Шановні фахівці медичного центру!

Трудно підібрати такі слова подяки, щоб зворушило кожного, хто буде читати ці рядки і зрозуміє мене.

В першу чергу я кланяюсь до землі і цілую йому руки золоті – заслуженому лікарю України Біляку Степану Томовичу, який, як ніхто, побачив мій складний стан здоров’я і так щиро вговорив мене на операцію, яка виявилась нелегкою і вийшло з одної аж три одноразово.
Така сама подяка Степану Степановичу!

Безмірна подяка лікарю кардіологу Топчак Людмилі Тадеївні, медсестричкам всім, особливо красуні Наталі Ярославівні і чудовій санітарочці Олені Петрівні.

Ну що можна відмітити за цих чудових людей. За 10 днів перебування в лікарні я отримала стільки тепла людського, уваги, турботи, людяності, порядності, щирих доброзичливих посмішок. А яка сильна підтримка в турботі з гумором, людським теплом і настільки легше все переноситься завдяки цим щирим і добрим людям. Скільки праці і часу вони в мене вклали і тому ще раз, від щирого серця і доброго серця кажу – Дякую всім вам за все!

Хочу побажати всім, хай Бог допомагає і підтримує в усіх починаннях, у всій добрій і корисній праці. Охороняє вас від лиха і напастей, хай охороняє ваші родини від недуг, нестатків і журби, обдаровуючи вас всіх міцним здоров’ям, довгим віком і безкінечними для життя достатками.

З повагою до всіх. Елеонора Жатник, м.Вінниця, 14.11.2014р.

review_19