Шановний та глибоко співчутливий до людської біди Степан Томович, Тамара Тадеївна та Ваш Синок.
Степан Томович!!!
В житті нічого не буває без Волі Бога Отця.
Ось і мене з далекої Київщини Він привів до Вашої клініки і особисто до Вас.
Те, що я побачив тут, починаючи з Вас, Степане Томовичу, разом з дружиною і самим колективом мене не просто вразило, але я подібно Цариці Савські, яка прийшла до Соломона, щоби побачити своїми очима те, що люди сказали їй, побачити славу Царя. Достатньо було декілька днів побути у Вашій клініці, щоби зрозуміти, чому цей світ ще стоїть.
Тому що в ньому є Ви не просто лікар з великої букви, не просто лікар від Бога, а людина і професор своєї справи.
Я хочу щоби це знали всі жителі України, є лікар, який живе з Богом.
Лікар, в якому живе Господь Бог.
Я лікувався в різних клініках Росії та України, але не можу рівняти тих хто був до Вас. Ви не просто велетень своєї професії, Ви є людина, яка всім своїм єством дбає про хворого..
Десь я читав таку історію про великого лікаря Господа і Спасителя Ісуса Христа. Ви його учень, ви його син, Ви нащадок, Ви наслідник Вічного життя яке буде дано Вам, дружині, синочку і всьому колективу.
Ви сьогодні не належите Ужгороду чи Україні, на Вас потрібно рівнятися усім професорам, лікарям та доцентам.
Я впевнений що ви стоїте на вершині Великого Айсбергу щоби рятувати життя людей, яких посилає до Вас Господь.
Ваша незрівняна перевага є в тому, що Ви лікуєте Дух людини, Тамара Тадеївна дбає про тіло наше, а Степан Степанович і вся Ваша команда лікують людські душі.
Ви належите небесам і всім людям Світу, тому моє бажання щоби люди з заходу знали про Вас та Вашу клініку, і люди сходу приїзджали Сюди.
Кожний день Вашу клініку поновляє святе та вічне натхнення Вічності. З ранку і до вечора відчувається присутність Господа та його Ангелів.
Я не перевершую, Ваш метод лікування не можна перевершити, його можна тільки скопіювати. Ні Феофанія, ні Амосова ніяка клініка Москви, ані Ленінграду не може зрівнятися з Вами. Я це говорю не на знак поваги ані комплементарності. Я кажу в простоті та щирості свого серця.
Я вірю в вічність, я вірю в рай на новій землі але ви є початком та частиною цього раю, бо вічність починається в наших серцях, що маєте Ви і весь ваш колектив.
Можна ще багато до цього сказати але хочу завершити словами Біблії.
Ви найщасливіша людина, якому Бог подарував дружину від небес, а в цієї пари народився Син, який буде продовжувати вашу справу. Бажаю Всім Вам рясних Божих благ на кожний день і на вічність, гарну та розумну невісточку і онуків яким Ви зможете передати частку вічності і небес, яка живе у Вас у сім’ і у колективі.

З повагою до Вас Капелан 91 та 72 бригади Сходу
Павло Буча м. Київ! 6.07.2016