Зміст сторінки:
Лікувальний вплив
У світі стає все більше людей, котрі мають захворювання серцево-судинної системи. Останніми роками відмічається суттєве «омолодження» цих хвороб. На жаль, патологія серцево-судинної системи зустрічається навіть у людей, молодших за 30 років.
Фахівці ужгородської клініки Біляка прагнуть надавати допомогу хворим людям з використанням найновітніших досягнень медицини. Застосування озону при захворюваннях серцево-судинної системи вивчене нами досить добре.
Терапевтичні дози іонізованого кисню сприяють більш м’якому перебігу захворювання, дозволяють зменшити кількість ліків, котрі зазвичай треба приймати тривалий час.
Показаннями для призначення сеансів озонотерапії є:
- атеросклероз судин;
- ішемічна хвороба серця;
- аритмії різноманітного походження;
- облітераційний ендартеріїт;
- інфекційні перикардити та міокардити;
- ураження серця при хронічних системних захворюваннях.
Лікування озоном відноситься до фізіотерапевтичних засобів та, першою чергою, має сприяти ефективності основного курсу лікування. Іонізований кисень чинить глибинний стабілізаційний вплив на процеси обміну в тканинах серця та судин. За допомогою сеансів озонотерапії вдається суттєво підвищити рівень якості життя для хворої людини.
Методика застосування
Основним методом лікування є внутрішньовенне введення фізіологічного розчину, збагаченого озоном. Додатково можливе застосування підшкірних ін’єкцій у біологічно-активних точках та введення озонових сумішей через пряму кишку. Використовується також аутогемотерапія, при якій порція крові збагачується озоном та вводиться внутрішньом’язово.
Існує й такий метод, як «озонові черевички». На нижні кінцівки вдягаються спеціальні бахіли, які не пропускають повітря. Всередину подається збагачене іонізованим киснем повітря. Якщо стан хворої людини досить важкий, рекомендується починати саме з цього методу.
Позитивний вплив реалізується через кілька механізмів:
- зменшення в’язкості крові та покращення її реологічних властивостей;
- підвищення фібринолітичної активності ферментів, що запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок;
- нормалізацію роботи антиоксидантних систем всього організму;
- посилення синтезу NO, котрий сприяє розширенню коронарних судин;
- збагачення іонами кисню тканин серця.
За звичайного режиму сеанси призначаються двічі на тиждень. Загальна кількість становить 8–10 процедур на один курс. Спосіб введення озону та обсяги активної речовини вирішуються в кожному випадку індивідуально.
Для лікування серцево-судинних захворювань у пересічної людини можуть застосовуватися низькі або середні дози озону. Швидкість настання ефекту багато в чому залежить від низки супутніх захворювань та загальної важкості стану хворої людини.
Ці фактори обов’язково враховуються при виборі методики для пацієнта. Пильне спостереження за перебігом лікування та динамікою серцево-судинних захворювань дозволяє змінити схему тоді, коли це потрібно.
Завдяки цьому озонотерапія в клініці Біляка показує результати, які можна вважати за взірцеві на теренах України.
Доведення ефективності
Професійність фахівців ужгородської клініки Біляка підтверджується тим, що вже після декількох сеансів озонотерапії зменшується потреба у застосуванні лікарських засобів. Насамперед, це стосується статинів та нітратів. Інколи необхідність їх застосування відпадає на тривалий час.
Водночас з тим, підвищується резистентність до фізичних навантажень, покращуються показники функціонального стану серцево-судинної системи. Позитивний вплив відчувають як самі хворі, так і їх близьке оточення. Людина повертає змогу робити те, що раніше не могла собі дозволити через хворобу.
При атеросклерозі, позитивні зміни стають помітними з 3 або 4 процедури. Починають загоюватися трофічні виразки на нижніх кінцівках, збільшується відстань безболісної ходи.
І це – на фоні зменшення медикаментозного навантаження. Таким чином, опосередковано, озонотерапія при серцево-судинних захворюваннях знижує токсичний вплив на печінку та нирки.
Досягнутий ефект зберігається тривалий час. Потреба у повторних курсах може виникнути лише через кілька місяців.
Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?
Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту
Що входить у вартість операції?
У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
- хірургічне та медикаментозне забезпечення
- харчування та проживання
- цілодобове спостереження медичного персоналу
- перев'язки і все медсестринські маніпуляції
Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?
Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів