Гістероадгезіолізис – лікувальна процедура, під час якої здійснюється розсічення внутрішньоматкових синехій. Ці патологічні зрощення утворюються в порожнині матки через механічні травми й запалення слизової оболонки. Заважають завагітніти, спричиняють біль і розлади менструацій. Щоб прибрати синехії, лікар вводить через піхву гістероскоп, і спеціальними інструментами, під відеоконтролем, усуває спайки.

У клініці Біляка акуратно видаляють внутрішньоматкові зрощення щадним методом. До кожної пацієнтки гінекологи застосовують індивідуальний підхід. Анестезія та алгоритм проведення процедури підбираються з урахуванням індивідуальних характеристик патології, віку пацієнтки й інших особливостей.

Показання до гістероадгезіолізису

Процедура призначається жінкам, у яких у порожнині матки виявлені зрощення сполучної тканини – синехії. Інша назва такої патології – синдромом Ашермана, для неї характерні такі симптоми:

 • мізерні менструації або їх припинення;
 • сильний біль під час місячних;
 • накопичення крові в порожнині матки;
 • безуспішні спроби завагітніти.

Спайки всередині матки призводять до її деформації та втрати функціональних можливостей. Тому жінки з цим діагнозом страждають на безпліддя. Це і є основна причина, з якої синехії потрібно видаляти.

  Як проходить гістероадгезіолізис

  Внутрішньоматкові синехії видаляються неінвазивним, щадним способом – за допомогою гістероскопії. Ця маніпуляція не потребує розрізів і проходить без крововтрати, відновний період після процедури короткий. Пацієнтка лягає на крісло, лікар розширює її цервікальний канал спеціальним інструментом і вводить у матку гістероскоп. Мініатюрний апарат оснащений оптичним обладнанням і інструментом для розсічення синехій. Усі маніпуляції виконуються під відеоконтролем, у режимі реального часу.

  За допомогою гістероскопа лікар оглядає порожнину матки, виявляє спайки, оцінює їх кількість, щільність, ступінь деформації органу. Затим акуратно розсікає синехії та витягує відсічені фрагменти назовні. Усі висічені тканини потім відправляються на гістологічне дослідження.

  Лікування синдрому Ашермана в клініці Біляка проходить успішно і з мінімальним травматизмом для пацієнтки. Того ж дня жінка може відправитися додому, процедура не впливає на працездатність. Протягом кількох тижнів діють певні обмеження, докладніше дізнатися про які можна в лікаря.

  Не варто затягувати з видаленням внутрішньоматкових синехій! Багато хто з наших пацієнток, що вже пройшли гістероадгезіолізис, змогли стати мамами. Дізнайтеся більше, записавшись на прийом!

  Назва послуги Вартість, грн
  Гістероадгезіолізис 13200

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Гістероадгезіолізис в Клініці Біляка?

  Гістероадгезіолізис в Клініці Біляка коштує 13200 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів