Апарат для УЗД Toshiba Applio XG

Апарат для УЗД Toshiba Applio XG


Зміст сторінки:

Ультразвукові дослідження в клініці Біляка є важливим та потужним методом діагностики. Сучасне устаткування від лідера високотехнологічної індустрії Toshiba та професійність лікарів-діагностів дозволяють отримати цінну діагностичну інформацію. Безпечно, швидко, ефективно.

Технічні можливості устаткування

Фахівці нашої клініки в м. Ужгород застосовують сучасний апарат УЗД експертного класу Toshiba Aplio XG. Досконала ергономіка системи, робить коло її застосування майже безмежним.

Ця діагностична платформа успішно застосовується у лікувальних закладах будь-якого профілю: акушерство та гінекологія, нефрологія та урологія, ангіологія, онкологія, інтервенційна медицина та в інших галузях медичної науки.

Універсальність їй надають сучасні технологічні рішення:

 • Система обробки даних та візуалізації Intelligent Component Architecture отримала багато міжнародних нагород та позитивних відгуків.
 • Дизайнерський підхід iStyleTM розроблено так, щоб зробити обстеження комфортним для пацієнта і лікаря.
 • Технологія Precision Imaging формує зображення з урахуванням суміжних ліній УЗ-хвиль та фільтрує зайві шуми.
 • Інновація від Toshiba – технологія Acoustic Structure Quantification, котра дозволяє об’єктивно визначити ступінь фіброзу печінки.
 • Можливість візуалізації зображення у 3D/4D форматі виводить діагностичну інформацію на якісно новий рівень та ін.

Отриману під час обстеження інформацію, можна зберегти на цифровому носії, а статичні зображення – роздрукувати.

Діагностичні можливості клініки

Координує роботу системи гнучке програмне забезпечення. Датчики високотехнологічні та якісні, завдяки чому можна обстежувати:

 • Органи черевної порожнини – печінку, жовчний міхур з візуалізацією протоків, судини портальної системи, підшлункову залозу, селезінку.
 • Сечовивідні шляхи – нирки, ниркові артерії, надниркові залози, сечовий міхур.

  Перфузія крові у нирках в режимі кольорової доплерографії

  Перфузія крові у нирках в режимі кольорової доплерографії

 • Передміхурову залозу – трансабдомінально та крізь стінку прямої кишки (трансректальне ультразвукове дослідження або ТРУЗД простати).
 • Гінекологічні органи – матку, яєчники, фаллопієві труби трансабдомінально, також крізь стінку піхви (трансвагінальне УЗД).

Для об’єктивної оцінки кровообігу у портальній системі печінки та артеріях нирок, застосовується кольорова допплерографія. Існує можливість УЗ-контролю під час проведення втручань – інтраопераційно.

Обсяг досліджень індивідуальний: можна обмежитися чимось одним (наприклад – провести УЗД простати та одразу отримати консультацію професійного уролога), або організувати комплексну діагностику. В цьому разі досліджуються усі органи черевної порожнини, малого таза та позаочеревинного простору.

Згідно із сучасними вимогами та стандартами проведення УЗД, гінекологічне чи урологічне ультразвукове обстеження в клініці Біляка проводиться, як трансабдомінальним способом, так і трансвагінальним або трансректальним. Це дозволяє отримати вичерпну інформацію про стан органів малого таза.

Оцінюється все:

 • Щільність тканин паренхіматозних органів.
 • Наявність чи відсутність додаткових утворень (камені, пухлини, аномалії розвитку, кісти, тощо).
 • Характеристики кровообігу у потрібних місцях.
 • Оцінка пошарової будови стінки порожнинних органів.

Детальна інформація дає можливість високопрофесійним фахівцям клініки зробити правильні та обґрунтовані висновки, що важливо і на етапі діагностики, і під час моніторингу після лікування.

Датчик для трансвагінального обстеження

Датчик для трансвагінального обстеження

Особливості обстежень

УЗД є безпечним та неінвазивним способом діагностики внутрішніх хвороб. Та щоб отримати достовірні дані, у деяких випадках треба підготуватися до обстеження:

 • Обстеження органів малого таза через передню черевну стінку проводиться при повному сечовому міхурі. Тому за 40-60 хвилин до процедури, треба випити 1-1,5 літрів води.
 • При проведенні УЗД органів малого таза вагінальним датчиком, жінці не потрібно проводити спеціальну підготовку.
 • Трансректальне (крізь пряму кишку) УЗД не потребує спеціальної підготовки.
 • Обстеження черевної порожнини вимагає вільного від газів кишківника. Напередодні призначається повне голодування на 8 годин.
 • Нирки можна «подивится» без підготовки. Але при надлишковій масі тіла потрібно застосовувати такий саме алгоритм, як і для органів черевної порожнини.

Кожна людина, котра звертається до клініки Біляка по допомогу, може розраховувати на повну інформаційну підтримку з боку персоналу та бути впевненою, що вона довірилася професіоналам медицини.

Варіанти обстежень та їх вартість можна переглянути на окремій сторінці нашого сайту.
Поширені запитання

Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

Що входить у вартість операції?

У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції

Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів