Лікувальний вплив озонотерапії при дерматологічних захворюваннях

Лікувальний вплив озонотерапії при дерматологічних захворюваннях

Зміст сторінки:

Лікувальний вплив

Під впливом озону в організмі відбуваються дивовижні зміни. Озонотерапія зарекомендувала себе як один із дієвих методів при лікуванні захворювань шкіри.

В ужгородській приватній клініці С.Т. Біляка іонізований кисень успішно застосовується для відновлення стану шкірного покрову при різних дерматологічних проблемах:

 • грибкових захворюваннях шкіри, лишаях;
 • дерматитах та дерматозах різноманітного походження;
 • інфекційних захворюваннях шкіри (піодермія, стрептодермія, вугрі);
 • втраті волосся;
 • виразкових ураженнях шкіри (трофічних, інфекційних тощо);
 • псоріазі та екземах;
 • наявності розтяжок, целюліту.

Озонотерапія, призначена кваліфікованим лікарем, прискорює одужання пацієнта у гострих станах, здатна усунути залишкові зміни на шкірі й покращити зовнішній вигляд проблемних ділянок тіла.


Анатомічна будова шкірного покриву людини

Анатомічна будова шкірного покриву людини

Завдяки каталізуючому впливу іонізованого кисню на обмін енергії та речовин всередині клітин, відбуваються позитивні зміни в цілому організмі. Відновлюються та зміцнюються мембрани клітин, налагоджується робота антиоксидантних систем організму. В результаті шкіра не просто виглядає молодшою, вона повертає собі природну пружність та гладкість.

При целюліті озон послаблює та руйнує міцні зв’язки між молекулами ліпідів, тому зростає ефективність масажу, прискорюється розщеплення відкладень силами самого організму.

Підвищується чутливість хвороботворних мікроорганізмів до антибіотиків, активується імунна система, нормалізується перебіг захисних реакцій.

Методика застосування

На шкіру можна впливати озоном і ззовні, і з середини. У дерматології широко застосовуються зовнішні процедури, при яких зазвичай використовується оливкова олія, насичена медичним озоном. Ба більше, інколи ними можна й обмежитися.

Висока ефективність озонотерапії в лікуванні дерматологічних захворювань

Висока ефективність озонотерапії в лікуванні дерматологічних захворювань

У деяких випадках виникає потреба у здійсненні загального впливу на весь організм. Тоді застосовується внутрішньом’язове введення збагаченого озоном фізіологічного розчину.

Висока професійність лікарів ужгородської клініки Біляка дозволяє поєднувати сучасні досягнення науки та обирати найбільш ефективні лікувальні підходи. Одна з найбільш перспективних та ефективних методик – введення мікродоз розчину, збагаченого озоном, у біологічно активні точки організму людини.

Інколи не обійтись без введення киснево-озонової суміші через пряму кишку. У такому разі концентрацію озону доводять до 2000 мкг на 300 мл лікувальної суміші.

Не забутий і такий спосіб, як аутогемотерапія. Порція крові перед внутрішньом’язовим введенням теж насичується іонізованим киснем.

При мікробній екземі, тривалих та в’ялих інфекційних хворобах шкіри, застосовуються короткі схеми озонотерапії у поєднанні з локальним лікуванням.

Використання оливкової олії, насиченої медичним озоном

Використання оливкової олії, насиченої медичним озоном

На початку можуть знадобитись щоденні місцеві ванни з озонованою дистильованою водою. Після стихання запальних явищ (3–4 дні) можна використовувати киснево-озонову повітряну суміш для обдування уражених ділянок.

Усунення грибкових уражень прискорюється застосуванням озонованих олій: оливкова олія тривалий час утримується на шкірі та глибоко проникає в її товщу.

Вірусні та бактеріальні інфекції, такі як герпес та фурункульоз, краще лікувати на самому початку хвороби. При значних розмірах ділянки запалення її можна обколювати озонованим фізрозчином. Аутогемотерапія призначається за великою схемою.

  Доведення ефективності

  Озонотерапія – лікувальний захід, тому призначати, проводити та контролювати ефективність повинен кваліфікований лікар. Професіонали клініки Біляка регулярно стажуються у провідних закордонних закладах. Отже, в роботі використовуються новітні досягнення світової науки.


  Високий професіоналізм лікарів клініки Біляка дозволяє підібрати індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта

  Високий професіоналізм лікарів клініки Біляка дозволяє підібрати індивідуальну схему лікування для кожного пацієнта

  Інколи можна обмежитися лише одним із перерахованих методів. Однак найкращі результати спостерігаються при комплексному поєднанні заходів щодо лікування захворювань шкіри озоном.

  Зазвичай, процедури призначаються 2–3 рази на тиждень. Основний курс лікування складає 9–12 сеансів. Після цього позитивні зміни спостерігаються ще тривалий період часу. Тому потреба у повторних курсах виникає не раніше, ніж за декілька місяців.

  Озонотерапія стає на заваді багатьом хворобам шкірного покриву та сприяє його відновленню після несприятливих станів. При цьому позитивні зміни та прилив життєвих сил відчуває весь організм людини.

  Поширені запитання

  Скільки коштує лікування в Клініці Біляка?

  Вартість всіх операцій можна дізнатися на спеціальній сторінці сайту

  Що входить у вартість операції?

  У вартість операції в Клініці Біляка входить повне забезпечення пацієнта, а саме:
  - хірургічне та медикаментозне забезпечення
  - харчування та проживання
  - цілодобове спостереження медичного персоналу
  - перев'язки і все медсестринські маніпуляції

  Хто в Клініці Біляка проводить операції та лікує хвороби?

  Операції в Клініці Біляка проводить кандидат медичних наук, головний лікар, лікар вищої категорії - Біляк Степан Степанович
  З усіма лікарями та медичним персоналом можна ознайомитися на сторінці лікарів