vidguk11Щедра карпатська земля подарувала народу чимало талантів. Я не помилюсь , якщо скажу, що серед них і вельмишановний Степан Томович Біляк. Народився він у простій селянській родині в гірському краї. Прості, але мудрі люди від природи, виховували Степана молитвою і важкою селянською працею. Сім’я Біляків жила по законам 10 Божих заповідей – не вбий, не вкради…

Ось ці святі заповіді стали яскравою зіркою на все життя Степана Томовича. Яскравим прикладом для сина були його батьки. Вони вчили любити землю і все те, що на ній росте. Вони вчили шанувати людей і працю.

Вам, Степане Томовичу є чим пишатися. Ви не змарнували життя і на всіх життєвих дорогах прагнули бути чуйним і турботливим до людини і вміли допомагати всім, хто потребував допомоги. Степану Томовичу притаманна людська простота і доброзичливість, тепле, душевне ставлення до пацієнтів. З ним легко спілкуватися. Розумні , лагідні очі, щира посмішка, а інколи навіть гумор,, приємна аура для пацієнтів. Він дуже організований і зібраний. Я дивуюся, як йому вдалося так багато зробити-здобути медичну освіту, наукову степінь і навіть стати священиком, наставником для молоді, в той же час побудувати лікарню, церкву.

Я немолода людина. Як кажуть у народі – за роки нажито цілий букет хвороб: гіпертонія, аритмія, шуми в вухах і т.д. Я звернулася за допомогою до Степана Томовича Біляка. Відповідь була така: «Якщо зможу, постараюся Вам допомогти.». Степан Томович запропонував мені озонотерапію. Я погодилася і прийняла 10 сеансів лікування. Після лікування загальний стан покращився. Шуми в вухах стали меншими, покращився сон, появилася якась легкість у всьому тілі.

Я спілкувалася з іншими пацієнтами лікарні і люди кажуть, що цей метод лікування допомагає від різних хвороб. В лікарні Біляка проходять лікування люди з усієї України. З великою вдячністю відзиваються про лікаря від Бога С.Т.Біляка і про весь медичний персонал лікарні.

За все це Вам, шановний Степане Томовичу, низький уклін до землі, а батькам, що Вас народили хай буде наша Карпатська Земля теплою і м’якою.

Хай джерело людської вдячності за” Ваш лікарський талант, за Вашу турботу за хворих людей, за вміння і бажання завжди прийти на допомогу людям ніколи не вичерпається, серце наповнюється світлом, а здоров’я і сили дарує Всевишній.

Низький Вам уклін 3 повагою, пацієнтка Славинець М.В.