Лампектомія – операція, при якій видаляється частина молочної залози разом із пухлиною. Дана методика вважається щадною та органозберігаючою альтернативою мастектомії. Призначається на ранніх стадіях раку грудей, коли пухлина не встигла дати метастази. Після операції найчастіше призначається курс хіміотерапії або променевої терапії для закріплення ефекту лікування.

У клініці Біляка проводиться секторальна резекція молочної залози з використанням сучасного обладнання. Наші хірурги віддають перевагу органозберігаючим операціям і проводять їх з максимальною акуратністю.

Показання до операції

Основне показання, при якому призначається лампектомія – це рак молочної залози початкових стадій. Операцію можна робити, якщо пухлина:

  • не перевищує 3 см в діаметрі;
  • має одиничне вогнище;
  • не проростає шкіру грудей;
  • не встигла розповсюдити метастази.

У всіх інших випадках молочну залозу видаляють повністю.

3 переваги лампектомії

  • Зберігається форма грудей, її чутливість і функціональність.
  • Менше травмуються тканини.
  • Прискорюється одужання.

Як проходить операція

Лампектомія молочної залози починається з того, що лікар дає пацієнтці обраний наркоз. Далі в місці локалізації пухлини роблять дугоподібні надрізи електроножем. Хірург висікає злоякісне новоутворення та прилеглі до нього здорові тканини. Вони відправляються на гістологію для подальшого вивчення. Пацієнтці накладають шви та встановлюють дренаж.

Операція триває близько 1 години, після чого пацієнтка перебуває в стаціонарі 3-4 дні. Шви знімають приблизно через 7 днів. В цьому плані операція вигідно відрізняється від мастектомії, що вимагає тривалого відновлення. Тому краще звертатися по допомогу на ранніх стадіях раку. Адже в цьому випадку проводиться лампектомія, ціна якої нижче, а наслідки для організму – менші.

Особливості лікування в клініці

У клініці Біляка проводяться щадні операції за сучасними методиками. Перед тим, як призначити хірургічне втручання, наші лікарі проведуть детальне обстеження. За його результатами вони вирішать, який метод підходить – лампектомія або мастектомія. Далі операцію буде проведено:

  • хірургами, які стажувалися в США і Європі;
  • на обладнанні нового покоління;
  • з максимальною акуратністю.

Якщо вас цікавить секторальна резекція молочної залози, ціна вказана в спеціальному розділі сайту. Також її можна дізнатися, записавшись до нас на прийом.

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів