Опущення нирки (нефроптоз)

Опущення нирки (нефроптоз)

Опущення нирки (нефроптоз) або патологічна рухливість – це здатність нирки зміщуватися за межі свого нормального анатомічного розташування більш, ніж на 5 см. Такий стан може приводити до болю в області нирки, наявності крові в сечі, порушень відтоку сечі з супутніми ускладненнями (пієлонефрит, гідронефроз), артеріальної гіпертензії.

Всі ці прояви вказують на необхідність усунення патологічної рухливості органу. Допомогти в цьому покликане лапароскопічне лікування нефроптозу в клініці Біляка в Ужгороді. Багаторічний досвід і власні передові напрацювання в лапароскопії органів черевної порожнини й заочеревинного простору, роблять цю клініку унікальним місцем Закарпаття.

Підготовка до операції

У передопераційному періоді у пацієнта є можливість пройти як традиційні загальноклінічні обстеження, так і специфічні, покликані допомогти заздалегідь спланувати хід операції.

Обстеження перед операцією

Обстеження перед операцією

Оскільки анестезіологічне забезпечення передбачає загальний наркоз, напередодні втручання не слід пити, приймати їжу. Також рекомендована дієта зі зниженим вмістом клітковини.

Практика комплексних лікувальних заходів щодо тіла і душі починає проявляти себе з самого звернення в клініку Біляка, м. Ужгород. Індивідуальний підхід наших фахівців до проблем кожного пацієнта, забезпечить Вас достовірною та повною консультацією з питань, які Вас цікавлять.

Хід операції

Ранні методики фіксації нирки (нефропексії) проходили з широким розрізом в ділянці хворого органу. Операції носили травматизуючий характер, застосовувалися недосконалі полімерні матеріали для підвішування нирки та формування ложа. Це часто призводило до розвитку спайок і рубців.

Лапароскопічна нефропексія в клініці Біляка здійснюється без розрізів. Сучасна методика втручання також дозволяє уникати використання технік фіксації ділянками власних м’язів і фасцій, що вберігає від безлічі ускладнень і частих рецидивів.


Розташування троакарів при лапароскопічній нефропексії (фіксації нирки)

Розташування троакарів при лапароскопічній нефропексії (фіксації нирки)

Для лапароскопічної фіксації нирки потрібно всього кілька отворів діаметром від 0,5 до 1 см, як показано на малюнку.

Сучасне обладнання і передовий досвід хірургів клініки роблять можливим проведення нефропексії, використовуючи біологічно інертний матеріал сітчастої структури, за допомогою якого орган закріплюється в районі свого анатомічного розташування.

Після завершення маніпуляцій, видалення троакарів і ушивання отворів, пацієнт переводиться в індивідуальну палату з європейським рівнем комфорту.

Особливості лікування в клініці

Післяопераційний період для ендоскопічного лікування опущення нирки в клініці Біляка становить до п’яти днів. Весь цей час пацієнт знаходиться в окремій палаті під наглядом лікаря, забезпечується індивідуальний пост медсестри.

Харчування організовується таким чином, щоб сприяти якнайшвидшому відновленню. Екологічні продукти харчування і чистота Закарпатського регіону оздоровчо впливають на організм пацієнта.

Окремо сприятливий вплив здійснюють сеанси озонотреапіі, допомагаючи швидшому відновленню після операції.

Унікальне поєднання комплексного та індивідуального підходу до лікування нефроптозу в клініці Біляка робить досяжним відсутність рецидивів протягом відновного періоду та й надалі. Крім всього цього, зберігається естетика тіла, що досягається відсутністю великих розрізів і рубців.

Внизу сторінки можна побачити два інтраопераційних відео, як професійно в клініці Біляка проводиться таке досить непросте втручання.

Вартість операції: 19800 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

 Пропонуємо інтраопераційне відео подібної операції у виконанні С.Т. Біляка.

А ось другий варіант операції, яка теж звершилась успішно: