу.

Нашими фахівцями вивчається закордонний досвід у провідних клініках Європи та США, робляться власні дослідження. Це робить трансуретральну резекцію сечового міхура при раку безпечним та ефективним методом лікування.

Післяопераційний період

Після завершення процедури отриманий матеріал відправляється на дослідження, у сечовивідний канал встановлюється катетер. Чим менше об’єм втручання, тим скоріше він видаляється. Зазвичай, термін катетеризації складає від декількох годин до декількох діб.

Швидке відновлення пацієнтів забезпечується високою майстерністю хірургів, грамотним призначенням сеансів озонотерапії.

Для профілактики рецидивів раку рекомендується провести повторну ендоскопічну ревізію порожнини сечового міхура через 2-8 тижнів. Це питання в кожному випадку розглядається індивідуально.


Вартість операції: 8900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.