«Біда не ходить сама» – так говорять у нас у народі і так сталося в нашій родині. Декілька років тому ми пережили в сім’ї важку втрату. І звичайно нервове потрясіння підірвало здоров’я. У важкому стані жінка потрапила у Тячівську районну лікарню. Лікарі лікували, лікували, а потім сказали без операції не обійдеться. Але незадовго до цього вона була вже оперована.

Безрезультатно пройшли декілька тижнів, аж поки ми не дізнались, про клініку Біляка. Вирішили спробувати. Приїхали в Ужгород, а там тячівський діагноз підтвердився.

Після курсу лікування у Степна Томовича УЗІ показало, що в жінки проблем немає. А через деякий час здоров’я «підкачало» і мене. Але я вже не вагаючись поїхав до нашого лікаря. З кожним днем почувався краще – лікування, спокійна доброзичлива атмосфера дає здоров’я, сили, впевненість.

Нашій сім’ї пощастило, бо маємо справді свого сімейного лікаря. Степан Томович лікує не саму хворобу, а її причину, її коріння.
Від всієї нашої великої родини хочемо уклонитися Степану Томовичу, подякувати за все. Хай щастить йому у всьому! Здоров’я, щастя, його родині.

З Повагою до Вас,
Ваші земляки з Мараморошської долини,
сім`я Вайнагі, с. Бедевля, Тячівського р-н.

vidguk2