Резекція внутрішньоматкової перегородки – це хірургічне розсічення аномального утворення в порожнині матки за допомогою гістероскопії. Доступ здійснюється через піхву і канал шийки – лікар вводить інструменти та здійснює маніпуляцію. Процедура проходить без розрізів і крововтрати, у пацієнтки не залишається жодних рубців.

Клініка Біляка Резекція внутрішньоматкової перегородки - Клініка Біляка фото 1У Клініці Біляка усувають внутрішньоматкову перегородку за допомогою сучасного обладнання – ендоскопічних ножиць і гістерорезектоскопа. У більшості пацієнток, після операції відновлюється здатність до зачаття і виношування дитини.

Показання до резекції

Процедура призначається жінкам, у яких виявлено внутрішньоматкову перегородку. Це вроджена аномалія розвитку, коли матка розділена м’язовим або фіброзним наростом на дві порожнини. Мембрана буває поздовжньою або поперечної, сягає в довжину від 1 до 6 см. Причиною її розвитку, як правило, є хвороби, інфекції та пізній токсикоз під час вагітності у мами дівчинки.

Внутрішньоматкова перегородка часто себе не проявляє нічим, окрім як безуспішними спробами зачати та виносити дитину. Але іноді дає про себе знати сильними болями під час менструації, розладами циклу і матковими кровотечами. Багато жінок з цією патологією не можуть завагітніти, а при зачатті трапляються викидні. Щоб реалізувати шанси на материнство, перегородку необхідно видаляти.

  Як проходить процедура

  При виявленні внутрішньоматкової перегородки, жінці призначають гістероскопію. Вона проводиться на гінекологічному кріслі, під місцевою або епідуральною анестезією. Лікар розширює цервікальний канал за допомогою спеціального інструменту, потім вводить туди гістероскоп, оглядає розділену порожнину матки. Далі, в залежності від розмірів і розташування перетинки, намічаються подальші дії.

  Якщо мембрана тонка і вузька, для її розтину використовуються ендоскопічні ножиці. При виявленні товстого і широкого листка, роблять резекцію за допомогою гістерорезектоскопії. Якщо перегородка порожниста і доходить до гирла цервікального каналу, гінеколог її шийкову ділянку лишає.

  В Клініці Біляка резекція внутрішньоматкової перегородки проходить з максимальною акуратністю і дотриманням європейських медичних стандартів. Зазвичай, пацієнтка того ж дня може виписатися додому, і надалі не виникає жодних ускладнень. Більшість жінок, які пройшли цю процедуру у нас, незабаром завагітніли та народили здорових дітей.

  Ви плануєте видалити перегородку всередині матки? Запишіться до нас на консультацію, щоб отримати допомогу досвідченого лікаря!

  Назва послуги Вартість, грн
  Резекція внутрішньоматкової перегородки 20000

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Резекція внутрішньоматкової перегородки в Клініці Біляка?

  Резекція внутрішньоматкової перегородки в Клініці Біляка коштує 20000 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів