Чоловічі статеві залози створені природою для виконання певних потреб і переоцінити їх вплив на чоловіче життя неможливо. Надто багато функцій покладено на ці, не такі вже й великі залози. На жаль, трапляються випадки, коли позбавитися яєчок є вимушеним заходом.

Показання

Тоді вдаються до орхектомії – видалення яєчка. Ряд серйозних захворювань вдається попередити, вилікувати або сповільнити, якщо це втручання проведено вчасно та професійно:

 • якщо яєчко не опустилося до калитки (крипторхізм);
 • двостороння (білатеральна) орхектомія, позитивно впливає на перебіг раку простати;
 • при онкологічних захворюваннях самого яєчка або його оболонок;
 • за наявності гострих інфекційних запалень – орхіту та епідідіміту, консервативне лікування котрих не дало очікуваних результатів.

Звичайно, можуть траплятися й інші хворобливі стани, при котрих лікарі будуть рекомендувати видалення чоловічих статевих залоз. До речі, одностороння орхектомія ніяк не позначається на якості життя чоловіка. Двостороння операція – зовсім інше питання, іноді її називають кастрацією.

Приймати рішення про такий варіант втручання має лише кваліфікований лікар і тільки в тому разі, коли іншого шляху допомогти людині просто не існує. Людське ставлення до кожного пацієнта поряд з індивідуальним підходом до потреб людини – те, що відрізняє Ужгородський Духовно-медичний центр від багатьох інших лікувальних закладів.

Підготовка до втручання та його методика

Операція не відноситься до розряду технічно складних та зазвичай проводиться під спинно-мозковою анестезією. Однак треба бути готовим до ряду обов’язкових обстежень:

 • клінічних та біохімічних аналізів крові;
 • оцінки системі згортання крові;
 • ЕКГ;
 • флюорографічного обстеження.

Список може бути розширений лікарем, оскільки результати аналізів мають давати повну картину стану здоров’я. Це потрібно для розробки індивідуального плану ефективного лікування. Лікарі клініки мають освіту європейського рівня та регулярно стажуються у закордонних закладах з визначною репутацією. Тому і перелік обстежень і хід маніпуляції відповідають найсучаснішим вимогам медицини.

Після проведення анестезії, настає етап власне орхектомії. Спочатку розсікається шкіра та підшкірна жирова клітковина у місці, де зазвичай оперується пахова кила. При цьому не виникає потреби у розрізанні апоневрозу – щільного та еластичного «панциру» передньої черевної стінки.

Затим у розріз виводиться яєчко із канатиком. З останнього виділяється сім’явиносний проток, перев’язується двома лігатурами та пересікається між ними. Потім теж саме відбувається з іншими елементами канатика.

Таким чином яєчко відокремлюється та видаляється. Післяопераційна рана вшивається наглухо та завдяки сучасним методикам, котрі застосовуються в клініці Біляка, загоюється без ускладнень.

Особливості лікування в клініці

Сама процедура триває не більше години, а післяопераційний період скорочується до однієї доби. Час, потрібний на підготовку до операції та на відновлення після втручання, клієнт проводить у комфортній індивідуальній палаті.

Для кожного пацієнта організовується окремий медсестринський пост реанімаційного профілю, людина перебуває під пильним наглядом з боку професійного лікаря.

Професійна хірургічна допомога може доповнюватися сеансами озонотерапії, котрі значно прискорюють загоєння та покращують самопочуття пацієнта. Під час виписки обов’язково надаються детальні рекомендації стосовно подальшого часу. Адже операція проводиться лише для того, щоб поліпшити якість життя чоловіка.

Вартість операції: 8900 грн. В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

 • медикаментозне та хірургічне забезпечення
 • цілодобовий нагляд лікаря
 • індивідуальний медсестринський пост
 • перев’язки і всі медсестринські маніпуляції
 • перебування в клініці
 • харчування

Зверніть увагу! В інших клініках вище перераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми і тд.