Види геморою

Види геморою


Зміст сторінки:

Сучасному способу життя більшості людей властива гіподинамія. Безліч представників людства проводять робочий час в сидячому положенні. Як в офісі, так і за кермом транспортних засобів. Це призводить до застійних явищ в області малого таза, порушення відтоку венозної крові з гемороїдальних сплетінь. Внаслідок цього виникає неприємне захворювання, яке псує життя – геморой

Як показує практика, найвірнішим способом для рішучої перемоги над цим захворюванням є хірургічна операція.

Багатий досвід і висока кваліфікація хірургів з розташованої на Закарпатті Ужгородській клініці Біляка допоможуть забути про геморой за допомогою невеликого неінвазивного втручання. Лікування геморою відбувається без розрізів, без тривалого післяопераційного періоду в клініці та відновного в домашніх умовах!

Неінвазивне втручання передбачає накладення латексних кілець на ніжку гемороїдального вузла. Тонке колечко перетискає ніжку, що в підсумку призводить до поступового відмирання вузла. На це йде від двох до чотирьох діб.


Підготовка пацієнта

Діагностика геморою

Діагностика геморою

Погрішимо проти істини, якщо назвемо цю процедуру операцією при геморої. Лікування проводиться в амбулаторних умовах, тому й особлива підготовка не обов’язкова.

Значну важливість становить збір і аналіз інформації про поточний стан пацієнта. У першу чергу з’ясовуються дані, необхідні для планування втручання.

Хірург клініки Біляка в першу чергу встановлює вид і стадію геморою, кількість вузлів, що підлягають лігуванню латексними кільцями та визначає, як лікувати геморой в кожному випадку окремо. Під час огляду з’ясовується наявність супутньої патології в області заднього проходу (тріщини, зовнішні гемороїдальні вузли, активні запальні процеси в прилеглому регіоні).

Лабораторне обстеження включає клінічний аналіз крові, коагулограму. Безпосередньо перед процедурою ставиться очисна клізма.

Хід втручання

Для лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями спочатку в ампулу прямої кишки вводиться аноскоп (порожниста трубка) для об’єктивної візуальної оцінки й виявлення поточного розташування вузла, на який будуть накладатися кільця.

Через аноскоп вводиться спеціальний апарат – лігатор. На його наконечник заздалегідь надягають кільця в розтягнутому стані (їх внутрішній діаметр в стані спокою – 1 міліметр). За допомогою вакуумного насоса у лігаторі створюється негативний повітряний тиск, котрий підхоплює вузол і всмоктує його в головну частину апарата. Після оголення ніжки вузла, в якій проходять судини, на неї накладається кільце.

Легування геморою латексними кільцями

Легування геморою латексними кільцями

Тривалість накладення латексних кілець при геморої або лігування геморою латексними кільцями в клініці Біляка становить близько 10-20 хвилин.

Особливості лікування в клініці

Після втручання, час перебування в стацонарі становить близько трьох годин. У цьому періоді здійснюється спостереження за самопочуттям пацієнта.

Відновлювальний період обмежений лише часом перебування в клініці. Це означає, що, вийшовши за межі клініки, можна відразу займатися своїми повсякденними справами!


Як вилікувати геморой, якщо при обстеженні будуть виявлені множинні гемороїдальні вузли? Тоді накладати кільця можна тільки на два вузли під час однієї процедури. Наступні по черзі лігуються в клініці Біляка через 2 тижні після попередньої процедури.

Не потрібно терпіти надокучливі та дошкульні симптоми геморою. Як лікувати захворювання у вашому випадку розкажуть спеціалісти. В Ужгороді від гемороїдальних вузлів можна позбутися за 10-20 хвилин, не порушуючи ритм звичного життя.

Вартість операції: 1900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.