Рак надниркової залози

Рак надниркової залози


Зміст сторінки:

Новоутворення надниркової залози (наднирника) найчастіше є випадковою знахідкою при дослідженні органів черевної порожнини, нирок. Але частота злоякісних пухлин серед них – 1%. Жінки уражаються в 3 рази частіше, ніж чоловіки. При виявленні пухлини надниркової залози, необхідно її видалення: злоякісні новоутворення цих органів людини резистентні до опромінення та хіміотерапії.

Лапароскопічна адреналектомія в клініці Біляка, м Ужгород, допоможе позбутися хвороби й зберегти здоров’я і красу тіла. Крім того, при малих розмірах і гормональній інертності пухлини, можливе проведення лапароскопічної резекції надниркової залози.

Показання до видалення наступні:

 • гормональна активність;
 • ріст пухлини при негативній гормональної активності;
 • ангіоміоліпоми;
 • медулярна кіста надниркової залози;
 • рак надниркової залози.

Підготовчий період

Комплексне обстеження перед лапароскопічною адреналектомією

Комплексне обстеження перед лапароскопічною адреналектомією

Як і при будь-якому хірургічному втручанні, перед лапароскопічною адреналектомією необхідно оцінити об’єктивний стан органів і систем пацієнта. Передопераційне обстеження містить в собі:

 • розширене дослідження крові (клінічні дані, біохімія, коагулограма);
 • клінічний аналіз сечі;
 • дослідження рівня гормонів надниркових залоз;
 • рентгенологічні методи (комп’ютерна томографія, ЯМР) допомагають визначити розмір і поширеність пухлинного процесу, виявити ураження регіонарних лімфовузлів;
 • флюорографія легень.

Проведення біопсії не є обов’язковою діагностичною процедурою.

Знання, досвід і професіоналізм хірургів клініки Біляка на Закарпатті, дозволяють проаналізувати результати обстежень за один день і прийняти рішення щодо наявності показань до лапароскопічного видалення надниркової залози.


Якщо необхідність хірургічної допомоги не викликає сумнівів, пацієнт готується до лапароскопічного втручання із застосуванням загальної анестезії.

У першу чергу це відбивається на характері харчування: за 2-3 дні до операції рекомендується дієта з пониженим вмістом клітковини, голод безпосередньо напередодні операції.

Хід операції

Кваліфіковані хірурги клініки Біляка виберуть той метод лапароскопічного видалення надниркової залози (наднирника), який більш показаний в кожному конкретному випадку. Найбільш безпечний і ефективний описаний нижче.

Розташування проколів при лапароскопічній адреналектомії

Розташування проколів при лапароскопічній адреналектомії

Положення пацієнта – на здоровому боці. Для втручання досить 3-4 проколів. Точками зазначені типові місця введення троакарів.

Доступ до надниркової залози здійснюється через розсічення очеревини, фасції Герота і відсунення паранефральної клітковини. Судини, що живлять залозу, кліпуються і перетинаються.

З черевної порожнини уражений пухлиною і видалений орган витягується через отвір для одного з троакарів. Якщо розмір надниркової залози завеликий, то вона поміщається до спеціального мішечка та витягується через трохи розширений один з проколів.

Далі слідує ретельна ревізія операційного поля на предмет гемостазу. Витягуються троакари, вшиваються проколи. Тривалість лапароскопічної адреналектоміі в клініці Біляка становить від 60 хвилин до двох годин.

Особливості лікування в клініці

Озонотерапія

Озонотерапія

Пробудження відбувається в індивідуальній палаті, яка оснащена у відповідності до європейських стандартів. Для харчування пацієнтів використовуються тільки екологічно чисті продукти, зібрані у спеціально розроблене меню. Основу раціону складають продукти з найменш забрудненого регіону України – Закарпаття.

За ходом відновлення здоров’я стежить досвідчений лікар. На випадок потреби у медичній допомозі, організовано індивідуальний сестринський пост.

В якості додаткового стимулятора загоєння і відновлення здоров’я застосовується озонотерапія. Використання озону у складі перевірених схем дозволяє звести до нуля післяопераційні ускладнення.

Такий комплексний підхід до здоров’я клієнтів нашої клініки дозволяє пацієнтам швидко відновлюватися після лапароскопічної адреналектомії.

У середньому післяопераційний період перебування в клініці триває до 4-х днів.

Вартість операції: 16900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

 • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
 • цілодобовий нагляд лікаря;
 • індивідуальний медсестринський пост;
 • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
 • перебування в клініці;
 • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.