«Духовне налаштування на виздоровлення та професійність лікарів роблять дива!» — Про це щоразу із захопленням розповідають пацієнти Духовно-медичного центру

Вже багато років поспіль щороку приїжджаю на профілактику до заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, протоієрея УПЦ, редактора щотижневика «Карпатська Україна. Красне Поле» Степана Томовича Біляка . Називаю його всі регалії тому, що довіряю йому не тільки, як лікарю, але і як священику та журналісту. Бо в ньому нерозлучно живуть і ВІРА, і ЛЮБОВ, і ПРАВДА. Він з Богом у серці працює й живе. А, головне, допомагає людям. Про це свідчить і товста книга відгуків пацієнтів Духовно-медичного центру, до речі, єдиному на Закарпатті, і наші програми РТК-Хуст, і вищезгаданий щотижневик, та й багато-багато інших чинників, які сприяють поширенню інформації , незважаючи на різні перешкоди з боку заздрісників — недругів, про диво-лікарню, в якій надається хворим найсучасніша медична допомога, проводяться найскладніші операції на онкозахворювання, які стали можливі завдяки його сину Степану, лікарю, онкоурологу і хірургу вищої кваліфікації , кандидату медичних наук, який постійно підвищує свій фаховий рівень у кращих українських та європейських клініках. Очевидно, Бог нагородив цими талантами батька й сина неспроста. Бо ж інколи диву даєшся, як вони встигають і з цим всім справляються?! Звичайно, не обходиться без надійної допомоги і підтримки дружини і матері Тамари Тадеївни. Фактично, все трьохповерхове, з мансардами, приміщення центру і власний будинок на її тендітних плечах, вона і лікар – педіатр за фахом, і чудова господиня, в якої і чистота та порядок в домі та на подвір’ї, а на столі – завжди смачна їжа…

review_17_2

review_17_1З кожним роком у центр приїжджає все більше і більше людей з різних куточків України і навіть з-за кордону. І це й не дивно, адже тут постійно запроваджуються новітні методи лікування хворих, оперативні втручання проводяться і на такі хвороби, які донедавна вважалися невиліковними, і багато пацієнтів знаходять тут останню надію на порятунок. Консультації, поради та профілактика проводяться з огляду на стан здоров’я хворого, який має можливість не тільки отримати якісні медичні послуги, обстеження та перебування в центрі, а й помолитися в храмах, побудованих на його території. Як каже сам лікар, духовна складова у лікуванні – це половина успіху. І це справді так.
Як засвідчує книга відгуків, останнім часом переважна більшість хворих звертається до Біляків по допомогу в основному із Закарпаття. Можливо, це пов’язано із складною ситуацією і воєнними діями на сході країни. Па¬цієнти, до яких у Біляків індивідуальний підхід, приїжджають сюди з різними захворюваннями та проблемами, багато з них за порадою Біляків проходить профілактичий курс, необхідний для підтрики організму. Та головне у лікуванні хворих, особливо важких, духове налаштування на виздоровлення. З цим я не можу не погодитися. Так,духовність плюс професійність лікарів роблять дива. подяка
А щоб бути більш переконливішою, давайте разом заглянемо у книгу відгуків і почитаємо, що пишуть про це самі пацієнти:

Василина, с.Калини, Тячівський район.

«У духовно-медичному центрі Степана Біляка я вже вдруге. Недавно мені лікарі Біляки зробили операцію по видаленні кісти на нирці, яку вдалося врятувати тільки завдяки їхнім золотим рукам. Я дякую Богу і безмежно вдячна їм за це! Зараз я знаходжуся на профілактичному лікуванні, почуваю себе добре. Мені порадили односельчани звернутися сюди по допомогу, і я щаслива, що їх послухала. Тепер і іншим буду радити, щоб зверталися до професійних лікарів. У мене також виникають проблеми із серцем. Степан Томович відразу викликав кардіолога. Після її назначеного курсу лікування пішло полегшення.
Спасибі, дорогі лікарі за турботу, за вашу увагу і доброту».

Ганна, с.Стеблівка, Хустський район.

