Опущение почки (нефропетоз)

Опущення нирки (нефроптоз)

Опущення нирки (нефроптоз) або патологічна рухливість – це здатність нирки зміщуватися за межі свого нормального анатомічного розташування більш, ніж на 5 см. Такий стан може приводити до болю в області нирки, наявності крові в сечі, порушень відтоку сечі з супутніми ускладненнями (пієлонефрит, гідронефроз), артеріальної гіпертензії.

Всі ці прояви вказують на необхідність усунення патологічної рухливості органу. Допомогти в цьому покликане лапароскопічне лікування нефроптозу в клініці Біляка в Ужгороді. Багаторічний досвід і власні передові напрацювання в лапароскопії органів черевної порожнини і заочеревинного простору, роблять цю клініку унікальним місцем Закарпаття.

Підготовка до операції

У передопераційному періоді у пацієнта є можливість пройти як традиційні загальноклінічні обстеження, так і специфічні, покликані допомогти заздалегідь спланувати хід операції.

Обследование перед операцией

Обстеження перед операцією

Оскільки анестезіологічне забезпечення передбачає загальний наркоз, напередодні втручання не слід пити і приймати їжу. Також рекомендована дієта зі зниженим вмістом клітковини.

Практика комплексних лікувальних заходів щодо тіла і душі починає проявляти себе з самого звернення в клініку Біляка. Індивідуальний підхід фахівців Духовно-медичного центру до проблем кожного пацієнта, забезпечить Вас достовірною та повною консультацією з питань, які Вас цікавлять.

Хід операції

Ранні методики фіксації нирки (нефропексії) проходили з обширним розрізом в області хворого органу. Операції носили травматизуючий характер, застосовувалися недосконалі полімерні матеріали для підвішування нирки і формування ложа. Це часто призводило до розвитку спайок і рубців.

Лапароскопічна нефропексія в клініці Біляка здійснюється без розрізів. Сучасна методика втручання також дозволяє уникати використання технік фіксації лоскутами власних м’язів і фасцій, що вберігає від безлічі ускладнень і частих рецидивів.

.

Розташування троакарів при лапароскопічній нефропексії (фіксації нирки)

Розташування троакарів при лапароскопічній нефропексії (фіксації нирки)

Для лапароскопічної фіксації нирки потрібно всього кілька отворів діаметром від 0,5 до 1 см, як показано на малюнку.

Сучасне обладнання і передовий досвід хірургів клініки роблять можливим проведення нефропексії, використовуючи біологічно інертний матеріал сітчастої структури, за допомогою якого орган закріплюється в районі свого анатомічного розташування.

Після завершення маніпуляцій, видалення троакарів і ушивання отворів, пацієнт переводиться в індивідуальну палату з європейським рівнем комфорту.

Особливості лікування в клініці

Післяопераційний період для ендоскопічного лікування опущення нирки в клініці Біляка становить до п’яти днів. Весь цей час пацієнт знаходиться в окремій палаті під наглядом лікаря, забезпечується індивідуальний пост медсестри.

Харчування організовується таким чином, щоб сприяти якнайшвидшому відновленню. Екологічні продукти харчування і чистота Закарпатського регіону оздоровче впливають на організм пацієнта.

Окремо сприятливий вплив здійснюють сеанси озонотреапіі, допомагаючи швидшому відновленню після операції.

Унікальне поєднання комплексного та індивідуального підходу до лікування нефропексії в Духовно-медичному центрі робить досяжним відсутність рецидивів протягом відновного періоду та в подальшому. Крім всього цього, зберігається естетика тіла, що досягається відсутністю великих розрізів і рубців.

.

Вартість операції: 19800 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення
  • цілодобовий нагляд лікаря
  • індивідуальний медсестринський пост
  • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
  • перебування в клініці
  • харчування

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції,  а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми і тд.