Серцево-судинна система людини

Серцево-судинна система людини

Зміст сторінки:

Лікувальний вплив

У світі стає все більше людей, котрі мають захворювання серцево-судинної системи. Останніми роками відмічається суттєве «омолодження» цих хвороб. На жаль, патологія серцево-судинної системи зустрічається навіть у людей, молодших за 30 років.

Фахівці ужгородської клініки Біляка прагнуть надавати допомогу хворим людям з використанням найновітніших досягнень медицини. Застосування озону при захворюваннях серцево-судинної системи вивчене нами досить добре.

Терапевтичні дози іонізованого кисню сприяють більш м’якому перебігу захворювання, дозволяють зменшити кількість ліків, котрі зазвичай треба приймати тривалий час.

Показаннями для призначення сеансів озонотерапії є:

 • атеросклероз судин;
 • ішемічна хвороба серця;
 • аритмії різноманітного походження;
 • облітераційний ендартеріїт;
 • інфекційні перикардити та міокардити;
 • ураження серця при хронічних системних захворюваннях.

Лікування озоном відноситься до фізіотерапевтичних засобів та, першою чергою, має сприяти ефективності основного курсу лікування. Іонізований кисень чинить глибинний стабілізаційний вплив на процеси обміну в тканинах серця та судин. За допомогою сеансів озонотерапії вдається суттєво підвищити рівень якості життя для хворої людини.


Методика застосування

Озонотерапія як один із методів лікування захворювань серцево-судинної системи

Озонотерапія як один із методів лікування захворювань серцево-судинної системи

Основним методом лікування є внутрішньовенне введення фізіологічного розчину, збагаченого озоном. Додатково можливе застосування підшкірних ін’єкцій у біологічно-активних точках та введення озонових сумішей через пряму кишку. Використовується також аутогемотерапія, при якій порція крові збагачується озоном та вводиться внутрішньом’язово.

Існує й такий метод, як «озонові черевички». На нижні кінцівки вдягаються спеціальні бахіли, які не пропускають повітря. Всередину подається збагачене іонізованим киснем повітря. Якщо стан хворої людини досить важкий, рекомендується починати саме з цього методу.

Позитивний вплив реалізується через кілька механізмів:

 • зменшення в’язкості крові та покращення її реологічних властивостей;
 • підвищення фібринолітичної активності ферментів, що запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок;
 • нормалізацію роботи антиоксидантних систем всього організму;
 • посилення синтезу NO, котрий сприяє розширенню коронарних судин;
 • збагачення іонами кисню тканин серця.

За звичайного режиму сеанси призначаються двічі на тиждень. Загальна кількість становить 8–10 процедур на один курс. Спосіб введення озону та обсяги активної речовини вирішуються в кожному випадку індивідуально.


Вивчення впливу факторів на вибір методики лікування

Вивчення впливу факторів на вибір методики лікування

Для лікування серцево-судинних захворювань у пересічної людини можуть застосовуватися низькі або середні дози озону. Швидкість настання ефекту багато в чому залежить від низки супутніх захворювань та загальної важкості стану хворої людини.

Ці фактори обов’язково враховуються при виборі методики для пацієнта. Пильне спостереження за перебігом лікування та динамікою серцево-судинних захворювань дозволяє змінити схему тоді, коли це потрібно.

Завдяки цьому озонотерапія в клініці Біляка показує результати, які можна вважати за взірцеві на теренах України.

  Доведення ефективності

  Професійність фахівців ужгородської клініки Біляка підтверджується тим, що вже після декількох сеансів озонотерапії зменшується потреба у застосуванні лікарських засобів. Насамперед, це стосується статинів та нітратів. Інколи необхідність їх застосування відпадає на тривалий час.


  У клініці Біляка працюють справжні професіонали!

  У клініці Біляка працюють справжні професіонали!

  Водночас з тим, підвищується резистентність до фізичних навантажень, покращуються показники функціонального стану серцево-судинної системи. Позитивний вплив відчувають як самі хворі, так і їх близьке оточення. Людина повертає змогу робити те, що раніше не могла собі дозволити через хворобу.

  При атеросклерозі, позитивні зміни стають помітними з 3 або 4 процедури. Починають загоюватися трофічні виразки на нижніх кінцівках, збільшується відстань безболісної ходи.

  І це – на фоні зменшення медикаментозного навантаження. Таким чином, опосередковано, озонотерапія при серцево-судинних захворюваннях знижує токсичний вплив на печінку та нирки.

  Досягнутий ефект зберігається тривалий час. Потреба у повторних курсах може виникнути лише через кілька місяців.

  Поширені запитання

  Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

  Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів