Квадрантектомія — органозберігаюча операція на грудях, при якій видаляється 1/4 частина (квадрант) молочної залози. Також видаляються прилеглі тканини та регіонарні лімфовузли. В результаті вдається зберегти близько 60-70% грудей, їхню функціональність і чутливість.

У клініці Біляка успішно проводять квадрантектомію й інші види операцій на грудях при раку й інших патологіях. Наші хірурги діють акуратно, використовуючи сучасне обладнання.

Показання до операції

Квадрантектомію призначають при раку молочної залози як альтернативу мастектомії. Її можна проводити пацієнтам, у яких пухлина локалізована й не встигла розповсюдити метастази. Остаточне рішення про те, який тип хірургічного втручання вибрати, приймає лікар.

Переваги квадрантектомії

Видалення молочної залози дозволяє зберегти пацієнтці груди. Надалі вона може нею вигодовувати дитину. Також після операції відновний період набагато коротший, ніж після мастектомії, жінці простіше адаптуватися до змін. Естетика грудей частково зберігається, за бажанням можна зробити пластику.

Хід операції

Квадрантектомія молочної залози проводиться під загальним наркозом. Хірург робить дугоподібний надріз на грудях, потім досліджує операційне поле, розмічає краї пухлини. Далі проводиться резекція новоутворення разом з квадрантом молочної залози, в якому він розташований. При необхідності відразу ж видаляються прилеглі тканини та регіонарні лімфатичні вузли.

Видалений вміст відправляється на гістологію. Пацієнтці встановлюють дренаж і зашивають розріз. 3-4 дні вона залишається в стаціонарі, шви знімають приблизно через тиждень.

Особливості лікування в клініці

У клініці Біляка втручання на грудях проводяться на новітньому обладнанні експертного рівня. Їх роблять досвідчені лікарі, за плечима яких — сотні успішних операцій і стажування в Європі та США. Перш ніж вибрати методику оперування, вони проводять детальну діагностику та ретельно досліджують пухлину.

Чим раніше виявлений рак грудей, тим вище шанси зберегти молочну залозу хоча б частково. Сучасна медицина дає можливість проводити органозберігаючі операції за допомогою щадних методик. Саме їм віддають перевагу лікарі клініки Біляка. Але якщо пухлина запущена — доводиться вдаватися до радикальної мастектомії. Щоб не допустити цього — запишіться на діагностику грудей прямо зараз!

Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів