Причини відвідування лікаря-уролога

Причини відвідування лікаря-уролога

Зміст сторінки:

Представники сильної статі, зіткнувшись з проблемою в сечостатевій системі, неабияк бояться візиту до уролога. Чоловіки мужньо терплять біль, переживають й страждають від дошкульних проблем в сексуальному житті, але все одно соромляться звернутися до лікаря.

Піти до фахівця, зізнатися близьким, поділитися, що виникла проблема в чоловічій сфері, зробити це чисто психологічно не готові майже всі чоловіки. Вони відтягують консультацію уролога, відчуваючи страх перед обстеженням і постановкою діагнозу.

Симптоми, з якими потрібно йти до уролога

Серйозними сигналами розвитку хвороби є: різі при сечовипусканні, часті позиви з тривалою затримкою, іноді неможливість помочитися, свербіж в паху, виділення з уретри у вигляді крові та гною. Також тривогу повинні викликати важкість у промежині, біль в області куприка та попереку.

Всі ці ознаки повинні насторожити чоловіка й змусити якомога швидше звернутися до лікаря. Дані симптоми можуть попереджати про такі захворювання як: цистит, пієлонефрит, уретрит, простатит, везикуліт, сечокам’яна хвороба та інше.

Чоловіча сечостатева система влаштована так, що слідом за больовими симптомами настають збої та дискомфорт в сексуальній сфері:

  • слабшає лібідо та потенція;
  • зменшується тривалість статевого акту;
  • відчувається біль в статевому члені і яєчках під час ерекції;
  • спостерігаються припухлості й ущільнення в мошонці та на статевому члені;
  • змінюється розмір яєчок.

Подібна симптоматика вказує, що сталися порушення в сечостатевій системі, ускладненням можуть стати стійка імпотенція і безпліддя. Урологічні захворювання у чоловіків порушують нормальний спосіб життя, погіршують психологічний стан людини. Часом чоловіки замикаються у своїй проблемі, намагаються займатися самолікуванням, впадають в депресію.

Що вас чекає на прийомі уролога?

Якщо у вас спостерігається навіть один із симптомів хвороби, огляд в уролога необхідний. Вчасно проведена діагностика і правильно підібране лікування допоможуть запобігти переходу хвороби в хронічну стадію та уникнути небезпечних ускладнень. Дбайливе ставлення до свого здоров’я дозволяє уникнути проблем в інтимному житті.

На прийомі у лікаря потрібно детально викласти всі симптоми, без шкідливої в таких випадках сором’язливості розповісти про неполадки в інтимній сфері. Замовчувати проблему та соромитися ні в якому разі не можна. Лікар повинен отримати всю інформацію, щоб зорієнтуватися і призначити правильне обстеження та ефективну терапію.

Як проходить огляд уролога?

Після докладного опитування лікар приступає до огляду статевих органів чоловіка: отвору сечовипускального каналу, статевого члена, мошонки, потім методом пальпації досліджує їх та пахові лімфовузли на предмет ущільнень і пухлин.

Наступним етапом огляду є пальцеве ректальне обстеження передміхурової залози. У тому випадку, коли пацієнт категорично проти такого методу (що не є правильно), уролог призначає менш інформативний варіант ультразвукового дослідження. Також під час обстеження пацієнт здає аналіз крові, сечі, при необхідності – сперми.

Мазки з уретри беруться спеціальним зондом. Такий аналіз проводиться лише за згодою пацієнта. Для уточнення діагнозу, а в деяких випадках для забору зразка тканини на біопсію, уролог може призначити додаткові обстеження: УЗД, рентген, трансуретральну діагностику.

Спираючись на результати аналізів та обстеження, фахівець поставить діагноз і призначить необхідне лікування. Рання діагностика допоможе ефективніше провести терапію, уникнути рецидивів. Лікарі рекомендують чоловікам після 25 років двічі на рік проходити профілактичний огляд для запобігання розвитку урологічних хвороб.

Професіоналізм і досвід

У клініці Біляка успішно лікують все урологічні захворювання. У довірчій, доброзичливій атмосфері фахівці проведуть огляд пацієнта. Діагностика проводиться згідно новітнім медичним стандартам на сучасному обладнанні. Досвідчені лікарі практикують індивідуальний підхід до лікування. Тут вас чекає ефективна реабілітація, комфортні умови, високий рівень обслуговування.