Народна артистка України Клара Балог — гордість України, гордість нашого краю

Святкування Дня народження Клари Федорівни співпало з перебуванням її та сестри пані Єви в нашому медичному центрі. Пам’ятаю, що ще в мої студентські роки, ім’я пані Клари звучало на весь Радянський Союз, а згодом і на весь світ. Згадую, з яким піднесенням говорив про нашу землячку Михайло Черепаня, заввідділом обкому компартії, а згодом помічник Генріха Бандровського, секретаря обкому.
Пропагандист культури нашої Срібної землі, не тільки знайомила світову спільноту з танцями, але і навчала їх. І в теперішній час, до Клари Федорівни звертаються керівники танцювальних колективів не тільки вітчизняних, але і канадці, європейці.

Не забуває про героїню і тепе¬рішня влада Закарпаття. Перший заступник голови ОДА Андрій Сербайло, заступник начальника управління культури Іван Канюка та педагог-репетитор заслуженого академіного Закарпатського народного хору Микола Мовнар, навідалися в медичний центр, поздоровили Клару Федо¬рівну з Днем народження, побажали іменинниці, вихованці Греко-католицької духовної гімназії доброго здоров’я, щастя, творчих успіхів і Божого Покрова на многая літа.

Степан Біляк

balog1 balog2 balog3 balog4 balog5