« Я з 13 років хворію на поліартрит. Хвороба час від часу дошкуляє мені дуже. Я стараюся боротися з цією хворобою всіма силами і методами. Навіть нещодавно потрапила в одну медичну аферу, після якої ледве не позбавилася життя. Мені знайомі, які побували у лікарні Біляка, ще декілька років тому радили звернутися сюди, але я не наважувалася залишити хвору маму після інсульту на 10 днів саму. Та хвороба прогресувала, і ми з чоловіком та рідними порадилися, що їхати необхідно. Чоловік взяв відпустку – і залишився доглядати маму, а я приїхала в центр. Відразу по приїзді мене надзвичайно вразила духовна аура і Божа благодать, яка там панує. Чистота ідеальна, порядок, жодних запахів від ліків. На території центру прибрано, посаджені клумби, знаходяться два храми. Всередині лікарні багато ікон, одно- і двомісні палати з санвузлом, привітний персонал. Вже після прийняття двох процедур відчула полегшення в руках, стала краще ходити. І тоді пожалкувала, що не зробила це раніше, а мучилася. А ще була вражена, коли дізналася, що син Степана Томовича також дуже обдарований лікар, лікар від Бога. Тільки він єдиний по всій області робить складні операції як у нас кажуть безнадійним хворим. А сам Степан Томович ще і священик ( я відвідала і Службу Божу, яку він у неділю проводив), та ще і газету випускає. Курс лікування не так вже й дорого коштує, якщо врахувати, що і ліки тобі видають для підтримки і очищення організму, і харчують, і створюють всі умови для нормального лікування. Дякую гарно їм за це! Дай вам Бог усім здоров’я і довгих років життя, щоб ви могли ще довго лікувати хворих і рятувати їх життя. Про вас я розповідатиму своїм односельчанам і радити всім, кому потрібна онкоурологічна та інша допомога – звертатися у ваш центр. І обов’язково це порекомендую своїм друзям по нещастю, які разом зі мною знаходилися на лікуванні в обласній лікарні. З деякими я вже зідзвонилася і перше їх запитання було про умови перебування – чи не паде потолок на голову ? Вони дуже здивувалися, коли я сказала, що умови наближені до європейських… Думаю, коли вони приїдуть в центр, самі переконаються, що я була права, і не тільки про умови, а і про лікування».

Андрій, м.Новий Розділ, Львівська область.

«Перенісши операцію по видаленню простати, яку мені успішно провели за новітньою технологію лікарі з великої букви – Степан Степанович та Степан Томович Біляки, я наче на світ народився. Відтак зараз приїжджаю на про¬філактичне лікування. Радує те, що Степан Томович має індивідуальний підхід до кожного, уважно вислухає, зробить назначення, контролює процес лікування. Я дуже вдячний вам, шановні лікарі – батьку й сину, а також вашій дружині й мамі Тамарі Тадеївні за турботу про мене і всіх пацієнтів Духовно-медичного центру. Також щире спасибі всьому медичному і обслуговуючому персоналу.
Це надзвичайно милі і привітні люди – Наташа, Лєна та ін.
А ще хочу написати в книзі, що дуже добре, що хоч на Закарпатті є такі лікарі, яким можна довіряти за їх професіоналізм і не помилитися!»

Марина і Михайло, с.Терново, Тячівський район.

«Ми, подружня пара, приїхали до Степана Томовича з надією допомогти нам у лікуванні інфекції, яка спричиняє безпліддя. Маємо велику надію на Бога, молимося до Нього і просимо милосердя і помочі від лікарів Духовно-медичного центру, які вже допомогли не одному подружжю в такій проблемі. Саме по рекомендації нашого дядька, який ще 15 років тому з дружиною лікувалися у Степана Томовича і в їх сім’ї вже давно з’явився дитячий щебет, ми і приїхали сюди. В неділю відвідали Божий храм, який знаходиться на території центру, і разом з лікарем-священиком Степаном Томовичем молилися за себе, родину і всіх українців. Щоб мир був на землі і щастя у всіх людей. А наше головне щастя – в наших майбутніх дітях. Дуже сподіваємося на професіоналізм лікарів . Дякуємо за їх щирість і доброзичливість, а також затишну атмосферу, яку нам надали працівники центру! Хай вас усіх благословляє Господь!»

Надзвичайно зворушливі і теплі слова сказані на адресу лікарів Біляків кожним пацієнтом. І сказано це, переконана, від глибини душі і серця. То ж нехай мрії кожного здійсняться, а наші лікарі й надалі допомагатимуть хворим з Божою допомогою відновлювати здоров’я і рятувати життя!

Г.Рибак,
директор регіональної телевізійної компанії «Хуст»