«Духовне налаштування на виздоровлення та професійність лікарів роблять дива!» — Про це щоразу із захопленням розповідають пацієнти медичного центру

Вже багато років поспіль щороку приїжджаю на профілактику до заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, протоієрея УПЦ, редактора щотижневика «Карпатська Україна. Красне Поле» Степана Томовича Біляка . Називаю його всі регалії тому, що довіряю йому не тільки, як лікарю, але і як священику та журналісту. Бо в ньому нерозлучно живуть і ВІРА, і ЛЮБОВ, і ПРАВДА. Він з Богом у серці працює й живе. А, головне, допомагає людям. Про це свідчить і товста книга відгуків пацієнтів медичного центру, до речі, єдиному на Закарпатті, і наші програми РТК-Хуст, і вищезгаданий щотижневик, та й багато-багато інших чинників, які сприяють поширенню інформації , незважаючи на різні перешкоди з боку заздрісників — недругів, про диво-лікарню, в якій надається хворим найсучасніша медична допомога, проводяться найскладніші операції на онкозахворювання, які стали можливі завдяки його сину Степану, лікарю, онкоурологу і хірургу вищої кваліфікації , кандидату медичних наук, який постійно підвищує свій фаховий рівень у кращих українських та європейських клініках. Очевидно, Бог нагородив цими талантами батька й сина неспроста. Бо ж інколи диву даєшся, як вони встигають і з цим всім справляються?! Звичайно, не обходиться без надійної допомоги і підтримки дружини і матері Тамари Тадеївни. Фактично, все трьохповерхове, з мансардами, приміщення центру і власний будинок на її тендітних плечах, вона і лікар – педіатр за фахом, і чудова господиня, в якої і чистота та порядок в домі та на подвір’ї, а на столі – завжди смачна їжа…

review_17_2

review_17_1З кожним роком у центр приїжджає все більше і більше людей з різних куточків України і навіть з-за кордону. І це й не дивно, адже тут постійно запроваджуються новітні методи лікування хворих, оперативні втручання проводяться і на такі хвороби, які донедавна вважалися невиліковними, і багато пацієнтів знаходять тут останню надію на порятунок. Консультації, поради та профілактика проводяться з огляду на стан здоров’я хворого, який має можливість не тільки отримати якісні медичні послуги, обстеження та перебування в центрі, а й помолитися в храмах, побудованих на його території. Як каже сам лікар, духовна складова у лікуванні – це половина успіху. І це справді так.
Як засвідчує книга відгуків, останнім часом переважна більшість хворих звертається до Біляків по допомогу в основному із Закарпаття. Можливо, це пов’язано із складною ситуацією і воєнними діями на сході країни. Па¬цієнти, до яких у Біляків індивідуальний підхід, приїжджають сюди з різними захворюваннями та проблемами, багато з них за порадою Біляків проходить профілактичий курс, необхідний для підтрики організму. Та головне у лікуванні хворих, особливо важких, духове налаштування на виздоровлення. З цим я не можу не погодитися. Так,духовність плюс професійність лікарів роблять дива. подяка
А щоб бути більш переконливішою, давайте разом заглянемо у книгу відгуків і почитаємо, що пишуть про це самі пацієнти:

Василина, с.Калини, Тячівський район.

«У  медичному центрі Степана Біляка я вже вдруге. Недавно мені лікарі Біляки зробили операцію по видаленні кісти на нирці, яку вдалося врятувати тільки завдяки їхнім золотим рукам. Я дякую Богу і безмежно вдячна їм за це! Зараз я знаходжуся на профілактичному лікуванні, почуваю себе добре. Мені порадили односельчани звернутися сюди по допомогу, і я щаслива, що їх послухала. Тепер і іншим буду радити, щоб зверталися до професійних лікарів. У мене також виникають проблеми із серцем. Степан Томович відразу викликав кардіолога. Після її назначеного курсу лікування пішло полегшення.
Спасибі, дорогі лікарі за турботу, за вашу увагу і доброту».

Ганна, с.Стеблівка, Хустський район.

« Я з 13 років хворію на поліартрит. Хвороба час від часу дошкуляє мені дуже. Я стараюся боротися з цією хворобою всіма силами і методами. Навіть нещодавно потрапила в одну медичну аферу, після якої ледве не позбавилася життя. Мені знайомі, які побували у лікарні Біляка, ще декілька років тому радили звернутися сюди, але я не наважувалася залишити хвору маму після інсульту на 10 днів саму. Та хвороба прогресувала, і ми з чоловіком та рідними порадилися, що їхати необхідно. Чоловік взяв відпустку – і залишився доглядати маму, а я приїхала в центр. Відразу по приїзді мене надзвичайно вразила духовна аура і Божа благодать, яка там панує. Чистота ідеальна, порядок, жодних запахів від ліків. На території центру прибрано, посаджені клумби, знаходяться два храми. Всередині лікарні багато ікон, одно- і двомісні палати з санвузлом, привітний персонал. Вже після прийняття двох процедур відчула полегшення в руках, стала краще ходити. І тоді пожалкувала, що не зробила це раніше, а мучилася. А ще була вражена, коли дізналася, що син Степана Томовича також дуже обдарований лікар, лікар від Бога. Тільки він єдиний по всій області робить складні операції як у нас кажуть безнадійним хворим. А сам Степан Томович ще і священик ( я відвідала і Службу Божу, яку він у неділю проводив), та ще і газету випускає. Курс лікування не так вже й дорого коштує, якщо врахувати, що і ліки тобі видають для підтримки і очищення організму, і харчують, і створюють всі умови для нормального лікування. Дякую гарно їм за це! Дай вам Бог усім здоров’я і довгих років життя, щоб ви могли ще довго лікувати хворих і рятувати їх життя. Про вас я розповідатиму своїм односельчанам і радити всім, кому потрібна онкоурологічна та інша допомога – звертатися у ваш центр. І обов’язково це порекомендую своїм друзям по нещастю, які разом зі мною знаходилися на лікуванні в обласній лікарні. З деякими я вже зідзвонилася і перше їх запитання було про умови перебування – чи не паде потолок на голову ? Вони дуже здивувалися, коли я сказала, що умови наближені до європейських… Думаю, коли вони приїдуть в центр, самі переконаються, що я була права, і не тільки про умови, а і про лікування».

Андрій, м.Новий Розділ, Львівська область.

«Перенісши операцію по видаленню простати, яку мені успішно провели за новітньою технологію лікарі з великої букви – Степан Степанович та Степан Томович Біляки, я наче на світ народився. Відтак зараз приїжджаю на про¬філактичне лікування. Радує те, що Степан Томович має індивідуальний підхід до кожного, уважно вислухає, зробить назначення, контролює процес лікування. Я дуже вдячний вам, шановні лікарі – батьку й сину, а також вашій дружині й мамі Тамарі Тадеївні за турботу про мене і всіх пацієнтів медичного центру. Також щире спасибі всьому медичному і обслуговуючому персоналу.
Це надзвичайно милі і привітні люди – Наташа, Лєна та ін.
А ще хочу написати в книзі, що дуже добре, що хоч на Закарпатті є такі лікарі, яким можна довіряти за їх професіоналізм і не помилитися!»

Марина і Михайло, с.Терново, Тячівський район.

«Ми, подружня пара, приїхали до Степана Томовича з надією допомогти нам у лікуванні інфекції, яка спричиняє безпліддя. Маємо велику надію на Бога, молимося до Нього і просимо милосердя і помочі від лікарів медичного центру, які вже допомогли не одному подружжю в такій проблемі. Саме по рекомендації нашого дядька, який ще 15 років тому з дружиною лікувалися у Степана Томовича і в їх сім’ї вже давно з’явився дитячий щебет, ми і приїхали сюди. В неділю відвідали Божий храм, який знаходиться на території центру, і разом з лікарем-священиком Степаном Томовичем молилися за себе, родину і всіх українців. Щоб мир був на землі і щастя у всіх людей. А наше головне щастя – в наших майбутніх дітях. Дуже сподіваємося на професіоналізм лікарів . Дякуємо за їх щирість і доброзичливість, а також затишну атмосферу, яку нам надали працівники центру! Хай вас усіх благословляє Господь!»

Надзвичайно зворушливі і теплі слова сказані на адресу лікарів Біляків кожним пацієнтом. І сказано це, переконана, від глибини душі і серця. То ж нехай мрії кожного здійсняться, а наші лікарі й надалі допомагатимуть хворим з Божою допомогою відновлювати здоров’я і рятувати життя!

Г.Рибак,
директор регіональної телевізійної компанії «Хуст»