Новий напрямок роботи в клініці!

У клініці Біляка відкривається новий напрямок роботи – лікування каменів у нирках, сечоводі та сечовому міхурі. У зв’язку з цим хочемо повідомити про поповнення по обладнанню – тепер тут з’явився новий апарат УЗД експертного класу Toshiba Xario, завдяки якому обстеження стануть ще більш точними та інформативними. Також був придбаний літотріптор відомого бренду STORZ, який дозволяє проводити операційні маніпуляції. Зокрема, контактну нефролітотрипсію – дроблення каменів.

Детальніше про апарат Toshiba Xario

Прилад був закуплений спеціально для діагностики каменів, планування та безпосередньо проведення контактної нефролітотрипсії. Це багатофункціональний цифровий УЗД-сканер з кольоровим зображенням. Він оздоблений швидкодіючим процесором, що дозволяє обробляти великі масиви інформації за короткий час. Він має кілька датчиків, що працюють у різних частотах, завдяки яким забезпечую широкі діагностичні можливості. Інноваційні технології дозволили зробити зображення максимально чітким та контрастним, без плям та шумів. Прилад однаково впевнено працює як у видимому ближньому полі, так і у глибоких затемнених областях.

Апарат Toshiba Xario відмінно підходить для виявлення каменів у нирках, сечовому міхурі та сечоводі. Він показує їх форму, розміри, структуру та дає точну діагностичну картину стану судин. Одна з головних переваг цього пристрою – висока деталізація зображення, яке може показуватися у 2D або 4D-режимі. Це дозволяє проводити детальне вивчення анатомічних тканин та ставити найточніші діагнози.

Про ультразвуковий літотріптор STORZ

Прилад буде використовуватися у клініці Біляка для лікування пацієнтів з каменями у нирках, сечовому міхурі та сечоводі. Він дробить їх за допомогою ультразвукової хвилі, які передаються за допомогою металевого зонду, що підводиться безпосередньо до каменю. Цей зонд має аспіраційний канал для видалення дрібних фрагментів.

Перевага даного приладу полягає в тому, що він дробить камені будь-якої структури – від пухких до сильно затверділих. Це дозволяє швидко та безболісно зруйнувати та видалити їх. Контактна літотріпсия як метод лікування має багато переваг:

  • Руйнує камені будь-яких розмірів, навіть великі
  • Не травмує м’які тканини біля каменю
  • Дозволяє працювати з каменями будь-якої щільності
  • Менш травматична у порівнянні з операцією
  • Має мінімальних ризик ускладнень
  • Відрізняється коротким реабілітаційним терміном
  • Не потребує розрізів – зонд вводиться через уретру
  • Болісні відчуття в пацієнта мінімальні
  • Літотріптор STORZ розроблений з урахуванням усіх вимог якості й безпеки, перед випуском він піддався детальному тестуванню. Компанія Шторц є провідним виробником у галузі ендоскопічного обладнання та має високу репутацію на ринку медичних приладів.

Клініка Біляка завжди йде у ногу з часом та приділяє багато уваги технічному обладнанню. Тут для діагностики та лікування використовуються найсучасніші прилади. Це дозволяє ставити найточніші діагнози та вивести рівень медичну допомогу на високий рівень. У поєднанні з професіоналізмом лікарів це робить клініку Біляка першою на Закарпатті та однією за найкращих в Україні.