Міхурово-вагінальна нориця потребує лікування!

Міхурово-вагінальна нориця потребує лікування!


Зміст сторінки:

Жінки, котрі мають міхурово-вагінальну норицю, безперервно відчувають негативний вплив, який чинить ця патологія на їх життя. Крім виснажливого дискомфорту, створюються прямі умови для розвитку серйозних інфекційних захворювань, збільшується ризик появи онкологічних ускладнень.

Здоровій людині важко уявити, наскільки втрачається якість життя у жінок з такою патологією. Однак досягнення сучасної хірургії дарують хворій впевненість у позбавленні від такого вкрай неприємного стану.

Традиційна хірургія з її широкими лапаротомічними доступами, безперечно, поступається більш сучасній методі – лапароскопії в клініці Біляка, м. Ужгород.

Підготовка до операції

Анатомічне розташування міхурово-вагінальної нориці

Анатомічне розташування міхурово-вагінальної нориці

Це дуже важливий етап у заходах з лікування міхурово-вагінальної нориці. Якщо зробити операцію зарано, можна стикнутися з рецидивом захворювання. Затягування і зволікання ж, подовжують час страждань хворої жінки.

У таких випадках стає в пригоді передовий досвід та унікальні знання, набуті лікарями нашої клініки під час стажувань у клініках США та розвинених країн Європи. Повну картину патології виявляє професійне УЗД органів малого таза.

Тому, звернувшись по допомогу, пацієнтка завжди може розраховувати на те, що хірургічне втручання буде проведено вчасно та ефективно.

Процедура вимагає загального знеболювання, тому напередодні вносяться зміни до меню: обмежуються багаті на клітковину продукти, з вечора перед операцією – повне голодування.

Хід операції

Беззаперечна перевага лапароскопічних втручань полягає у збереженні естетики жіночого тіла. Оскільки немає розрізу, то й відсутні непривабливі рубці на тендітній жіночій шкірі.


Типові місця установки троакарів при пластиці міхурово-вагінальної нориці

Типові місця установки троакарів при пластиці міхурово-вагінальної нориці

Тонкі інструменти в рази зменшують ризик розвитку післяопераційних ускладнень, таких як: спайкова хвороба, інфекція, рецидиви нориці. Водночас, операційний простір проглядається краще, ніж при лапаротомії.

Так, для лапароскопічної пластики міхурово-вагінальної нориці потрібно зробити три проколи передньої черевної стінки, як зображено на малюнку.

Спочатку через серединний прокол заводиться троакар з джерелом світла та відеокамерою. Під візуальним контролем з боку лікаря, через інші отвори, встановлюються інструменти діаметром 5 та 10 мм. З їх допомогою і здійснюються хірургічні маніпуляції.

Власне операція полягає в тому, що висікається рубцева тканина, яка не дозволяє загоїтися отвору. Рана, яка утворилася, зашивається хірургічними швами та надалі загоюється фізіологічним шляхом.

Під кінець маніпуляції проводиться ретельний огляд операційного простору на предмет надійного гемостазу. Інструменти виймаються, проколи закриваються лейкопластирними пов’язками.

Лапароскопічна пластика міхурово-вагінальної нориці

Лапароскопічна пластика міхурово-вагінальної нориці

Особливості лікування в клініці

Акцент під час втручання робиться на збереженні анатомічного розташування міхура, сечоводів та прилеглих органів. Прагнення максимально зберегти цілісність організму – основоположний принцип лікування в клініці Біляка. Цьому сприяє індивідуальний підхід у лікуванні кожної жінки.


Індивідуальна палата в клініці Біляка

Індивідуальна палата в клініці Біляка

Професіоналізм лікарів клініки Біляка м. Ужгорода, полягає не тільки у виборі методики втручання, але й у підготовці до процедури, проведенні лікування у найбільш перспективний період перебігу фістули. Індивідуальні палати оснащені відповідно до стандартів надання медичної допомоги, прийнятих в розвинених країнах світу.

За кожною жінкою закріплюється сестринський пост реанімаційного профілю. Відновлення здоров’я перебуває під контролем з боку кваліфікованого лікаря.

Завдяки унікальному професіоналізму, досвіду лікарів та першокласному медичному обладнанню, післяопераційний період рідко перевищує три доби.

Швидкому відновленню сил сприяє фізіотерапевтичне лікування. Застосування озонотерапії згубно впливає на хвороботворні мікроорганізми та пришвидшує загоєння.


Вартість операції: 8900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.