Шановний Степан Томович!

Я думаю, що всі найкращі слова, що можна сказати або окреслити Вас вже сказані і, мабуть, Ви звичні до них. Бо лікуєте людей і повертаєте їм здоров’я,  а це найголовніше, що може бути в земному житті.

А я рада, що потрапила у Вашу клініку і пройшла також курс озонотерапії,  а найголовніше мені дуже приємно було поспілкуватися з Вами, людиною всебічно обдарованою і розумною. Завжди з усмішкою і вміло  з гумором бідбадьорите. Вміло без маленького промаху знайдете вену для капельниці. Я думаю, що для кожного з нас, пацієнтів, хто Вас побачив і почув, відчув на собі добрі справи Ваші, що Ви лікуєте не тільки ліками,  а й словами. Окрім лікування, я ще й збагатилася духовно. Збірка Ваших віршів мені дуже сподобалася, тому що все, що Ви пишете навіює дух Т.Г. Шевченка. Поезія, яка йде із душі, легко запам’ятовується і виникає бажання перечитати декілька разів. Правдиво висвітлено сьогодення українського народу. Висміювання українських олігархів, цебто злодіїв і хабарників.

І ще найбільша і особлива подяка Вам за уміння доносити слово Боже до людських сердець і зцілювати духовно, бо віра в Бога – це святее, що допомагає жити нам. Я хочу сказати, що життя і творчість Ваша, хороший приклад для нас, людей різного віку. Побільше б таких людей як Ви   і наша Україна розвивалася би швидше.

І тому я бажаю Вам і Вашій сім’ї всіх земних благ  і гараздів.

клініка Біляка

фото відгук Корсун2 001