Вперше мене доля звела з Степаном Томовичем 8 років тому, коли я була на межі життя і смерті.

Я хворіла на сечовий міхур (поліп). Мені зробили операцію в районній лікарні, але мабуть невдало, бо мене боліло в ділянці операції і напухло. Мене направили в обласну лікарню на консультацію, а там лікар направив мене в онкологію на променеве лікування. Прийнявши 34 опромінення, мені стало гірше, бо попалили сечовий міхур.

Я лікувалася, але не допомогло. Поїхала у Львів в онколікарню, там мені вивели трубочку назовні сечового міхура, а він відторгався, в мене весь час були спазми болючі і обезболюючі уколи мені не допомагали зняти біль. Я майже втратила надію на порятунок. Але так дано було Богом, щоб я зустрілася з чудовим лікарем, який подарував мені життя, вернув втрачене здоров’я.

Але все від Бога. Бог милосердний. Коли привезли мене до Степана Томовича, то він сказав моїм дітям: “Я не знаю чи спасу вашу мамку, але з Божою поміччю попробую”. І ось уже 8 років, як я живу, радію дітям, внукам, живу повноцінним життям. Часто приїжджаю на консультацію, аби трохи оздоровитись до нього, до прекрасного фахівця, Степана Томовича. Читала в газетах всякі наклепи на Степана Томовича, від людей, які йому завидують (заздрять), які не наділені талантом від Бога. До всіх пацієнтів він ставиться одинаково доброзичливо, для кожного знайде мудру пораду і теплі слова.

Ганьба державним можновладцям, які не підтримують лікаря в його плідній роботі. Адже він оперує чи не найбільш проблемних пацієнтів, на яких інші лікарі “махнули рукою”. Скільком людям він повернув здоров’я, життя не тільки з нашого краю, але і із-за його меж. Авторитет лікаря, його популярність дуже високі. Дай Боже Степану Томовичу ще багато років успішної роботи без перешкод. Молю, щоб відплатив Бог сторицею Степану Томовичу за мій порятунок здоров’ям і дав йому прожити ще довго-довго – “Многії літа”, “Благії літа”.

Низький Вам уклін
З повагою Зомборі Ольга Йосипівна 25.10.12р
смт. Тересва, Тячівського району


Шановні читачі. Вимушений вказати на ряд помилок, допущених лікарями, причетними до лікування Ольги Йосипівни. У неї мав місце поліп зовнішнього отвору уретри, який видалено з допомогою електрокоагуляції. Гістологічне дослідження не проводилось. Складається враження, що лікарі, які направили хвору на опромінення ніколи не бачили злоякісної пухлини зовнішнього отвору уретри. І без гістологічного дослідження, порушивши усі стандарти, провели 34 (!) рази опромінення. Відведення сечі катетером було не тільки зайвим, але і посилюючим болі та часті позиви сечитися, що 5 хвилин. Муки хворої тривали більше 2 років.

Разом з тим, хочу повторно наголосити, бо мені кажуть, що хворі, яких безуспішно оперували в інших медичних закладах, ганьбляться звертатися в нашу клініку на консультацію, щоб ви сміло зверталися до нас, ми вам надамо безплатну консультативну, або і оперативну та лікувальну допомогу. Не можу не подякувати Ользі Йосипівні та і всім іншим, яким не було можливості відповісти, за теплі слова і молитви. Доброго Вам здоров’я. Ми за Вас не збуваємо і в молитвах згадуємо.

Ваш Степан Біляк.

vidguk10