Якщо у вас давно стоїть внутрішньоматкова спіраль, видалення її – необхідна процедура. Не можна залишати спіраль довше встановленого виробником терміну експлуатації. Якщо жінка перетримує спіраль всередині матки, вона може врости в стінки та спровокувати низку серйозних ускладнень.

Коли внутрішньоматкова спіраль виймається в плановому порядку, процедура проходить легко й безболісно, триває лічені секунди. Гірше, якщо її доводиться виймати через вростання й розвиток інших ускладнень. Тому не варто затягувати із заміною цього предмету!

У клініці Біляка внутрішньоматкові спіралі видаляють акуратно й без болю. Лікар може одразу ж встановити нову, за необхідності.

Коли потрібно видаляти спіраль?

Процедуру призначають у наступних випадках:

 • Термін придатності виробу підійшов кінця – у середньому, їх потрібно міняти кожні 5 років.
 • Необхідно провести видалення внутрішньоматкової спіралі, котра вросла в стінку матки – така проблема виникає, коли контрацептив використовується довше допустимого терміну.
 • Виріб рухається й бовтається в порожнині матки – у цьому випадку можливі ускладнення, тому його необхідно позбутися.
 • Виявлено запальні процеси, а також доброякісні чи ракові утворення в матці, та для повноцінного лікування потрібно витягти спіраль.
 • Пацієнтка скаржиться на розлади менструального циклу або маткові кровотечі: можливо, спіраль не підходить, її краще позбутися.

Також від контрацептива позбавляються жінки, котрі запланували вагітність.

  Як проходить процедура

  Алгоритм маніпуляції залежить від того, як довго стоїть внутрішньоматкова спіраль. Видалення спіралі в плановому порядку проходить без ускладнень. Гінеколог оглядає пацієнтку дзеркалами на кріслі, потім фіксує «вусики» виробу пінцетом і акуратно витягує.

  При ускладненнях, процедура проводиться за допомогою гістероскопу. Оптичний прилад дозволяє оглянути порожнину матки та знайти спіраль. Якщо вона вросла, лікар робить місцеву анестезію і витягує контрацептив спеціальним інструментом.

  Після того, як спіраль витягнуто, лікар проводить контроль стану порожнини матки за допомогою УЗД або діагностичної гістероскопії. Це потрібно, щоб переконатися, що всередині не залишилося фрагментів виробу. Того ж дня жінка повертається додому.

  Якщо вам необхідне видалення внутрішньоматкової спіралі, зверніться в клініку Біляка. У нас працюють кваліфіковані лікарі, які акуратно витягнуть контрацептив, навіть у складних випадках. Для цього використовуються сучасні гістероскопи і якісні інструменти, які дозволяють лікарям працювати з високою точністю. Запишіться на процедуру прямо зараз!

  Назва послуги Вартість, грн
  Видалення внутрішньо маткової спіралі 800

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Видалення внутрішньо маткової спіралі в Клініці Біляка?

  Видалення внутрішньо маткової спіралі в Клініці Біляка коштує 800 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів