Відгук від пацієнта, який півтора роки назад приїхав до нас на операцію аж з Кременчука! Клініка Біляка дуже рада допомагати всім людям, які цього потребують. І нам надзвичайно приємно слухати такі щирі та теплі слова! Будьте здорові