Клініка Біляка Лазерне видалення анальних бахромок фото 1

Лазерне видалення анальних бахромок – це ефективна щадна операція, в ході якої прибирають шкіряні складки в області заднього проходу. Ці новоутворення формуються при сильному розтягуванні шкіри, внаслідок якого вона втрачає еластичність. Найчастіше пацієнти потребують видалення бахромок після геморою, важких пологів, надмірних фізичних навантажень, хронічних запорів або проктологічних патологій.

Ефективне та безболісне видалення анальної бахромки в Ужгороді доступне у Клініці Біляка. Ми використовуємо сучасне лазерне обладнання, яке дозволяє прицільно прибирати патологічні тканини, не зачіпаючи здорових. Тому в наших пацієнтів не буває ускладнень та рецидивів.

Показання до видалення анальної бахромки

Операція рекомендується пацієнтам, в яких утворилися складки шкіри в періанальній ділянці. Ця патологія не піддається консервативному лікуванню, тому проктологи рекомендують видалити бахромку, особливо якщо вона:

 • спричиняє чимало дискомфорту – людина відчуває печіння, свербіж та біль у задньому проході, звідти підтікає сукровиця чи кров;
 • ускладнює гігієну – між шкірними складками накопичуються бруд та калові маси;
 • становить загрозу здоров’ю – анальні бахромки потрібно видаляти, коли вони великі та множинні, у цьому випадку є високий ризик травм, запалень та злоякісного переродження.

Іноді пацієнт хоче провести видалення бахромки заднього проходу з естетичних міркувань. Ці шкірні складки виглядають негарно й часто стають причиною комплексів, перешкоджають нормальному сексуальному життю – людина соромиться роздягнутися перед партнером.

Протипоказання до проведення операції

Видалення анальних бахромок не проводять у період гострих запальних процесів – зокрема, коли шкіряні новоутворення в періанальній зоні загноїлися. В цьому випадку потрібно спочатку провести курс терапії, щоб зняти запалення, а потім робити операцію. Те саме стосується будь-яких інших запальних патологій в організмі.

У Клініці Біляка ми уважно ставимося до протипоказань. Перш ніж призначити пацієнту висічення гемороїдальних бахромок, наші проктологи детально збирають анамнез та проводять ретельну підготовку. Це дозволяє мінімізувати ризики та підібрати максимально правильну стратегію лікування. Заповніть форму зворотного зв’язку, щоб записатися на прийом та дізнатися, якою буде ціна видалення анальних бахромок.

Клініка Біляка Лазерне видалення анальних бахромок фото 3

Передопераційна підготовка

Процедура не вимагає складної підготовки, її можна провести під час стандартного проктологічного огляду. Перед прийомом у проктолога рекомендується за 1-2 дні перейти на полегшену дієту. Варто виключити жирну та смажену їжу, багаті на клітковину продукти, гострі страви, соління, маринади, газовані напої, каву, алкоголь. У день огляду бажано зробити очисну клізму.

На прийомі проктолог проводить огляд та пальпацію періанальної зони, також за необхідності може призначити додаткові дослідження:

 • аноскопію;
 • ректороманоскопію;
 • біопсію новоутворення;
 • аналізи крові та сечі.

За підсумками обстеження проктолог визначає, чи потрібне пацієнту видалення гемороїдальних бахромок, та чи немає в нього протипоказань. Також він підбирає метод проведення операції. У сучасній проктології найефективнішим вважається видалення бахромок лазером. Ця процедура дозволяє прибрати шкіряні новоутворення без травмування навколишніх тканин, крововтрати, болю та ускладнень. У Клініці Біляка є все необхідне проведення цієї операції.

  Техніка висічення анальної бахромки за допомогою лазера

  Під час операції пацієнт перебуває на проктологічному кріслі. Лікар дає йому місцеву анестезію, обробляє робочу ділянку антисептиком. Потім спрямовує на шкіряні складки лазерний промінь та випарює їх під дією високих температур. В результаті лазерне видалення анальних бахромок проходить:

  • максимально точно;
  • без пошкодження здорових тканин;
  • без крововтрати;
  • з мінімальною раневою поверхнею;
  • без ризику занести інфекцію;
  • без накладання швів.

  Видалення бахромки лазером триває 10-30 хвилин та не вимагає госпіталізації, пацієнт відразу після процедури може вирушати у своїх справах.

  Можливі ускладнення

  Лазерне видалення бахромок у задньому проході – безпечна та щадна процедура, ризики ускладнень при цьому мінімальні. Та все ж таки, в деяких випадках пацієнт може зіткнутися з:

  • анальними кровотечами;
  • інфікування та запаленням рани;
  • болем та дискомфортом у анальній ділянці;
  • психологічним запором.

  Такі наслідки зазвичай виникають, якщо операцію проведено непрофесійно, або пацієнт не виконував рекомендацій лікаря у відновлювальний період. Тому важливо, щоб видалення періанальної бахромки проводив кваліфікований лікар. У Клініці Біляка ви зможете отримати професійну допомогу – наш проктолог акуратно проведе операцію та дасть рекомендації для реабілітаційного періоду.

  Відновлення та реабілітація

  Зазвичай пацієнта виписують відразу ж після процедури або можуть потримати в стаціонарі кілька годин. Відновлення після лазерного видалення бахромок зазвичай займає близько 2 тижнів. Протягом цього періоду рекомендується:

  • приймати ліки, які призначив лікар;
  • ретельно стежити за гігієною промежини;
  • носити спідню білизну з м’якої натуральної тканини, без грубих швів;
  • замінити туалетний папір вологими серветками;
  • уникати важких фізичних навантажень;
  • відмовитися від відвідування саун та лазень, купання в басейнах та водоймах;
  • правильно харчуватись – виключити гостре, солоне, жирне, газовані напої, алкоголь.

  Після завершення реабілітаційного періоду варто прийти на контрольний огляд до проктолога.

  Переваги лікування у Клініці Біляка

  Якщо вас турбують анальні бахромки, видалення у Клініці Біляка дозволить позбутися їх легко та безболісно. Ми використовуємо сучасне лазерне обладнання, яке діє максимально точно та ефективно. Наші лікарі стажувалися у провідних клініках Європи та США, де засвоїли прогресивні методи проведення операції. Вони виконують видалення бахромок у задньому проході з ювелірною акуратністю. Тому наші пацієнти не мають ускладнень. Тут вони проходять видалення анальних бахромок в Україні за європейськими медичними стандартами.

  Що входить у ціну послуги

  У Клініці Біляка ми дотримуємося концепції «усе включено». Для пацієнтів, які проходять тут видалення анальних бахромок, ціна включає саму процедуру, а також за необхідності додаткові послуги. Якщо пацієнту після операції необхідно провести кілька годин у стаціонарі, ми надаємо йому комфортну одномісну палату, догляд, необхідні процедури та харчування. За це не доведеться окремо доплачувати. Зв’яжіться з нами зручним способом, щоб записатися на прийом до проктолога та уточнити деталі!

  Поширені запитання

  Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

  Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів