“Медицина – це мистецтво використання цілющої сили природи” (Гіпократ).

fitoФітотерапія – це лікування, яке легко переноситься і не викликає токсичних  змін у організмі. У більшості випадків, якщо належним чином вивчити дію того чи іншого засобу і приймати його правильно, це сприятиме не тільки повному виліковуванню, а й зміцненню організму в цілому.

Фітотерапія, на відміну від ліків, лікує причину захворювання,  а не симптоми. Правильно призначені фітопрепарати нешкідливі. У деяких випадках вони не тільки безпечніші за ліки, але і природніші для організму. Коректно призначена схема має  дуже сильну лікувальну дію, яка інколи сильніша за дію лікарських препаратів. Крім того, фітолікування – це найкращий засіб профілактики любого захворювання.

Спеціалістами клініки Біляка розроблено програми профілактики та лікування захворювань (наприклад, программа лікування і профілактики захворювань серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового аппарату, сечостатевої системи и т.д.).

Особлива увага в клініці Биляка приділяється корекції стану організма фітопрепаратами після оперативного лікування, що в рази покращує функціональну здатність систем і органів, стимулює регенераторні  процеси, зменшує ризик післяопераційних ускладнень і скорочує реабілітаційний період для пацієнта. Схема лікування підбирається індивідуально спеціалістами нашої клініки.

Запис на прийом до лікаря