Відновлення цнотиЗміст сторінки:

Гіменопластика – операція, у ході якої здійснюється відновлення дівочої пліви за допомогою хірургічних маніпуляцій. Це досить просте втручання, яке проходить під місцевим наркозом, не потребує госпіталізації та складної реабілітації, не викликає ускладнень.

Навіщо природі потрібна дівоча пліва, невідомо. Але в багатьох культурах світу невинності дівчини надається велике значення. Неважливо з яких причин пошкоджена пліва, сучасна медицина здатна повернути їй цілісність за допомогою гіменопластики.

Ця процедура більше відноситься до пластичної хірургії та проводиться амбулаторно. У м. Ужгород, клініка Біляка пропонує відновлення невинності незалежно від причин і строку давнини її втрати. Достатньо лише бажання жінки провести гіменопластику.

Анатомія і фізіологія

При народженні дівчинки, вхід до піхви в неї прикритий тонкою плівкою. Перешкода не суцільна: у ній є отвори, крізь які менструальна кров виходить назовні.

Медична назва цього утворення – гімен (лат. – hymen), – походить від імені давньоримського бога шлюбу Гіменея. Вочевидь, невинність дівчини до весілля цінувалася вже в античні часи.

При повноцінному статевому акті дівоча пліва розривається (дефлоруєтся). Відповідно, якщо вона ціла, то чоловіків у житті дівчини ще не було.

Для партнера, дефлорація супроводжується відчуттям подолання перешкоди, для жінки – болем і незначною крововтратою. Під час цього пліва розривається на клапті. Утворюється отвір, достатній для того, щоб пропустити статевий орган чоловіка.

Анатомія зовнішніх статевих органів жінки

Поки розрив свіжий, на тлі статевого спокою протягом декількох тижнів, гімен може зарости. Але відбувається таке нечасто. Практично повністю дівоча пліва руйнується після пологів.

Довгий час вважалося, що втрата цноти – процес незворотній. Однак сучасна медицина спростовує таке твердження. Сьогодні, хірургічне відновлення пліви – цілком реальна можливість. Це досить проста і швидка процедура, котра дозволяє жінці почати своє сексуальне життя з чистого аркуша!

Потреба в гіменопластиці

Як зазначалося вище, відновлення дівочої пліви більше відноситься до пластичної хірургії. Виключно медичні показання до гіменопластики відсутні. Тому втручання проводиться лише за бажання самої жінки.

Причини, котрі спонукають відновити цноту, зазвичай мають особистий, моральний чи етичний характер:

 • розрив пліви при не кваліфікованому гінекологічному обстеженні;
 • випадкова дефлорація внаслідок травми;
 • втрата цноти в результаті сексуального насильства;
 • релігійні переконання, згідно з яким дівчина повинна вступати в шлюб невинною;
 • негативне ставлення обранця або членів його сім’ї до статевих стосунків до вступу в шлюб;
 • бажання отримати більш яскраві відчуття від статевого акту;
 • прагнення жінки подарувати своєму статевому партнеру особливі відчуття.

Хоч би чим не керувалася жінка в прийнятті рішення щодо гіменопластики, вона може бути впевнена в професійності й дотриманні етичних норм із боку співробітників клініки Біляка, м.Ужгород. У нас операція гіменопластика виконується з бездоганною акуратністю, реабілітація проходить легко, а дефлорація після втручання – дуже природна. І пацієнтка може не сумніватися, що її маленька таємниця залишиться в стінах клініки!

  Підготовка до процедури

  Відновлення дівочої пліви є хірургічним втручанням. І тому проводиться із суворим дотриманням правил асептики й антисептики, вимагає попереднього обстеження. До переліку досліджень входять:

  • огляд кваліфікованим лікарем на гінекологічному кріслі;
  • клінічні аналізи крові та сечі;
  • аналізи на ВІЛ і статеві інфекції;
  • мазок із піхви на мікрофлору;
  • вивчення системи згортання;
  • біохімічний аналіз крові.

  Аналіз даних не займає багато часу, тому операція проводиться в день звернення. Анестезія, зазвичай, місцева, завдяки чому особлива підготовка кишківника теж не потрібна.

  Одна з важливих вимог – гіменопластику можна робити невдовзі після місячних. Велика увага нашими фахівцями також приділяється психологічній підтримці жінки.

  Різновиди втручання

  Зробити гіменопластику можна кількома способами. Найшвидший – проста гіменопластика – полягає в простому зшиванні клаптів дівочої пліви. Таке втручання можна провести тільки якщо жінка ще не народжувала.

  Реконструкція дівочої пліви

  Особливість швидкої методики в тому, що зробити гіменопластику можна прямо за кілька днів до очікуваної близькості. Застосовуються тонкі атравматичні голки й саморозсмоктувальний шовний матеріал.

  Повного зрощення клаптів не відбувається, тому проста гіменопластика не дає тривалого ефекту. Після розсмоктування швів (10–15 днів), цілісність пліви втрачається. Зшивати повторно її можна не один раз, але ефект тривалим не буде.

  Швидка операція підходить для тих випадків, коли статевий акт планується невдовзі після операції. Наприклад, дівчині потрібно терміново відновити невинність за тиждень до шлюбної ночі. Плюси цієї методики у малій травматичності, відсутності періоду реабілітації й привабливій ціні.

  Є ще тришарова або довгострокова гіменопластика. Вона підходить декільком категоріям жінок:

  1. Які вже народжували.
  2. У кого дівоча пліва не розвинулася (аплазія гімену).
  3. Тим, хто хоче відновити невинність на тривалий час.
  4. Кому важливо максимально зімітувати первозданну пліву.

  Ключова відмінність тришарової гіменопластики від простої – у тканинах, які зшиваються. Це не клапті пліви, а поверхневий слизовий і підслизовий шари вульви з невеликим захопленням м’язів по обидва боки від входу до піхви.

  Коли проводиться довгострокова гіменопластика, техніка операції дещо складніша. Також використовуються атравматичні голки, але шовний матеріал розсмоктується довше, близько 1–1,5 місяців. Для повного загоєння потрібно більше часу, приблизно 3–4 тижні. На цей час потрібно відмовитися від фізичних навантажень або сильно їх обмежити.

  Після цього навіть гінекологу буде непросто відрізнити створену заново дівочу пліву від природної. До того ж, на відміну від простої, тришарова гіменопластика забезпечує тривалий ефект – цілісність зберігається стільки часу, скільки забажає жінка.

  Тришарова гіменопластика обходиться пацієнтці дещо дорожче за короткочасну. Це пояснюється тим, що її алгоритм більш складний, до того ж потрібен більш серйозний наркоз і вартісний шовний матеріал. Зате ефект від такої процедури не обмежений у часі – він зберігається до наступної дефлорації, коли б вона не сталася.

  Під час статевого акту відбувається незначна кровотеча, яка повністю імітує природну, як і при реальній дефлорації. Для партнера ж, натуральні відчуття забезпечують обидві методики.

  Протипоказання до проведення процедури

  Існує низка ситуацій, коли не рекомендується відновлювати невинність хірургічним шляхом. До основних протипоказань відносяться:

  • активні інфекційні та запальні патології сечостатевої системи;
  • гострі вульвіт, кольпіт та інші захворювання зовнішніх статевих органів;
  • різні системні захворювання;
  • ракові пухлини статевих органів;
  • погане згортання крові;
  • психічні розлади.

  Для лікарів клініки Біляка головна мета – не нашкодити пацієнтці. Тому перед операцією проводиться обстеження, котре дозволяє виключити протипоказання. Якщо вони виявляються, від хірургічного втручання доводиться відмовитися або відкласти його до усунення виявлених негараздів.

  Реабілітація після гіменопластики

  В залежності від того, яким методом виконана операція з відновлення цноти, реабілітаційний період може варіюватися від 3 до 14 днів. Процедуру виконують в амбулаторному режимі, жінка повертається додому того ж дня.

  Рекомендації на час відновлювального періоду:

  • обмежити фізичну активність – відмовитися від силових тренувань, кінного спорту, бігу й підняття важких предметів;
  • не сидіти навприсядки;
  • уникати купання в басейнах та водоймах;
  • не відвідувати сауну й солярій;
  • першими днями підмиватися з використанням антисептичних розчинів;
  • виключити продукти, що викликають запори;
  • проводити якомога менше часу в положенні сидячи.

  Коли можна займатися сексом після відновлення цноти? Усе залежить від виду процедури. Після короткочасної гіменопластики це потрібно зробити не пізніше, ніж через 10 днів, інакше ефект втрачається. Після тришарової пластики потрібно дочекатися, поки пліва заросте, і краще перед близькістю проконсультуватися з лікарем.

  Особливості лікування в клініці

  Професійність наших лікарів дозволяє зробити гіменопластику амбулаторно, взагалі без перебування на стаціонарі. Це важливо, якщо жінка бажає відновити цноту на анонімних засадах.

  Фахівці Ужгородської клініки Біляка гарантують ефективність втручання та поважливе ставлення до кожної пацієнтки. Адже індивідуальний підхід – ключовий принцип роботи клініки.

  Назва послуги Вартість, грн
  Відновлення дівочої пліви 33000

   В цю ціну входить повне забезпечення пацієнта на стандартний період перебування в клініці, а саме:

  • медикаментозне та хірургічне забезпечення;
  • цілодобовий нагляд лікаря;
  • індивідуальний медсестринський пост;
  • перев’язки та всі медсестринські маніпуляції;
  • перебування в клініці;
  • харчування.

  Зверніть увагу! В інших клініках вищеперераховане не входить в ціну операції, а оплачується додатково, у зв’язку з чим вартість оперативного втручання значно збільшується. В доплату включають навіть перев’язки, ін’єкції, клізми й т.д.

  Поширені запитання

  Скільки коштує Відновлення дівочої пліви в Клініці Біляка?

  Відновлення дівочої пліви в Клініці Біляка коштує 33000 грн.

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів