переконаний академік нетрадиційної медицини  ( в народі – мольфар), співбесідник ведучого  програми  РТК-Хуст  «Мій лікарю…»  Степана Томовича Біляка – Віктор Вікторович Семенюк. Родом він із Чернівців, а цілительством почав займатися із 7 років. Це добрий мольфар,  бо наділений надприродніми здібностями,  які спрямовує на допомогу і оздоровлення людей . Духовно-медична складова лежить в основі його лікування хворих на хребет, дискові грижі та ін. У медичний центр він потрапив не випадково- привіз на операцію аденоми простати свого рідного брата у клініку, якій, як він вважає, можна довіритися. І ведучий не міг не скористатися можливістю поспілкуватися з  цікавою   людиною. Читачам нашого щотижневика пропонуємо текст  цього телевізійного інтерв’ю.

 < >

С.Т.Біляк. Добрий день, шановні телеглядачі передачі «Мій лікарю» Сьогоднішня наша розмова буде трошки незвичайна і, думаю, корисна для вас. Ми ведемо бесіду з академіком нетрадиційної медицини Семенюком Віктором Вікторовичем, який зараз знаходиться у нашому медичному центрі .

В.В.Семенюк. Добрий день!

С.Т.Біляк. Найперше, я вас вітаю на Закарпатті і пропоную спочатку, щоб Ви коротко розповіли про себе, звідки Ви, чим займаєтеся і що Вас привело до нас?

В.В.Семенюк. Я народився у м.Чернівцях, за родом своєї діяльності я багато подорожував і подорожую. Нетрадиційною медициною займаюся із 7 років. Себе не вважаю ні шаманом, ні магом. Я займаюся з людьми і допомагаю їм. Як потрапив до Вашого центру? Мій брат Григорій захворів, потім вилікувався, але наслідував іншу проблему – аденому простати, яка була великих розмірів. Ми знайшли ваш центр і дякуємо за це Богу і вам, надзвичайним лікарям-спеціалістам. На даний час брата успішно прооперовано, і , слава Богу, з ним все гаразд. Ще раз за це вам щиро дякую.

С.Т.Біляк. А в Чернівцях не пропонували брату таку операцію?

В.В.Семенюк. Так, але тільки з розтином, що нас не дуже влаштовувало. Можливості проведення таких операцій у вашій клініці набагато більші, тут не тільки сучасна методика, висококваліфіковані лікарі, а й відповідна європейського зразка апаратура…в Чернівцях такого немає.

С.Т.Біляк. Знаєте, в народі кажуть — був би лікар, а хвороба знайдеться, є хороший спеціаліст, знайдеться і відповідна апаратура…ми не відразу її придбали, звичайно, але наполегливо йшли до своєї мети – найбільш оперативно і ефективно надавати допомогу нашим хворим.

В.В.Семенюк. Це і зрозуміло, тому ми вам довіряємо, тому ми і приїхали саме до вас…

С.Т.Біляк. Дякуємо.

В.В.Семенюк. Тепер про вас будуть знати не тільки Чернівці, а й інші держави, в яких я перебуватиму.

С.Т.Біляк. Забігаючи наперед, зі свого боку я хочу сказати, що відтепер і про Вас знатиме, принаймні, Закарпаття. Розкажіть, будь ласка, нашим телеглядачам про своє неординарне заняття – нетрадиційною медициною, на що можете впливати як академік такої медицини, чи мольфар, як кажуть в народі?

В.В.Семенюк. Я лікую людей із захворюваннями хребта( а їх, на жаль, 70-75 відсотків) нетрадиційними методами

С.Т.Біляк . Так, таких хворих у нас багато. Те, що Ви їх лікуєте, сам переконався, ось нещодавно, перебуваючи у нашій клініці, Ви допомогли з цією проблемою нашій хворій…

В.В.Семенюк. Ми вправляємо хребти, різні вивихи, якщо є переломи, можемо накласти гіпс, робимо все для розсмоктування дискових гриж…

С.Т.Біляк. При моїй пам’яті людей, які вправляли вивихи, називали костоправами. Коли я працював в обласній клінічній лікарні, це дуже вправно робив нині покійний Михайло Шепа. Тепер таких спе¬ціалістів у нас в області немає, щоб цей процес обходився без операційних втручань. Сучасна медицина на дискові грижі – це оперативні втручання, які часто бувають неефективними. Ми проводимо специфічну озонотерапію із застосуванням трав — багатьом це дуже допомагає, тому що грижа розсмоктується… А як Ви визначаєте, де дискова грижа, як на неї впливаєте, щоб розсмоктувалася?

В.В.Семенюк. Де знаходиться дискова грижа, на якій ділянці,визначаю мануально. Також до мене звертаються багато хворих, у яких вже визначив місцезнаходження грижі томограф. А щоб розсмоктувалися дискові грижі, використовуємо жири трьох видів – медвежий, борсучий, жир з морського котика, також із акулиних хрящів віджимаємо сік, змішуємо все у пропорціях…

С.Т.Біляк. При допомозі медвежого і борсучого жиру нам вдавалося заживити гнійні рани, вони також розправляють оболонку у туберкульозної палички, застосовуються при туберкульозах, але чи визнають це наші фтизіатри? Взагалі, традиційна медицина, так би мовити, недолюблює нетрадиційну, як і зрештою, приватну, в якій я працюю. Та я вважаю, якщо є позитивний результат, то, мабуть, не важливо, яким методом це досягнуто. А скільки потрібно застосовувати ці жири для розсмоктування грижі?

В.В.Семенюк. Якщо у людини є дві-три грижі, немає гострого запалення і не дуже запущена форма- достатньо 3-4 діб.

С.Т.Біляк. Але ж хворих багато, чи вистачає цих жирів на всіх?

В.В.Семенюк. Звичайно. При лікуванні ми використовуємо також внутрішнє сало із зайців та оленів. Багато процедур робимо із землі, накладаємо маски…

С.Т.Біляк. А це навіщо? Для покращення вигляду людини?

В.В.Семенюк. Так, адже і опіки, і післяопераційні рубці – все заживає

С.Т.Біляк. Чи застосовуєте внут¬рішній жир із свині?

В.В.Семенюк. Тільки при вивихах.

С.Т.Біляк. Мені відомі випадки, коли внутрішній жир використовували при туберкульозі. Мій брат в молодості захворів на туберкульоз і його лікували хріном з медом і внутрішнім жиром свині. Це було після війни, коли ще про антибіотики і не знали. І він вилікувався і прожив 84 роки…

В.В.Семенюк. Так, внутрішній жир різних тварин дуже корисний.

С.Т.Біляк. Багато людей називає таких, як Ви, шарлатанами і чаклунами. Я особисто проти таких назв. Це дійсно нетрадиційна медицина , і вона корисна, бо допомагає людям. Це головне. З Вашого дозволу я повідомлю Ваш телефон (+38 050 176 40 16) для читачів. І якщо вони потребуватимуть Вашу допомогу, щоб сконтактували з Вами.

В.В.Семенюк. Я дякую, і хочу запевнити всіх, що радо допоможу кожному, хто до мене звернеться. Надаю також і психоло¬гічну допомогу. Моє завдання – спілкуватися з людиною і молитися. Взагалі вважаю, що будь-яке лікування – чи то духовне чи фізичне – потрібно розпочинати з духовності. У Біблії сказано, що дерево цінують по плодах, а людину по справах, на скільки зростає її духовність. І потрібно мати віру…

С.Т.Біляк. Так, ще Христос сказав : якщо не віриш моїм словам, то повір моїм ділам. Якщо людина духовна і вірить, то обов’язково видужає, бо її врятує віра…

В.В.Семенюк. До мене зверталися хворі — алко і наркозалежні – і вилікувалися завдяки тому, що усвідомили, що хочуть від цього відійти і повірили у зцілення. Вони зробили крок до Бога, а Він у відповідь зробив 10 кроків. Зараз ці люди – шановані у суспільстві.

С.Т.Біляк. Це би треба кожному не тільки розуміти, а й відчути…

В.В.Семенюк. Так, все в духовності. Я був на Тібеті і спілкувався з ламою , запитавши його, яка віра є найсильнішою і найправдивішою? На це мудрець відповів : « Поглянь вгору, що бачиш? Місяць. Зорі, сонце, небо… там, де ти живеш, все це є?» Так, звичайно, хоч клімат у нас різний, а Бог один – на всіх нас , і все однакове створив для кожного з нас. І віра у нас повинна бути одна , і Любов одна. А сьогодні нам її дуже бракує. Звідси – всі трагічні наслідки і всі біди.

С.Т.Біляк. На жаль, процвітає хабарництво, корупція і таке інше. Спокуса у людей велика і немає віри. Дякую за цікаву розмову і бажаю Вам успіху.

В.В.Семенюк. А я вам дякую за увагу, і на закінчення скажу так: Щастя вам, як весни, радості, як літа, багатства — як золотої осені . а здоров’я і прибутку – із сибірської зими. Всього вам найкращого!