vidguk8Що це таке, я сама недавно довідалась. А почалося все з обстеження на УЗД. Апарат показав, що в моєму жовчному міхурі “оселилися” камені. Мучили вони вдень і вночі. Лікар заявив категорично: “Допоможе тільки операція”. Я тут почула по радіо, що в Ужгороді, в обласній лікарні, завідуючий урологічним відділенням кандидат медичних наук Степан Хомович Біляк виліковує таких хворих, як я, без оперативного втручання, використовує так званий безкровний метод хірургії – лапароскопію.

Написала туди. Одержала схвальну відповідь. Приїхала. 15 вересня мені зробили операцію, а через чотири дні я вже поверталася додому, везучи в мішечку оті камінці. Самій не вірилося, що всі мої болі залишилися за дверима лікарні. Самопочуття відмінне.
Про лапароскопію у нас знали ще десять років тому, а лікувати цим методом почали зовсім недавно. Дорога операція, необхідність підготувати досвідченого спеціаліста, доопераційне обстеження – все це коштує немалих грошей. Але я твердо переконана: переваги цього методу очевидні. Гадаю, моя розповідь допоможе багатьом позбутися хвороби, скориставшись послугами чудового хірурга із Закарпаття С.Т.Біляка.

І. Чернова,
пенсіонерка, м. Прилуки. 1994 рік