Сальпінгокатетеризація – лікувальна процедура, під час якої в маткові труби вводяться спеціальні катетери. Маніпуляція дозволяє усунути непрохідність труб – одну з поширених причин жіночого безпліддя. Процедура безпечна й не потребує розрізів. Доступ до труб здійснюється шляхом гістероскопії: інструменти вводяться через піхву й цервікальний канал.

У клініці Біляка проводиться ефективна катетеризація просвіту маткових труб. Більшість наших пацієнток, котрі пройшли цю операцію, вагітніють протягом 6 місяців після процедури (якщо мають таке бажання, звісно).

Показання до сальпінгокатетерізації

Головна причина, з якої гінеколог призначає цю маніпуляцію – трубне безпліддя. Фаллопієві труби, це – парні довгасті канали, що з’єднують матку з яєчниками. По них яйцеклітина після овуляції йде в порожнину матки, там же рухаються сперматозоїди назустріч яйцеклітині, завдяки чому відбувається запліднення.

Якщо в трубі сталася закупорка чи деформація, контакт сперміїв із яйцеклітиною стає неможливим, і зачаття не настає. Інший варіант – сперматозоїд пробивається крізь спайки й запліднює яйцеклітину. Але потім плодове яйце не може пройти в порожнину матки, застрягає між спайками труби. Так формується позаматкова вагітність.

Щоб уникнути таких ризиків, прохідність маткових труб необхідно відновлювати. Якщо випадок не складний, і спайки розташовані недалеко від гирла труби, можна провести лікування трубного безпліддя шляхом гістероскопії.

  Як проходить процедура

  Катетеризація маткових труб проводиться в амбулаторному режимі. Алгоритм наступний:

  • пацієнтка розташовується на гінекологічному кріслі;
  • лікар вводить у піхву дзеркало й оголює шийку матки;
  • через цервікальний канал до маточних кутів підводиться гістероскоп, за допомогою якого проводиться огляд робочого поля, виявляються місця деформації й зрощення;
  • лікар підводить катетер до гирла труби й акуратно вводить його в просвіт, тим самим розправляючи її, відновлюючи прохідність;
  • інструменти витягуються.

  Сальпінгокатетеризація – чудова альтернатива ЕКО для жінок із трубним безпліддям. У порівнянні з процедурою взяття яйцеклітини, вона набагато делікатніша. Також плюсами є відсутність складної підготовки й суттєва різниця у вартості. Однак такий метод підходить не всім пацієнткам, у будь-якому випадку потрібно консультуватися з лікарем.

  У клініці Біляка пропонується ефективне лікування безпліддя методом катетеризації маткових труб. Також у нас застосовуються інші способи, для кожної пацієнтки підбирається індивідуальна схема. Запишіться на консультацію до нашого гінеколога, щоб зрозуміти, чи підійде вам цей метод!

  Назва послуги Вартість, грн
  Сальпінгокатетеризація 13200

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Сальпінгокатетеризація в Клініці Біляка?

  Сальпінгокатетеризація в Клініці Біляка коштує 13200 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів